002236Zhejiang Dahua Technology Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $7,58 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元52,70 Mr | 元52,74 Mr | 元52,88 Mr | 元46,25 Mr | 元44,06 Mr | 元36,74 Mr | 元29,58 Mr | 元26,35 Mr | 元21,33 Mr | 元15,37 Mr | 元11,50 Mr | 元7,99 Mr | 元6,03 Mr | 元3,40 Mr | 元2,28 Mr | 元1,78 Mr | 元1,17 Mr | 元864,79 Mn | 元379,28 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元8,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元14,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元38,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元4,16 Mr | 元5,33 Mr | 元6,02 Mr | 元8,50 Mr | 元7,83 Mr | 元5,43 Mr | 元5,55 Mr | 元6,81 Mr | 元5,62 Mr | 元3,35 Mr | 元2,07 Mr | 元688,21 Mn | 元228,58 Mn | 元424,29 Mn | 元37,81 Mn | 元157,16 Mn | 元65,03 Mn | 元0,00 | 元22,55 Mn |
| Net Borç† | -元4,87 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元32,58 Mr | 元32,04 Mr | 元32,04 Mr | 元30,42 Mr | 元32,67 Mr | 元26,34 Mr | 元26,00 Mr | 元23,50 Mr | 元18,72 Mr | 元13,25 Mr | 元10,00 Mr | 元7,27 Mr | 元5,35 Mr | 元3,50 Mr | 元2,19 Mr | 元1,52 Mr | 元835,74 Mn | 元561,96 Mn | 元387,27 Mn |
| Brüt Kâr | 元12,64 Mr | 元11,89 Mr | 元12,78 Mr | 元11,04 Mr | 元12,31 Mr | 元11,00 Mr | 元10,46 Mr | 元8,50 Mr | 元7,02 Mr | 元4,89 Mr | 元3,63 Mr | 元2,70 Mr | 元2,24 Mr | 元1,46 Mr | 元898,60 Mn | 元644,56 Mn | 元324,19 Mn | 元228,66 Mn | 元163,24 Mn |
| FAVÖK | 元2,69 Mr | 元2,03 Mr | 元2,99 Mr | 元1,27 Mr | 元3,22 Mr | 元2,69 Mr | 元2,92 Mr | 元2,20 Mr | 元2,98 Mr | 元1,97 Mr | 元1,57 Mr | 元1,28 Mr | 元1,13 Mr | 元630,88 Mn | 元350,74 Mn | 元250,31 Mn | 元96,35 Mn | 元82,28 Mn | 元80,69 Mn |
| Net Kâr | 元3,86 Mr | 元2,91 Mr | 元7,36 Mr | 元2,32 Mr | 元3,38 Mr | 元3,90 Mr | 元3,19 Mr | 元2,53 Mr | 元2,38 Mr | 元1,83 Mr | 元1,37 Mr | 元1,14 Mr | 元1,13 Mr | 元700,16 Mn | 元377,98 Mn | 元260,29 Mn | 元117,19 Mn | 元104,13 Mn | 元85,75 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,18 | 0,89 | 2,31 | 0,79 | 1,15 | 1,33 | 1,10 | 0,87 | 0,82 | 0,63 | 0,47 | 0,39 | 0,40 | 0,25 | 0,14 | 0,10 | 0,04 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元4,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元3,28 Mr | 元1,83 Mr | 元3,18 Mr | -元217,08 Mn | 元535,40 Mn | 元3,77 Mr | 元1,08 Mr | 元404,20 Mn | 元663,63 Mn | -元104,25 Mn | -元161,80 Mn | -元137,18 Mn | 元198,99 Mn | 元300,88 Mn | -元33,63 Mn | 元94,20 Mn | 元24,36 Mn | -元33,56 Mn | 元47,05 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元673,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,9% | 10,1% | 11,4% | 18,4% | 17,8% | 14,8% | 18,8% | 25,8% | 26,3% | 21,8% | 18,0% | 8,6% | 3,8% | 12,5% | 1,7% | 8,8% | 5,6% | 0,0% | 5,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,62 | 0,61 | 0,61 | 0,66 | 0,74 | 0,72 | 0,88 | 0,89 | 0,88 | 0,86 | 0,87 | 0,91 | 0,89 | 1,03 | 0,96 | 0,85 | 0,71 | 0,65 | 1,02 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,85 | 0,83 | 0,83 | 0,79 | 0,85 | 0,68 | 0,68 | 0,61 | 0,49 | 0,34 | 0,26 | 0,19 | 0,14 | 0,09 | 0,06 | 0,04 | 0,02 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 38,8% | 37,1% | 39,9% | 36,3% | 37,7% | 41,8% | 40,2% | 36,2% | 37,5% | 36,9% | 36,4% | 37,2% | 41,9% | 41,7% | 41,1% | 42,5% | 38,8% | 40,7% | 42,2% |
| FAVÖK Marjı | 8,2% | 6,3% | 9,3% | 4,2% | 9,9% | 10,2% | 11,2% | 9,4% | 15,9% | 14,8% | 15,7% | 17,6% | 21,1% | 18,0% | 16,0% | 16,5% | 11,5% | 14,6% | 20,8% |
| Net Kâr Marjı | 11,8% | 9,1% | 23,0% | 7,6% | 10,3% | 14,8% | 12,3% | 10,8% | 12,7% | 13,8% | 13,7% | 15,7% | 21,1% | 20,0% | 17,3% | 17,2% | 14,0% | 18,5% | 22,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,1% | 5,7% | 9,9% | -0,7% | 1,6% | 14,3% | 4,2% | 1,7% | 3,5% | -0,8% | -1,6% | -1,9% | 3,7% | 8,6% | -1,5% | 6,2% | 2,9% | -6,0% | 12,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |