002247Zhejiang Juli Culture Development Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $302,28 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元928,36 Mn | 元930,31 Mn | 元1,15 Mr | 元1,06 Mr | 元1,04 Mr | 元1,02 Mr | 元1,72 Mr | 元3,13 Mr | 元5,83 Mr | 元4,99 Mr | 元1,33 Mr | 元1,23 Mr | 元1,12 Mr | 元702,46 Mn | 元618,92 Mn | 元546,65 Mn | 元531,90 Mn | 元480,50 Mn | 元187,56 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元296,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元253,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元675,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元44,69 Mn | 元55,93 Mn | 元86,65 Mn | 元61,76 Mn | 元103,13 Mn | 元66,36 Mn | 元549,04 Mn | 元585,00 Mn | 元200,83 Mn | 元95,78 Mn | 元74,56 Mn | 元61,41 Mn | 元56,07 Mn | 元34,80 Mn | 元25,79 Mn | 元22,16 Mn | 元46,46 Mn | 元45,59 Mn | 元34,76 Mn |
| Net Borç† | -元281,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元789,82 Mn | 元835,63 Mn | 元942,85 Mn | 元925,85 Mn | 元1,16 Mr | 元987,77 Mn | 元2,24 Mr | 元3,48 Mr | 元2,87 Mr | 元1,64 Mr | 元890,17 Mn | 元862,36 Mn | 元745,85 Mn | 元613,83 Mn | 元475,43 Mn | 元366,90 Mn | 元242,09 Mn | 元215,94 Mn | 元197,10 Mn |
| Brüt Kâr | 元161,27 Mn | 元157,51 Mn | 元196,03 Mn | 元164,64 Mn | 元218,08 Mn | 元235,23 Mn | 元127,29 Mn | 元437,12 Mn | 元723,11 Mn | 元502,31 Mn | 元203,32 Mn | 元194,92 Mn | 元160,97 Mn | 元138,44 Mn | 元98,54 Mn | 元80,76 Mn | 元68,22 Mn | 元55,58 Mn | 元52,81 Mn |
| FAVÖK | 元67,68 Mn | 元44,31 Mn | 元87,57 Mn | 元63,87 Mn | 元98,16 Mn | -元278,85 Mn | -元1,32 Mr | 元133,38 Mn | 元555,77 Mn | 元381,54 Mn | 元116,02 Mn | 元115,03 Mn | 元101,74 Mn | 元77,51 Mn | 元54,65 Mn | 元43,27 Mn | 元38,09 Mn | 元26,68 Mn | 元38,38 Mn |
| Net Kâr | 元48,28 Mn | 元218,00 Mn | -元335,65 Mn | 元52,87 Mn | 元80,66 Mn | 元16,50 Mn | -元1,58 Mr | -元2,90 Mr | 元476,74 Mn | 元378,69 Mn | 元85,80 Mn | 元99,05 Mn | 元81,07 Mn | 元57,65 Mn | 元40,59 Mn | 元39,88 Mn | 元39,39 Mn | 元25,28 Mn | 元38,91 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | 0,26 | -0,39 | 0,06 | 0,09 | 0,02 | -1,86 | -3,41 | 0,56 | 0,53 | 0,16 | 0,19 | 0,17 | 0,15 | 0,10 | 0,10 | 0,10 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元29,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,65 Mr | 元939,21 Mn | 元75,20 Mn | 元66,28 Mn | 元74,47 Mn | 元189,72 Mn | 元146,23 Mn | -元662,21 Mn | 元240,52 Mn | 元218,18 Mn | 元120,74 Mn | 元36,65 Mn | 元27,13 Mn | 元13,79 Mn | -元71,53 Mn | -元61,62 Mn | 元7,81 Mn | -元14,02 Mn | -元2,93 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元7,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,8% | 6,0% | 7,5% | 5,8% | 9,9% | 6,5% | 32,0% | 18,7% | 3,4% | 1,9% | 5,6% | 5,0% | 5,0% | 5,0% | 4,2% | 4,1% | 8,7% | 9,5% | 18,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,85 | 0,90 | 0,82 | 0,87 | 1,11 | 0,97 | 1,31 | 1,11 | 0,49 | 0,33 | 0,67 | 0,70 | 0,67 | 0,87 | 0,77 | 0,67 | 0,46 | 0,45 | 1,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,17 | 1,24 | 1,40 | 1,37 | 1,72 | 1,46 | 3,32 | 5,16 | 4,25 | 2,43 | 1,32 | 1,28 | 1,10 | 0,91 | 0,70 | 0,54 | 0,36 | 0,32 | 0,29 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,4% | 18,8% | 20,8% | 17,8% | 18,8% | 23,8% | 5,7% | 12,6% | 25,2% | 30,6% | 22,8% | 22,6% | 21,6% | 22,6% | 20,7% | 22,0% | 28,2% | 25,7% | 26,8% |
| FAVÖK Marjı | 8,6% | 5,3% | 9,3% | 6,9% | 8,5% | -28,2% | -59,0% | 3,8% | 19,4% | 23,2% | 13,0% | 13,3% | 13,6% | 12,6% | 11,5% | 11,8% | 15,7% | 12,4% | 19,5% |
| Net Kâr Marjı | 6,1% | 26,1% | -35,6% | 5,7% | 7,0% | 1,7% | -70,7% | -83,2% | 16,6% | 23,0% | 9,6% | 11,5% | 10,9% | 9,4% | 8,5% | 10,9% | 16,3% | 11,7% | 19,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 208,5% | 112,4% | 8,0% | 7,2% | 6,4% | 19,2% | 6,5% | -19,0% | 8,4% | 13,3% | 13,6% | 4,3% | 3,6% | 2,2% | -15,0% | -16,8% | 3,2% | -6,5% | -1,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |