002239Aotecar New Energy Technology Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,29 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元11,12 Mr | 元11,92 Mr | 元12,79 Mr | 元12,16 Mr | 元10,12 Mr | 元8,42 Mr | 元8,19 Mr | 元8,36 Mr | 元8,66 Mr | 元8,34 Mr | 元6,70 Mr | 元717,02 Mn | 元816,76 Mn | 元640,16 Mn | 元611,38 Mn | 元583,26 Mn | 元630,49 Mn | 元682,01 Mn | 元330,71 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元845,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元5,32 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,33 Mr | 元3,49 Mr | 元4,12 Mr | 元3,81 Mr | 元2,77 Mr | 元1,84 Mr | 元1,34 Mr | 元1,34 Mr | 元1,78 Mr | 元1,70 Mr | 元1,62 Mr | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元1,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元15,00 Mn | 元70,00 Mn |
| Net Borç† | 元1,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元8,18 Mr | 元8,13 Mr | 元6,81 Mr | 元6,20 Mr | 元5,13 Mr | 元3,72 Mr | 元3,20 Mr | 元4,07 Mr | 元5,16 Mr | 元5,18 Mr | 元2,47 Mr | 元447,95 Mn | 元470,77 Mn | 元406,11 Mn | 元413,95 Mn | 元417,54 Mn | 元403,30 Mn | 元836,89 Mn | 元715,10 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,08 Mr | 元1,02 Mr | 元844,50 Mn | 元857,05 Mn | 元563,48 Mn | 元404,57 Mn | 元446,25 Mn | 元681,96 Mn | 元1,03 Mr | 元1,12 Mr | 元583,89 Mn | 元63,66 Mn | 元53,67 Mn | 元48,83 Mn | 元45,81 Mn | 元52,30 Mn | 元69,06 Mn | 元128,14 Mn | 元140,42 Mn |
| FAVÖK | 元541,88 Mn | 元496,34 Mn | 元471,26 Mn | 元409,28 Mn | 元179,02 Mn | -元13,80 Mn | 元450,52 Mn | 元301,63 Mn | 元581,40 Mn | 元619,91 Mn | 元345,77 Mn | 元17,92 Mn | 元23,67 Mn | 元17,69 Mn | 元11,97 Mn | 元17,31 Mn | 元38,39 Mn | 元76,45 Mn | 元98,93 Mn |
| Net Kâr | 元194,95 Mn | 元105,78 Mn | 元73,25 Mn | 元89,04 Mn | -元133,91 Mn | -元296,19 Mn | 元102,03 Mn | 元39,80 Mn | 元367,00 Mn | 元446,07 Mn | 元223,28 Mn | 元11,46 Mn | 元54,11 Mn | 元10,00 Mn | 元10,55 Mn | 元10,48 Mn | 元28,95 Mn | 元50,33 Mn | 元61,17 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | 0,03 | 0,02 | 0,03 | -0,04 | -0,09 | 0,03 | 0,01 | 0,12 | 0,15 | 0,10 | 0,01 | 0,05 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元334,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元927,42 Mn | 元138,58 Mn | -元248,21 Mn | 元83,46 Mn | -元116,23 Mn | 元79,71 Mn | -元141,55 Mn | -元212,83 Mn | 元235,11 Mn | 元221,71 Mn | 元102,74 Mn | 元38,92 Mn | -元44,58 Mn | -元7,97 Mn | -元16,67 Mn | 元59,52 Mn | 元71,67 Mn | -元2,89 Mn | -元8,40 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元186,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,9% | 29,2% | 32,2% | 31,4% | 27,4% | 21,8% | 16,4% | 16,1% | 20,5% | 20,4% | 24,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,2% | 0,0% | 0,0% | 2,2% | 21,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,74 | 0,68 | 0,53 | 0,51 | 0,51 | 0,44 | 0,39 | 0,49 | 0,60 | 0,62 | 0,37 | 0,62 | 0,58 | 0,63 | 0,68 | 0,72 | 0,64 | 1,23 | 2,16 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,42 | 1,41 | 1,18 | 1,08 | 0,89 | 0,65 | 0,55 | 0,71 | 0,90 | 0,90 | 0,43 | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,15 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,2% | 12,5% | 12,4% | 13,8% | 11,0% | 10,9% | 14,0% | 16,7% | 20,0% | 21,7% | 23,6% | 14,2% | 11,4% | 12,0% | 11,1% | 12,5% | 17,1% | 15,3% | 19,6% |
| FAVÖK Marjı | 6,6% | 6,1% | 6,9% | 6,6% | 3,5% | -0,4% | 14,1% | 7,4% | 11,3% | 12,0% | 14,0% | 4,0% | 5,0% | 4,4% | 2,9% | 4,1% | 9,5% | 9,1% | 13,8% |
| Net Kâr Marjı | 2,4% | 1,3% | 1,1% | 1,4% | -2,6% | -8,0% | 3,2% | 1,0% | 7,1% | 8,6% | 9,0% | 2,6% | 11,5% | 2,5% | 2,5% | 2,5% | 7,2% | 6,0% | 8,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,3% | 1,7% | -3,6% | 1,3% | -2,3% | 2,1% | -4,4% | -5,2% | 4,6% | 4,3% | 4,2% | 8,7% | -9,5% | -2,0% | -4,0% | 14,3% | 17,8% | -0,3% | -1,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |