002250Lianhe Chemical Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,91 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元13,61 Mr | 元13,80 Mr | 元13,91 Mr | 元15,01 Mr | 元12,64 Mr | 元10,41 Mr | 元9,61 Mr | 元8,62 Mr | 元8,68 Mr | 元6,00 Mr | 元6,35 Mr | 元5,80 Mr | 元4,66 Mr | 元3,89 Mr | 元2,82 Mr | 元1,71 Mr | 元1,28 Mr | 元1,11 Mr | 元791,01 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元666,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元6,40 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元7,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元4,13 Mr | 元4,80 Mr | 元4,83 Mr | 元4,84 Mr | 元3,56 Mr | 元2,28 Mr | 元1,99 Mr | 元1,85 Mr | 元1,82 Mr | 元879,13 Mn | 元1,40 Mr | 元1,25 Mr | 元1,17 Mr | 元1,11 Mr | 元594,70 Mn | 元445,48 Mn | 元232,77 Mn | 元226,76 Mn | 元287,23 Mn |
| Net Borç† | 元3,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元6,42 Mr | 元5,63 Mr | 元6,38 Mr | 元7,85 Mr | 元6,58 Mr | 元4,77 Mr | 元4,25 Mr | 元4,08 Mr | 元4,09 Mr | 元3,08 Mr | 元3,99 Mr | 元3,97 Mr | 元3,36 Mr | 元2,95 Mr | 元2,56 Mr | 元1,97 Mr | 元1,34 Mr | 元1,05 Mr | 元969,67 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,51 Mr | 元1,28 Mr | 元1,08 Mr | 元1,92 Mr | 元1,59 Mr | 元1,49 Mr | 元1,44 Mr | 元977,72 Mn | 元999,22 Mn | 元937,27 Mn | 元1,41 Mr | 元1,28 Mr | 元1,06 Mr | 元896,65 Mn | 元664,50 Mn | 元453,54 Mn | 元383,97 Mn | 元268,06 Mn | 元203,23 Mn |
| FAVÖK | 元1,35 Mr | 元1,13 Mr | 元758,59 Mn | 元1,34 Mr | 元1,12 Mr | 元1,03 Mr | 元1,01 Mr | 元659,06 Mn | 元657,34 Mn | 元612,31 Mn | 元992,79 Mn | 元870,85 Mn | 元698,00 Mn | 元565,29 Mn | 元424,29 Mn | 元313,12 Mn | 元222,56 Mn | 元147,18 Mn | 元124,43 Mn |
| Net Kâr | 元361,94 Mn | 元103,14 Mn | -元465,24 Mn | 元696,84 Mn | 元315,41 Mn | 元110,03 Mn | 元144,25 Mn | 元37,53 Mn | 元204,53 Mn | 元263,85 Mn | 元638,07 Mn | 元551,05 Mn | 元449,56 Mn | 元365,67 Mn | 元294,33 Mn | 元202,98 Mn | 元129,56 Mn | 元74,74 Mn | 元58,25 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,40 | 0,11 | -0,50 | 0,75 | 0,34 | 0,12 | 0,16 | 0,04 | 0,23 | 0,32 | 0,76 | 0,68 | 0,57 | 0,47 | 0,38 | 0,28 | 0,18 | 0,12 | 0,11 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元299,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元712,20 Mn | 元658,69 Mn | 元22,27 Mn | -元1,09 Mr | -元895,46 Mn | -元155,61 Mn | -元63,06 Mn | -元147,05 Mn | 元89,10 Mn | 元257,46 Mn | 元165,12 Mn | -元179,58 Mn | -元332,82 Mn | -元210,85 Mn | -元389,59 Mn | -元128,34 Mn | 元19,74 Mn | -元143,51 Mn | -元100,21 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元423,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 30,3% | 34,8% | 34,7% | 32,3% | 28,2% | 21,9% | 20,7% | 21,4% | 21,0% | 14,6% | 22,0% | 21,5% | 25,1% | 28,6% | 21,1% | 26,1% | 18,2% | 20,5% | 36,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,47 | 0,41 | 0,46 | 0,52 | 0,52 | 0,46 | 0,44 | 0,47 | 0,47 | 0,51 | 0,63 | 0,69 | 0,72 | 0,76 | 0,91 | 1,16 | 1,05 | 0,95 | 1,23 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,90 | 0,79 | 0,89 | 1,10 | 0,92 | 0,67 | 0,60 | 0,57 | 0,57 | 0,43 | 0,56 | 0,56 | 0,47 | 0,41 | 0,36 | 0,28 | 0,19 | 0,15 | 0,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,5% | 22,8% | 17,0% | 24,4% | 24,2% | 31,2% | 34,0% | 24,0% | 24,4% | 30,4% | 35,4% | 32,3% | 31,4% | 30,4% | 25,9% | 23,0% | 28,6% | 25,6% | 21,0% |
| FAVÖK Marjı | 21,1% | 20,1% | 11,9% | 17,0% | 17,0% | 21,6% | 23,7% | 16,2% | 16,1% | 19,9% | 24,9% | 21,9% | 20,8% | 19,2% | 16,6% | 15,9% | 16,6% | 14,0% | 12,8% |
| Net Kâr Marjı | 5,6% | 1,8% | -7,3% | 8,9% | 4,8% | 2,3% | 3,4% | 0,9% | 5,0% | 8,6% | 16,0% | 13,9% | 13,4% | 12,4% | 11,5% | 10,3% | 9,7% | 7,1% | 6,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,1% | 11,7% | 0,3% | -13,9% | -13,6% | -3,3% | -1,5% | -3,6% | 2,2% | 8,4% | 4,1% | -4,5% | -9,9% | -7,1% | -15,2% | -6,5% | 1,5% | -13,7% | -10,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |