002238Shenzhen Topway Video Communication Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $748,74 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,62 Mr | 元4,23 Mr | 元4,35 Mr | 元4,05 Mr | 元3,71 Mr | 元3,98 Mr | 元3,82 Mr | 元3,90 Mr | 元3,88 Mr | 元3,79 Mr | 元3,58 Mr | 元3,04 Mr | 元2,07 Mr | 元1,97 Mr | 元1,95 Mr | 元1,74 Mr | 元1,71 Mr | 元1,71 Mr | 元1,44 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元620,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元332,94 Mn | 元492,11 Mn | 元493,28 Mn | 元267,73 Mn | 元65,07 Mn | 元381,67 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元1,84 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元148,58 Mn | 元50,00 Mn | 元100,00 Mn | 元200,00 Mn | 元250,00 Mn |
| Net Borç† | -元336,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,29 Mr | 元1,38 Mr | 元1,48 Mr | 元1,50 Mr | 元1,77 Mr | 元1,74 Mr | 元1,69 Mr | 元1,56 Mr | 元1,59 Mr | 元1,69 Mr | 元1,79 Mr | 元1,30 Mr | 元905,06 Mn | 元867,57 Mn | 元818,28 Mn | 元774,83 Mn | 元728,83 Mn | 元701,88 Mn | 元647,18 Mn |
| Brüt Kâr | 元248,06 Mn | 元317,54 Mn | 元421,64 Mn | 元395,79 Mn | 元464,91 Mn | 元551,68 Mn | 元547,15 Mn | 元552,08 Mn | 元556,60 Mn | 元587,63 Mn | 元567,00 Mn | 元425,96 Mn | 元325,38 Mn | 元300,35 Mn | 元272,05 Mn | 元238,34 Mn | 元226,55 Mn | 元218,50 Mn | 元212,26 Mn |
| FAVÖK | 元229,76 Mn | 元295,63 Mn | 元353,75 Mn | 元353,95 Mn | 元405,88 Mn | 元400,38 Mn | 元393,74 Mn | 元431,04 Mn | 元479,34 Mn | 元526,91 Mn | 元612,08 Mn | 元573,40 Mn | 元368,56 Mn | 元344,91 Mn | 元299,74 Mn | 元334,17 Mn | 元329,79 Mn | 元342,36 Mn | 元325,44 Mn |
| Net Kâr | -元193,16 Mn | 元2,56 Mn | 元125,07 Mn | 元110,16 Mn | 元142,03 Mn | 元182,13 Mn | 元188,37 Mn | 元197,22 Mn | 元235,57 Mn | 元305,09 Mn | 元272,23 Mn | 元214,88 Mn | 元143,22 Mn | 元127,69 Mn | 元117,76 Mn | 元85,77 Mn | 元78,19 Mn | 元75,72 Mn | 元71,27 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,24 | 0,00 | 0,16 | 0,14 | 0,18 | 0,23 | 0,23 | 0,25 | 0,29 | 0,38 | 0,34 | 0,27 | 0,22 | 0,20 | 0,18 | 0,13 | 0,12 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元61,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元45,65 Mn | 元329,10 Mn | -元118,06 Mn | 元16,79 Mn | 元165,76 Mn | 元256,45 Mn | 元212,31 Mn | 元140,47 Mn | 元137,30 Mn | 元178,92 Mn | 元398,03 Mn | 元359,28 Mn | 元112,91 Mn | 元146,25 Mn | -元134,43 Mn | 元150,23 Mn | 元185,39 Mn | 元175,15 Mn | 元83,25 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元178,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,2% | 11,6% | 11,3% | 6,6% | 1,8% | 9,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 7,6% | 2,9% | 5,8% | 11,7% | 17,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,36 | 0,33 | 0,34 | 0,37 | 0,48 | 0,44 | 0,44 | 0,40 | 0,41 | 0,45 | 0,50 | 0,43 | 0,44 | 0,44 | 0,42 | 0,45 | 0,43 | 0,41 | 0,45 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,63 | 0,68 | 0,73 | 0,74 | 0,87 | 0,86 | 0,83 | 0,77 | 0,78 | 0,83 | 0,88 | 0,64 | 0,45 | 0,43 | 0,40 | 0,38 | 0,36 | 0,35 | 0,32 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,3% | 23,1% | 28,6% | 26,3% | 26,2% | 31,7% | 32,3% | 35,4% | 35,0% | 34,8% | 31,7% | 32,9% | 36,0% | 34,6% | 33,2% | 30,8% | 31,1% | 31,1% | 32,8% |
| FAVÖK Marjı | 17,8% | 21,5% | 24,0% | 23,6% | 22,9% | 23,0% | 23,2% | 27,6% | 30,2% | 31,2% | 34,2% | 44,2% | 40,7% | 39,8% | 36,6% | 43,1% | 45,2% | 48,8% | 50,3% |
| Net Kâr Marjı | -15,0% | 0,2% | 8,5% | 7,3% | 8,0% | 10,5% | 11,1% | 12,7% | 14,8% | 18,1% | 15,2% | 16,6% | 15,8% | 14,7% | 14,4% | 11,1% | 10,7% | 10,8% | 11,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,5% | 23,9% | -8,0% | 1,1% | 9,4% | 14,7% | 12,5% | 9,0% | 8,6% | 10,6% | 22,2% | 27,7% | 12,5% | 16,9% | -16,4% | 19,4% | 25,4% | 25,0% | 12,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 285,52 | -%1,24 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 715,58 | -%2,64 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,71 | -%0,57 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,40 | +%0,74 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 339,14 | -%3,46 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,20 | -%0,47 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,85 | -%0,65 |