002255Suzhou Hailu Heavy Industry Co., Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $952,52 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,41 Mr | 元6,92 Mr | 元6,43 Mr | 元6,01 Mr | 元5,41 Mr | 元5,08 Mr | 元5,00 Mr | 元7,57 Mr | 元6,69 Mr | 元3,69 Mr | 元3,66 Mr | 元3,24 Mr | 元2,87 Mr | 元2,53 Mr | 元2,26 Mr | 元2,17 Mr | 元1,99 Mr | 元1,40 Mr | 元721,27 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,92 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元86,95 Mn | 元236,40 Mn | 元318,93 Mn | 元343,74 Mn | 元416,00 Mn | 元378,03 Mn | 元1,06 Mr | 元1,46 Mr | 元519,60 Mn | 元133,08 Mn | 元89,04 Mn | 元186,90 Mn | 元266,92 Mn | 元184,57 Mn | 元154,86 Mn | 元138,00 Mn | 元66,63 Mn | 元91,40 Mn | 元89,90 Mn |
| Net Borç† | -元1,98 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,31 Mr | 元2,78 Mr | 元2,78 Mr | 元2,36 Mr | 元2,52 Mr | 元2,01 Mr | 元2,04 Mr | 元2,16 Mr | 元1,16 Mr | 元1,05 Mr | 元1,49 Mr | 元1,40 Mr | 元1,47 Mr | 元1,39 Mr | 元1,36 Mr | 元1,05 Mr | 元973,81 Mn | 元737,52 Mn | 元654,23 Mn |
| Brüt Kâr | 元660,99 Mn | 元675,72 Mn | 元683,51 Mn | 元573,31 Mn | 元607,27 Mn | 元560,87 Mn | 元244,37 Mn | 元461,79 Mn | 元272,06 Mn | 元265,31 Mn | 元261,30 Mn | 元254,86 Mn | 元304,08 Mn | 元334,99 Mn | 元298,76 Mn | 元261,51 Mn | 元228,56 Mn | 元163,37 Mn | 元152,54 Mn |
| FAVÖK | 元520,87 Mn | 元514,47 Mn | 元516,45 Mn | 元470,03 Mn | 元462,65 Mn | 元403,77 Mn | -元1,85 Mr | 元291,20 Mn | 元148,18 Mn | 元169,24 Mn | 元160,44 Mn | 元133,27 Mn | 元165,80 Mn | 元217,73 Mn | 元197,17 Mn | 元163,55 Mn | 元176,43 Mn | 元122,77 Mn | 元112,39 Mn |
| Net Kâr | 元416,86 Mn | 元377,25 Mn | 元340,30 Mn | 元336,68 Mn | 元329,60 Mn | 元789,98 Mn | -元1,84 Mr | -元160,36 Mn | 元97,10 Mn | 元75,35 Mn | 元84,80 Mn | 元63,50 Mn | 元102,59 Mn | 元151,45 Mn | 元139,71 Mn | 元126,13 Mn | 元109,28 Mn | 元74,66 Mn | 元57,04 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,50 | 0,45 | 0,40 | 0,40 | 0,39 | 0,94 | -2,19 | -0,20 | 0,14 | 0,12 | 0,16 | 0,12 | 0,20 | 0,30 | 0,27 | 0,25 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元90,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元408,01 Mn | 元637,00 Mn | 元292,02 Mn | 元454,33 Mn | 元127,06 Mn | 元350,93 Mn | -元186,64 Mn | 元66,34 Mn | 元164,90 Mn | -元11,08 Mn | 元83,95 Mn | -元101,72 Mn | -元64,37 Mn | -元64,55 Mn | -元245,49 Mn | -元82,86 Mn | 元28,31 Mn | -元26,33 Mn | -元23,82 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元24,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,4% | 3,4% | 5,0% | 5,7% | 7,7% | 7,4% | 21,1% | 19,3% | 7,8% | 3,6% | 2,4% | 5,8% | 9,3% | 7,3% | 6,9% | 6,4% | 3,3% | 6,5% | 12,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,36 | 0,40 | 0,43 | 0,39 | 0,47 | 0,40 | 0,41 | 0,29 | 0,17 | 0,29 | 0,41 | 0,43 | 0,51 | 0,55 | 0,60 | 0,48 | 0,49 | 0,53 | 0,91 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,52 | 0,63 | 0,63 | 0,53 | 0,57 | 0,46 | 0,46 | 0,49 | 0,26 | 0,24 | 0,34 | 0,32 | 0,33 | 0,32 | 0,31 | 0,24 | 0,22 | 0,17 | 0,15 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 28,6% | 24,3% | 24,6% | 24,3% | 24,1% | 27,9% | 12,0% | 21,4% | 23,4% | 25,2% | 17,5% | 18,2% | 20,6% | 24,0% | 21,9% | 24,9% | 23,5% | 22,2% | 23,3% |
| FAVÖK Marjı | 22,6% | 18,5% | 18,6% | 19,9% | 18,3% | 20,1% | -90,5% | 13,5% | 12,7% | 16,1% | 10,8% | 9,5% | 11,3% | 15,6% | 14,5% | 15,6% | 18,1% | 16,6% | 17,2% |
| Net Kâr Marjı | 18,1% | 13,6% | 12,2% | 14,3% | 13,1% | 39,3% | -90,3% | -7,4% | 8,3% | 7,1% | 5,7% | 4,5% | 7,0% | 10,9% | 10,2% | 12,0% | 11,2% | 10,1% | 8,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 17,7% | 22,9% | 10,5% | 19,3% | 5,0% | 17,5% | -9,1% | 3,1% | 14,2% | -1,1% | 5,6% | -7,3% | -4,4% | -4,6% | -18,0% | -7,9% | 2,9% | -3,6% | -3,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,95 | -%0,20 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 673,50 | +%2,52 | |
| BYD Company Limited Class A | 83,06 | +%1,00 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,87 | +%0,19 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 310,25 | +%1,39 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 606,32 | -%0,60 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,19 | +%1,21 |