002264New Huadu Technology Co., Ltd.Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $771,73 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,62 Mr | 元3,59 Mr | 元2,96 Mr | 元2,67 Mr | 元4,56 Mr | 元4,75 Mr | 元3,02 Mr | 元3,62 Mr | 元3,52 Mr | 元3,74 Mr | 元3,52 Mr | 元3,69 Mr | 元3,79 Mr | 元3,44 Mr | 元2,82 Mr | 元1,80 Mr | 元1,39 Mr | 元1,06 Mr | 元524,39 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,38 Mr | 元1,54 Mr | 元1,22 Mr | 元1,01 Mr | 元2,26 Mr | 元2,44 Mr | 元776,54 Mn | 元383,51 Mn | 元150,00 Mn | 元200,00 Mn | 元550,00 Mn | 元250,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元2,80 Mn | 元3,75 Mn | 元3,11 Mn | 元1,50 Mn | 元11,00 Mn |
| Net Borç† | 元134,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,18 Mr | 元3,67 Mr | 元2,82 Mr | 元3,01 Mr | 元5,01 Mr | 元5,18 Mr | 元5,99 Mr | 元6,82 Mr | 元6,96 Mr | 元6,69 Mr | 元6,45 Mr | 元6,97 Mr | 元7,32 Mr | 元6,62 Mr | 元5,65 Mr | 元4,35 Mr | 元3,10 Mr | 元2,17 Mr | 元1,56 Mr |
| Brüt Kâr | 元748,86 Mn | 元887,31 Mn | 元688,67 Mn | 元708,80 Mn | 元969,22 Mn | 元1,17 Mr | 元1,10 Mr | 元1,39 Mr | 元1,35 Mr | 元1,31 Mr | 元1,07 Mr | 元1,31 Mr | 元1,21 Mr | 元1,25 Mr | 元1,07 Mr | 元813,76 Mn | 元576,73 Mn | 元320,71 Mn | 元227,61 Mn |
| FAVÖK | 元225,34 Mn | 元276,73 Mn | 元214,43 Mn | 元172,95 Mn | 元360,44 Mn | 元227,13 Mn | 元70,73 Mn | 元157,61 Mn | 元140,54 Mn | 元90,25 Mn | -元27,37 Mn | 元187,46 Mn | 元100,59 Mn | 元338,53 Mn | 元314,45 Mn | 元197,34 Mn | 元132,97 Mn | 元118,77 Mn | 元91,41 Mn |
| Net Kâr | 元169,47 Mn | 元260,17 Mn | 元200,74 Mn | 元204,77 Mn | 元19,08 Mn | 元181,93 Mn | -元756,32 Mn | 元17,11 Mn | -元52,44 Mn | 元54,38 Mn | -元373,94 Mn | 元36,69 Mn | -元236,28 Mn | 元159,53 Mn | 元146,18 Mn | 元77,20 Mn | 元68,69 Mn | 元64,47 Mn | 元73,02 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,24 | 0,37 | 0,28 | 0,28 | 0,03 | 0,27 | -1,11 | 0,03 | -0,08 | 0,08 | -0,69 | 0,07 | -0,44 | 0,30 | 0,30 | 0,16 | 0,14 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元12,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元548,63 Mn | -元239,59 Mn | 元168,26 Mn | 元17,92 Mn | 元213,29 Mn | 元113,48 Mn | -元170,90 Mn | -元144,04 Mn | -元97,55 Mn | -元256,13 Mn | -元259,58 Mn | -元550,35 Mn | -元164,28 Mn | 元203,75 Mn | 元278,75 Mn | 元28,86 Mn | 元7,13 Mn | 元45,28 Mn | 元8,46 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元3,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 38,0% | 42,8% | 41,3% | 37,9% | 49,5% | 51,4% | 25,7% | 10,6% | 4,3% | 5,3% | 15,6% | 6,8% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,2% | 0,2% | 0,1% | 2,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,88 | 1,02 | 0,95 | 1,13 | 1,10 | 1,09 | 1,98 | 1,88 | 1,98 | 1,79 | 1,83 | 1,89 | 1,93 | 1,92 | 2,01 | 2,42 | 2,23 | 2,04 | 2,97 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,58 | 1,83 | 1,40 | 1,50 | 2,50 | 2,58 | 2,98 | 3,40 | 3,47 | 3,33 | 3,21 | 3,47 | 3,65 | 3,30 | 2,81 | 2,17 | 1,54 | 1,08 | 0,78 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,5% | 24,2% | 24,5% | 23,5% | 19,3% | 22,5% | 18,5% | 20,4% | 19,4% | 19,5% | 16,6% | 18,8% | 16,5% | 18,9% | 18,9% | 18,7% | 18,6% | 14,8% | 14,6% |
| FAVÖK Marjı | 7,1% | 7,5% | 7,6% | 5,7% | 7,2% | 4,4% | 1,2% | 2,3% | 2,0% | 1,3% | -0,4% | 2,7% | 1,4% | 5,1% | 5,6% | 4,5% | 4,3% | 5,5% | 5,9% |
| Net Kâr Marjı | 5,3% | 7,1% | 7,1% | 6,8% | 0,4% | 3,5% | -12,6% | 0,3% | -0,8% | 0,8% | -5,8% | 0,5% | -3,2% | 2,4% | 2,6% | 1,8% | 2,2% | 3,0% | 4,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 17,2% | -6,5% | 6,0% | 0,6% | 4,3% | 2,2% | -2,9% | -2,1% | -1,4% | -3,8% | -4,0% | -7,9% | -2,2% | 3,1% | 4,9% | 0,7% | 0,2% | 2,1% | 0,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |