002258Lier Chemical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,76 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元16,13 Mr | 元15,65 Mr | 元14,83 Mr | 元12,87 Mr | 元10,23 Mr | 元8,46 Mr | 元7,59 Mr | 元6,57 Mr | 元4,52 Mr | 元3,12 Mr | 元2,56 Mr | 元2,07 Mr | 元1,83 Mr | 元1,51 Mr | 元1,30 Mr | 元924,62 Mn | 元872,75 Mn | 元851,90 Mn | 元266,77 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元6,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元9,25 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元4,81 Mr | 元4,77 Mr | 元3,73 Mr | 元2,48 Mr | 元2,70 Mr | 元2,61 Mr | 元2,46 Mr | 元1,95 Mr | 元960,10 Mn | 元351,07 Mn | 元647,89 Mn | 元393,56 Mn | 元214,00 Mn | 元45,40 Mn | 元15,17 Mn | 元22,99 Mn | 元24,49 Mn | 元9,73 Mn | 元35,00 Mn |
| Net Borç† | 元3,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元9,00 Mr | 元7,31 Mr | 元7,85 Mr | 元10,13 Mr | 元6,47 Mr | 元4,97 Mr | 元4,16 Mr | 元4,02 Mr | 元3,08 Mr | 元1,97 Mr | 元1,49 Mr | 元1,32 Mr | 元1,44 Mr | 元1,28 Mr | 元935,97 Mn | 元445,31 Mn | 元394,21 Mn | 元404,00 Mn | 元303,83 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,55 Mr | 元1,04 Mr | 元1,74 Mr | 元3,15 Mr | 元1,98 Mr | 元1,37 Mr | 元1,02 Mr | 元1,29 Mr | 元850,94 Mn | 元451,16 Mn | 元340,30 Mn | 元275,94 Mn | 元308,15 Mn | 元279,88 Mn | 元199,57 Mn | 元131,02 Mn | 元156,69 Mn | 元144,51 Mn | 元144,24 Mn |
| FAVÖK | 元1,74 Mr | 元1,13 Mr | 元1,52 Mr | 元2,92 Mr | 元1,91 Mr | 元1,27 Mr | 元844,86 Mn | 元1,04 Mr | 元718,83 Mn | 元378,23 Mn | 元277,30 Mn | 元204,51 Mn | 元231,65 Mn | 元189,92 Mn | 元114,21 Mn | 元79,16 Mn | 元112,90 Mn | 元105,50 Mn | 元119,40 Mn |
| Net Kâr | 元478,77 Mn | 元215,34 Mn | 元603,89 Mn | 元1,81 Mr | 元1,07 Mr | 元612,21 Mn | 元311,14 Mn | 元577,81 Mn | 元401,97 Mn | 元208,35 Mn | 元138,45 Mn | 元92,41 Mn | 元104,09 Mn | 元87,62 Mn | 元69,62 Mn | 元71,74 Mn | 元101,15 Mn | 元87,68 Mn | 元107,02 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,60 | 0,27 | 0,75 | 2,26 | 1,39 | 0,80 | 0,42 | 0,77 | 0,55 | 0,29 | 0,22 | 0,15 | 0,16 | 0,14 | 0,11 | 0,11 | 0,16 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元253,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元213,46 Mn | -元870,36 Mn | -元1,03 Mr | 元387,66 Mn | 元515,54 Mn | 元449,26 Mn | -元147,16 Mn | -元494,44 Mn | -元212,61 Mn | -元161,55 Mn | -元146,34 Mn | -元155,35 Mn | -元193,06 Mn | -元69,15 Mn | -元57,09 Mn | 元7,05 Mn | 元48,49 Mn | -元49,43 Mn | 元37,59 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 29,8% | 30,5% | 25,2% | 19,3% | 26,4% | 30,8% | 32,4% | 29,7% | 21,3% | 11,3% | 25,3% | 19,0% | 11,7% | 3,0% | 1,2% | 2,5% | 2,8% | 1,1% | 13,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,56 | 0,47 | 0,53 | 0,79 | 0,63 | 0,59 | 0,55 | 0,61 | 0,68 | 0,63 | 0,58 | 0,64 | 0,79 | 0,85 | 0,72 | 0,48 | 0,45 | 0,47 | 1,14 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,97 | 0,79 | 0,85 | 1,09 | 0,70 | 0,54 | 0,45 | 0,43 | 0,33 | 0,21 | 0,16 | 0,14 | 0,16 | 0,14 | 0,10 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,3% | 14,2% | 22,1% | 31,1% | 30,6% | 27,6% | 24,4% | 32,0% | 27,7% | 22,9% | 22,9% | 20,9% | 21,4% | 21,9% | 21,3% | 29,4% | 39,7% | 35,8% | 47,5% |
| FAVÖK Marjı | 19,3% | 15,4% | 19,3% | 28,8% | 29,5% | 25,5% | 20,3% | 25,9% | 23,4% | 19,2% | 18,6% | 15,5% | 16,1% | 14,9% | 12,2% | 17,8% | 28,6% | 26,1% | 39,3% |
| Net Kâr Marjı | 5,3% | 2,9% | 7,7% | 17,9% | 16,6% | 12,3% | 7,5% | 14,4% | 13,1% | 10,6% | 9,3% | 7,0% | 7,2% | 6,9% | 7,4% | 16,1% | 25,7% | 21,7% | 35,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,4% | -11,9% | -13,2% | 3,8% | 8,0% | 9,0% | -3,5% | -12,3% | -6,9% | -8,2% | -9,8% | -11,8% | -13,4% | -5,4% | -6,1% | 1,6% | 12,3% | -12,2% | 12,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |