002245Jiangsu Azure Corporation Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,66 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元12,66 Mr | 元11,32 Mr | 元11,01 Mr | 元11,32 Mr | 元9,72 Mr | 元7,17 Mr | 元6,91 Mr | 元7,38 Mr | 元6,52 Mr | 元5,03 Mr | 元2,49 Mr | 元2,50 Mr | 元1,95 Mr | 元1,74 Mr | 元1,73 Mr | 元1,21 Mr | 元926,82 Mn | 元636,77 Mn | 元421,40 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元643,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元4,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元8,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,46 Mr | 元2,46 Mr | 元2,75 Mr | 元2,98 Mr | 元4,11 Mr | 元2,66 Mr | 元3,08 Mr | 元2,64 Mr | 元2,07 Mr | 元1,71 Mr | 元150,08 Mn | 元369,02 Mn | 元714,24 Mn | 元655,08 Mn | 元795,27 Mn | 元446,90 Mn | 元238,77 Mn | 元184,90 Mn | 元178,57 Mn |
| Net Borç† | 元1,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元8,09 Mr | 元6,75 Mr | 元5,20 Mr | 元6,27 Mr | 元6,67 Mr | 元4,25 Mr | 元3,51 Mr | 元4,28 Mr | 元3,63 Mr | 元1,99 Mr | 元1,66 Mr | 元1,59 Mr | 元1,49 Mr | 元1,75 Mr | 元1,83 Mr | 元1,16 Mr | 元749,75 Mn | 元732,50 Mn | 元664,55 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,56 Mr | 元1,15 Mr | 元611,02 Mn | 元939,44 Mn | 元1,28 Mr | 元626,38 Mn | 元436,36 Mn | 元798,41 Mn | 元892,62 Mn | 元454,53 Mn | 元377,49 Mn | 元348,11 Mn | 元265,30 Mn | 元261,97 Mn | 元244,59 Mn | 元134,14 Mn | 元90,42 Mn | 元62,53 Mn | 元57,75 Mn |
| FAVÖK | 元1,36 Mr | 元963,75 Mn | 元448,48 Mn | 元644,43 Mn | 元1,08 Mr | 元649,94 Mn | 元348,92 Mn | 元662,71 Mn | 元762,54 Mn | 元372,19 Mn | 元324,29 Mn | 元285,44 Mn | 元232,80 Mn | 元213,14 Mn | 元209,85 Mn | 元105,31 Mn | 元72,12 Mn | 元59,81 Mn | 元55,54 Mn |
| Net Kâr | 元710,61 Mn | 元487,84 Mn | 元140,82 Mn | 元378,34 Mn | 元670,12 Mn | 元277,95 Mn | 元117,61 Mn | 元225,58 Mn | 元354,42 Mn | 元205,62 Mn | 元241,44 Mn | 元170,75 Mn | 元93,14 Mn | 元103,72 Mn | 元99,99 Mn | 元82,34 Mn | 元37,32 Mn | 元21,45 Mn | 元35,63 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,42 | 0,29 | 0,08 | 0,22 | 0,44 | 0,19 | 0,08 | 0,15 | 0,24 | 0,14 | 0,17 | 0,12 | 0,08 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,03 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元456,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元637,05 Mn | 元422,41 Mn | 元250,23 Mn | -元301,51 Mn | -元92,67 Mn | 元197,44 Mn | 元591,25 Mn | -元282,79 Mn | -元954,66 Mn | -元470,14 Mn | 元266,70 Mn | -元228,61 Mn | -元30,50 Mn | 元222,91 Mn | -元244,92 Mn | -元178,90 Mn | -元190,65 Mn | -元117,16 Mn | -元40,38 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元971,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,4% | 21,7% | 25,0% | 26,3% | 42,3% | 37,1% | 44,5% | 35,8% | 31,8% | 34,1% | 6,0% | 14,7% | 36,6% | 37,5% | 45,9% | 37,0% | 25,8% | 29,0% | 42,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,64 | 0,60 | 0,47 | 0,55 | 0,69 | 0,59 | 0,51 | 0,58 | 0,56 | 0,40 | 0,67 | 0,63 | 0,76 | 1,00 | 1,05 | 0,96 | 0,81 | 1,15 | 1,58 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,01 | 0,84 | 0,65 | 0,78 | 0,83 | 0,53 | 0,44 | 0,54 | 0,45 | 0,25 | 0,21 | 0,20 | 0,19 | 0,22 | 0,23 | 0,15 | 0,09 | 0,09 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,3% | 17,0% | 11,7% | 15,0% | 19,2% | 14,8% | 12,4% | 18,6% | 24,6% | 22,9% | 22,8% | 22,0% | 17,8% | 15,0% | 13,4% | 11,5% | 12,1% | 8,5% | 8,7% |
| FAVÖK Marjı | 16,8% | 14,3% | 8,6% | 10,3% | 16,2% | 15,3% | 9,9% | 15,5% | 21,0% | 18,7% | 19,6% | 18,0% | 15,6% | 12,2% | 11,5% | 9,1% | 9,6% | 8,2% | 8,4% |
| Net Kâr Marjı | 8,8% | 7,2% | 2,7% | 6,0% | 10,0% | 6,5% | 3,3% | 5,3% | 9,8% | 10,4% | 14,6% | 10,8% | 6,3% | 5,9% | 5,5% | 7,1% | 5,0% | 2,9% | 5,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,9% | 6,3% | 4,8% | -4,8% | -1,4% | 4,7% | 16,8% | -6,6% | -26,3% | -23,7% | 16,1% | -14,4% | -2,0% | 12,7% | -13,4% | -15,4% | -25,4% | -16,0% | -6,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |