002252Shanghai RAAS Blood Products Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,85 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元37,80 Mr | 元33,63 Mr | 元31,93 Mr | 元30,46 Mr | 元27,24 Mr | 元25,49 Mr | 元11,85 Mr | 元11,39 Mr | 元14,46 Mr | 元13,23 Mr | 元11,56 Mr | 元9,38 Mr | 元1,58 Mr | 元1,21 Mr | 元1,01 Mr | 元930,33 Mn | 元820,13 Mn | 元831,19 Mn | 元306,54 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,34 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元5,34 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元32,46 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元3,95 Mr | 元93,95 Mn | 元115,04 Mn | 元3,82 Mn | 元8,25 Mn | 元7,74 Mn | 元0,00 | 元150,00 Mn | 元360,00 Mn | 元401,24 Mn | 元393,99 Mn | 元358,02 Mn | 元356,53 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元29,01 Mn | 元38,00 Mn |
| Net Borç† | 元1,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元7,33 Mr | 元8,15 Mr | 元7,94 Mr | 元6,55 Mr | 元4,28 Mr | 元2,74 Mr | 元2,57 Mr | 元1,80 Mr | 元1,92 Mr | 元2,32 Mr | 元2,01 Mr | 元1,31 Mr | 元488,96 Mn | 元652,28 Mn | 元559,37 Mn | 元483,36 Mn | 元387,52 Mn | 元309,86 Mn | 元309,98 Mn |
| Brüt Kâr | 元2,66 Mr | 元3,24 Mr | 元3,19 Mr | 元2,83 Mr | 元2,15 Mr | 元1,63 Mr | 元1,59 Mr | 元1,14 Mr | 元1,19 Mr | 元1,44 Mr | 元1,20 Mr | 元800,27 Mn | 元307,17 Mn | 元385,59 Mn | 元326,59 Mn | 元303,84 Mn | 元222,85 Mn | 元193,41 Mn | 元169,95 Mn |
| FAVÖK | 元1,82 Mr | 元2,31 Mr | 元2,48 Mr | 元2,18 Mr | 元1,63 Mr | 元1,18 Mr | 元993,19 Mn | 元591,20 Mn | 元910,31 Mn | 元1,22 Mr | 元946,17 Mn | 元641,77 Mn | 元199,32 Mn | 元270,83 Mn | 元242,91 Mn | 元223,93 Mn | 元165,00 Mn | 元141,06 Mn | 元129,60 Mn |
| Net Kâr | 元1,58 Mr | 元2,19 Mr | 元1,78 Mr | 元1,88 Mr | 元1,29 Mr | 元1,32 Mr | 元607,89 Mn | -元1,52 Mr | 元835,83 Mn | 元1,61 Mr | 元1,44 Mr | 元510,85 Mn | 元143,79 Mn | 元225,01 Mn | 元200,35 Mn | 元185,50 Mn | 元135,66 Mn | 元104,79 Mn | 元81,77 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,24 | 0,33 | 0,27 | 0,28 | 0,19 | 0,20 | 0,12 | -0,31 | 0,17 | 0,33 | 0,29 | 0,13 | 0,04 | 0,06 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元216,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元483,91 Mn | -元590,54 Mn | 元1,90 Mr | 元1,54 Mr | 元1,17 Mr | 元936,75 Mn | 元731,93 Mn | 元106,70 Mn | 元435,98 Mn | 元1,22 Mr | 元607,75 Mn | 元436,66 Mn | -元219,79 Mn | 元113,77 Mn | 元1,23 Mn | 元111,00 Mn | 元55,02 Mn | 元78,42 Mn | 元151,25 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元379,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,4% | 0,3% | 0,4% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,3% | 2,5% | 3,0% | 3,4% | 3,8% | 22,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 3,5% | 12,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,19 | 0,24 | 0,25 | 0,21 | 0,16 | 0,11 | 0,22 | 0,16 | 0,13 | 0,18 | 0,17 | 0,14 | 0,31 | 0,54 | 0,55 | 0,52 | 0,47 | 0,37 | 1,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,23 | 0,25 | 0,24 | 0,20 | 0,13 | 0,08 | 0,08 | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,06 | 0,04 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 36,2% | 39,8% | 40,2% | 43,3% | 50,4% | 59,4% | 61,6% | 63,4% | 61,7% | 62,3% | 59,9% | 61,0% | 62,8% | 59,1% | 58,4% | 62,9% | 57,5% | 62,4% | 54,8% |
| FAVÖK Marjı | 24,9% | 28,3% | 31,2% | 33,3% | 38,1% | 43,1% | 38,6% | 32,9% | 47,4% | 52,5% | 47,2% | 48,9% | 40,8% | 41,5% | 43,4% | 46,3% | 42,6% | 45,5% | 41,8% |
| Net Kâr Marjı | 21,5% | 26,9% | 22,4% | 28,7% | 30,3% | 48,3% | 23,6% | -84,5% | 43,5% | 69,6% | 71,9% | 38,9% | 29,4% | 34,5% | 35,8% | 38,4% | 35,0% | 33,8% | 26,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -6,6% | -7,2% | 24,0% | 23,5% | 27,4% | 34,2% | 28,4% | 5,9% | 22,7% | 52,6% | 30,3% | 33,3% | -45,0% | 17,4% | 0,2% | 23,0% | 14,2% | 25,3% | 48,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |