002246North Chemical Industries Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,96 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,18 Mr | 元4,58 Mr | 元4,58 Mr | 元4,72 Mr | 元4,54 Mr | 元4,28 Mr | 元3,92 Mr | 元3,62 Mr | 元3,48 Mr | 元2,97 Mr | 元1,59 Mr | 元1,65 Mr | 元1,68 Mr | 元735,88 Mn | 元728,84 Mn | 元764,88 Mn | 元681,09 Mn | 元642,57 Mn | 元458,29 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,88 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,92 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元745,33 Mn | 元491,44 Mn | 元390,20 Mn | 元612,95 Mn | 元358,00 Mn | 元345,64 Mn | 元209,90 Mn | 元171,31 Mn | 元185,04 Mn | 元158,50 Mn | 元9,57 Mn | 元127,28 Mn | 元230,06 Mn | 元30,00 Mn | 元20,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元87,10 Mn |
| Net Borç† | -元1,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,74 Mr | 元1,93 Mr | 元2,15 Mr | 元2,55 Mr | 元2,63 Mr | 元2,35 Mr | 元2,46 Mr | 元2,36 Mr | 元2,18 Mr | 元2,18 Mr | 元1,50 Mr | 元2,03 Mr | 元2,01 Mr | 元1,54 Mr | 元1,91 Mr | 元1,34 Mr | 元569,26 Mn | 元540,22 Mn | 元665,50 Mn |
| Brüt Kâr | 元769,51 Mn | 元331,29 Mn | 元423,94 Mn | 元448,52 Mn | 元504,98 Mn | 元464,17 Mn | 元558,44 Mn | 元546,70 Mn | 元494,07 Mn | 元570,77 Mn | 元257,32 Mn | 元281,51 Mn | 元263,26 Mn | 元132,35 Mn | 元171,54 Mn | 元138,91 Mn | 元100,21 Mn | 元103,69 Mn | 元142,30 Mn |
| FAVÖK | 元374,81 Mn | 元12,66 Mn | 元98,06 Mn | 元134,39 Mn | 元193,80 Mn | 元153,09 Mn | 元197,16 Mn | 元219,76 Mn | 元191,68 Mn | 元224,15 Mn | 元96,37 Mn | 元98,93 Mn | 元89,31 Mn | 元43,02 Mn | 元65,12 Mn | 元39,18 Mn | 元29,93 Mn | 元51,30 Mn | 元74,00 Mn |
| Net Kâr | 元263,02 Mn | -元28,31 Mn | 元55,51 Mn | 元93,27 Mn | 元121,53 Mn | 元90,18 Mn | 元136,60 Mn | 元123,68 Mn | 元108,48 Mn | 元137,82 Mn | 元54,86 Mn | 元72,89 Mn | 元48,52 Mn | 元12,12 Mn | 元32,49 Mn | 元21,64 Mn | 元21,12 Mn | 元27,85 Mn | 元49,95 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,48 | -0,05 | 0,10 | 0,17 | 0,22 | 0,16 | 0,25 | 0,23 | 0,21 | 0,33 | 0,13 | 0,18 | 0,13 | 0,04 | 0,11 | 0,07 | 0,07 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元135,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元226,09 Mn | 元26,60 Mn | -元152,54 Mn | -元16,88 Mn | 元81,55 Mn | 元347,52 Mn | 元339,51 Mn | 元76,42 Mn | -元24,04 Mn | -元36,59 Mn | 元51,56 Mn | 元104,19 Mn | -元54,89 Mn | -元15,18 Mn | -元54,12 Mn | 元10,84 Mn | -元26,09 Mn | -元34,72 Mn | -元40,76 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元144,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,4% | 10,7% | 8,5% | 13,0% | 7,9% | 8,1% | 5,4% | 4,7% | 5,3% | 5,3% | 0,6% | 7,7% | 13,7% | 4,1% | 2,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 19,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,53 | 0,42 | 0,47 | 0,54 | 0,58 | 0,55 | 0,63 | 0,65 | 0,63 | 0,74 | 0,94 | 1,23 | 1,20 | 2,10 | 2,61 | 1,76 | 0,84 | 0,84 | 1,45 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,85 | 0,60 | 0,67 | 0,79 | 0,82 | 0,73 | 0,76 | 0,73 | 0,68 | 0,68 | 0,47 | 0,63 | 0,62 | 0,48 | 0,59 | 0,42 | 0,18 | 0,17 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 28,1% | 17,1% | 19,7% | 17,6% | 19,2% | 19,7% | 22,7% | 23,2% | 22,7% | 26,2% | 17,2% | 13,9% | 13,1% | 8,6% | 9,0% | 10,3% | 17,6% | 19,2% | 21,4% |
| FAVÖK Marjı | 13,7% | 0,7% | 4,6% | 5,3% | 7,4% | 6,5% | 8,0% | 9,3% | 8,8% | 10,3% | 6,4% | 4,9% | 4,5% | 2,8% | 3,4% | 2,9% | 5,3% | 9,5% | 11,1% |
| Net Kâr Marjı | 9,6% | -1,5% | 2,6% | 3,7% | 4,6% | 3,8% | 5,6% | 5,2% | 5,0% | 6,3% | 3,7% | 3,6% | 2,4% | 0,8% | 1,7% | 1,6% | 3,7% | 5,2% | 7,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,3% | 1,4% | -7,1% | -0,7% | 3,1% | 14,8% | 13,8% | 3,2% | -1,1% | -1,7% | 3,4% | 5,1% | -2,7% | -1,0% | -2,8% | 0,8% | -4,6% | -6,4% | -6,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |