002235Xiamen Anne Corporation Limited Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $696,91 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,13 Mr | 元1,17 Mr | 元1,19 Mr | 元1,27 Mr | 元1,51 Mr | 元1,62 Mr | 元2,26 Mr | 元2,52 Mr | 元2,50 Mr | 元2,68 Mr | 元647,47 Mn | 元615,98 Mn | 元782,18 Mn | 元723,51 Mn | 元822,76 Mn | 元884,62 Mn | 元809,55 Mn | 元607,86 Mn | 元295,77 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元392,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元399,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元729,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元73,74 Mn | 元91,70 Mn | 元119,90 Mn | 元104,32 Mn | 元151,97 Mn | 元218,07 Mn | 元223,13 Mn | 元166,57 Mn | 元64,92 Mn | 元99,46 Mn | 元151,14 Mn | 元150,55 Mn | 元233,79 Mn | 元122,31 Mn | 元241,21 Mn | 元302,57 Mn | 元234,78 Mn | 元119,75 Mn | 元90,48 Mn |
| Net Borç† | -元670,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元405,78 Mn | 元343,33 Mn | 元367,10 Mn | 元360,32 Mn | 元390,33 Mn | 元333,69 Mn | 元431,76 Mn | 元712,92 Mn | 元655,24 Mn | 元429,20 Mn | 元433,33 Mn | 元446,75 Mn | 元551,57 Mn | 元572,52 Mn | 元625,20 Mn | 元643,38 Mn | 元536,55 Mn | 元487,57 Mn | 元402,25 Mn |
| Brüt Kâr | 元56,52 Mn | 元64,36 Mn | 元59,61 Mn | 元61,26 Mn | 元82,67 Mn | 元67,95 Mn | 元128,36 Mn | 元163,23 Mn | 元141,14 Mn | 元119,26 Mn | 元100,13 Mn | 元31,76 Mn | 元94,68 Mn | 元88,74 Mn | 元108,39 Mn | 元74,94 Mn | 元118,28 Mn | 元98,49 Mn | 元84,30 Mn |
| FAVÖK | -元13,99 Mn | 元20,46 Mn | -元76,77 Mn | -元80,98 Mn | 元31,51 Mn | -元95,51 Mn | 元7,64 Mn | 元52,05 Mn | 元19,37 Mn | 元73,26 Mn | 元57,56 Mn | -元28,66 Mn | 元47,04 Mn | 元41,88 Mn | 元47,71 Mn | 元33,71 Mn | 元55,86 Mn | 元67,58 Mn | 元62,79 Mn |
| Net Kâr | -元17,27 Mn | 元28,15 Mn | -元278,20 Mn | -元137,62 Mn | 元22,61 Mn | -元622,52 Mn | 元24,06 Mn | 元75,53 Mn | -元365,07 Mn | 元11,66 Mn | 元10,88 Mn | -元92,05 Mn | 元9,60 Mn | 元10,22 Mn | 元4,17 Mn | 元2,55 Mn | 元44,67 Mn | 元52,78 Mn | 元45,17 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,03 | 0,05 | -0,49 | -0,24 | 0,04 | -1,07 | 0,04 | 0,12 | -0,59 | 0,02 | 0,02 | -0,21 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,00 | 0,10 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元12,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元49,68 Mn | 元25,68 Mn | 元9,06 Mn | 元40,65 Mn | -元17,19 Mn | -元23,65 Mn | 元92,55 Mn | -元119,39 Mn | -元40,19 Mn | 元64,37 Mn | 元93,16 Mn | 元29,30 Mn | 元16,07 Mn | 元24,47 Mn | 元11,06 Mn | -元58,11 Mn | -元82,67 Mn | -元65,34 Mn | 元29,68 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元20,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,5% | 7,8% | 10,1% | 8,2% | 10,1% | 13,5% | 9,9% | 6,6% | 2,6% | 3,7% | 23,3% | 24,4% | 29,9% | 16,9% | 29,3% | 34,2% | 29,0% | 19,7% | 30,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,36 | 0,29 | 0,31 | 0,28 | 0,26 | 0,21 | 0,19 | 0,28 | 0,26 | 0,16 | 0,67 | 0,73 | 0,71 | 0,79 | 0,76 | 0,73 | 0,66 | 0,80 | 1,36 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,56 | 0,47 | 0,50 | 0,49 | 0,54 | 0,46 | 0,59 | 0,98 | 0,90 | 0,59 | 0,59 | 0,61 | 0,76 | 0,79 | 0,86 | 0,88 | 0,74 | 0,67 | 0,55 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,9% | 18,7% | 16,2% | 17,0% | 21,2% | 20,4% | 29,7% | 22,9% | 21,5% | 27,8% | 23,1% | 7,1% | 17,2% | 15,5% | 17,3% | 11,6% | 22,0% | 20,2% | 21,0% |
| FAVÖK Marjı | -3,4% | 6,0% | -20,9% | -22,5% | 8,1% | -28,6% | 1,8% | 7,3% | 3,0% | 17,1% | 13,3% | -6,4% | 8,5% | 7,3% | 7,6% | 5,2% | 10,4% | 13,9% | 15,6% |
| Net Kâr Marjı | -4,3% | 8,2% | -75,8% | -38,2% | 5,8% | -186,6% | 5,6% | 10,6% | -55,7% | 2,7% | 2,5% | -20,6% | 1,7% | 1,8% | 0,7% | 0,4% | 8,3% | 10,8% | 11,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -12,2% | 7,5% | 2,5% | 11,3% | -4,4% | -7,1% | 21,4% | -16,7% | -6,1% | 15,0% | 21,5% | 6,6% | 2,9% | 4,3% | 1,8% | -9,0% | -15,4% | -13,4% | 7,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |