002251Better Life Commercial Chain Share Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,39 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元22,01 Mr | 元22,43 Mr | 元24,62 Mr | 元28,73 Mr | 元32,34 Mr | 元28,83 Mr | 元24,38 Mr | 元20,91 Mr | 元16,82 Mr | 元14,55 Mr | 元12,28 Mr | 元8,80 Mr | 元8,44 Mr | 元6,08 Mr | 元5,18 Mr | 元3,82 Mr | 元3,09 Mr | 元2,67 Mr | 元1,51 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元601,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元13,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元8,73 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元6,93 Mr | 元7,01 Mr | 元12,44 Mr | 元13,38 Mr | 元14,98 Mr | 元14,76 Mr | 元8,84 Mr | 元6,19 Mr | 元4,40 Mr | 元3,33 Mr | 元2,34 Mr | 元1,90 Mr | 元2,20 Mr | 元1,25 Mr | 元896,69 Mn | 元454,97 Mn | 元208,69 Mn | 元79,89 Mn | 元130,30 Mn |
| Net Borç† | 元6,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,20 Mr | 元3,33 Mr | 元2,98 Mr | 元8,62 Mr | 元13,20 Mr | 元15,62 Mr | 元19,67 Mr | 元18,46 Mr | 元17,19 Mr | 元15,46 Mr | 元15,34 Mr | 元12,18 Mr | 元11,27 Mr | 元9,92 Mr | 元8,37 Mr | 元6,74 Mr | 元5,70 Mr | 元4,89 Mr | 元3,94 Mr |
| Brüt Kâr | 元1,15 Mr | 元813,79 Mn | 元714,34 Mn | 元1,10 Mr | 元3,28 Mr | 元3,98 Mr | 元4,10 Mr | 元3,65 Mr | 元3,08 Mr | 元2,73 Mr | 元2,70 Mr | 元2,22 Mr | 元2,08 Mr | 元1,77 Mr | 元1,45 Mr | 元1,17 Mr | 元1,10 Mr | 元713,70 Mn | 元573,80 Mn |
| FAVÖK | 元601,34 Mn | 元316,97 Mn | 元191,37 Mn | -元175,79 Mn | 元1,52 Mr | 元1,36 Mr | 元1,31 Mr | 元1,16 Mr | 元917,32 Mn | 元872,27 Mn | 元911,38 Mn | 元880,34 Mn | 元861,74 Mn | 元711,25 Mn | 元538,45 Mn | 元387,07 Mn | 元335,96 Mn | 元315,70 Mn | 元269,98 Mn |
| Net Kâr | 元112,81 Mn | 元1,21 Mr | -元1,89 Mr | -元2,54 Mr | -元184,13 Mn | 元111,72 Mn | 元172,81 Mn | 元156,85 Mn | 元150,37 Mn | 元132,70 Mn | 元213,82 Mn | 元345,30 Mn | 元415,45 Mn | 元342,90 Mn | 元260,09 Mn | 元170,89 Mn | 元165,19 Mn | 元162,83 Mn | 元123,66 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,04 | 0,45 | -2,25 | -3,02 | -0,22 | 0,13 | 0,20 | 0,18 | 0,17 | 0,17 | 0,28 | 0,53 | 0,66 | 0,63 | 0,48 | 0,31 | 0,30 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元1,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元261,33 Mn | -元529,45 Mn | -元1,76 Mr | -元879,05 Mn | 元745,83 Mn | -元338,08 Mn | -元756,32 Mn | -元1,34 Mr | -元512,35 Mn | -元309,73 Mn | -元354,74 Mn | -元563,17 Mn | -元577,46 Mn | -元82,69 Mn | -元579,59 Mn | -元144,42 Mn | -元237,87 Mn | 元66,01 Mn | 元131,34 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元400,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 31,5% | 31,2% | 50,5% | 46,6% | 46,3% | 51,2% | 36,3% | 29,6% | 26,2% | 22,9% | 19,1% | 21,5% | 26,1% | 20,5% | 17,3% | 11,9% | 6,8% | 3,0% | 8,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,19 | 0,15 | 0,12 | 0,30 | 0,41 | 0,54 | 0,81 | 0,88 | 1,02 | 1,06 | 1,25 | 1,38 | 1,34 | 1,63 | 1,62 | 1,76 | 1,84 | 1,83 | 2,62 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,48 | 0,38 | 0,34 | 0,99 | 1,51 | 1,79 | 2,25 | 2,11 | 1,97 | 1,77 | 1,76 | 1,40 | 1,29 | 1,14 | 0,96 | 0,77 | 0,65 | 0,56 | 0,45 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,5% | 24,4% | 23,9% | 12,7% | 24,8% | 25,5% | 20,9% | 19,8% | 17,9% | 17,6% | 17,6% | 18,2% | 18,5% | 17,9% | 17,4% | 17,4% | 19,3% | 14,6% | 14,6% |
| FAVÖK Marjı | 14,3% | 9,5% | 6,4% | -2,0% | 11,5% | 8,7% | 6,7% | 6,3% | 5,3% | 5,6% | 5,9% | 7,2% | 7,6% | 7,2% | 6,4% | 5,7% | 5,9% | 6,5% | 6,9% |
| Net Kâr Marjı | 2,7% | 36,4% | -63,3% | -29,4% | -1,4% | 0,7% | 0,9% | 0,8% | 0,9% | 0,9% | 1,4% | 2,8% | 3,7% | 3,5% | 3,1% | 2,5% | 2,9% | 3,3% | 3,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,2% | -15,9% | -59,0% | -10,2% | 5,7% | -2,2% | -3,8% | -7,2% | -3,0% | -2,0% | -2,3% | -4,6% | -5,1% | -0,8% | -6,9% | -2,1% | -4,2% | 1,4% | 3,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |