002267Shaanxi Provincial Natural Gas Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,18 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元14,62 Mr | 元14,65 Mr | 元14,06 Mr | 元13,03 Mr | 元12,99 Mr | 元13,29 Mr | 元12,49 Mr | 元11,70 Mr | 元10,79 Mr | 元10,36 Mr | 元10,10 Mr | 元9,75 Mr | 元8,71 Mr | 元7,69 Mr | 元6,13 Mr | 元4,00 Mr | 元3,06 Mr | 元2,91 Mr | 元1,85 Mr | 元1,91 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元959,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元7,68 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元6,87 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元4,73 Mr | 元4,21 Mr | 元3,20 Mr | 元3,12 Mr | 元3,19 Mr | 元3,49 Mr | 元3,19 Mr | 元3,86 Mr | 元2,91 Mr | 元3,23 Mr | 元3,26 Mr | 元4,08 Mr | 元4,23 Mr | 元3,82 Mr | 元2,79 Mr | 元906,82 Mn | 元576,56 Mn | 元609,47 Mn | 元972,79 Mn | 元1,13 Mr |
| Net Borç† | 元3,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元8,58 Mr | 元8,98 Mr | 元7,78 Mr | 元8,47 Mr | 元7,53 Mr | 元8,15 Mr | 元9,71 Mr | 元8,95 Mr | 元7,61 Mr | 元7,18 Mr | 元6,76 Mr | 元5,30 Mr | 元4,05 Mr | 元3,80 Mr | 元3,30 Mr | 元2,48 Mr | 元2,00 Mr | 元1,75 Mr | 元1,56 Mr | 元1,34 Mr |
| Brüt Kâr | 元1,18 Mr | 元1,28 Mr | 元994,43 Mn | 元1,05 Mr | 元730,05 Mn | 元735,11 Mn | 元844,75 Mn | 元892,39 Mn | 元717,44 Mn | 元845,11 Mn | 元977,87 Mn | 元924,63 Mn | 元696,63 Mn | 元693,55 Mn | 元619,56 Mn | 元582,82 Mn | 元518,62 Mn | 元446,75 Mn | 元412,35 Mn | 元338,92 Mn |
| FAVÖK | 元1,51 Mr | 元1,57 Mr | 元1,31 Mr | 元1,32 Mr | 元1,04 Mr | 元960,96 Mn | 元1,11 Mr | 元1,20 Mr | 元1,17 Mr | 元1,27 Mr | 元1,36 Mr | 元1,21 Mr | 元955,99 Mn | 元819,23 Mn | 元759,49 Mn | 元658,78 Mn | 元568,93 Mn | 元506,37 Mn | — | — |
| Net Kâr | 元583,93 Mn | 元723,97 Mn | 元544,29 Mn | 元615,54 Mn | 元421,26 Mn | 元356,56 Mn | 元455,90 Mn | 元399,49 Mn | 元395,43 Mn | 元508,54 Mn | 元586,27 Mn | 元512,33 Mn | 元337,73 Mn | 元335,52 Mn | 元408,39 Mn | 元403,94 Mn | 元355,72 Mn | 元295,59 Mn | 元253,85 Mn | 元204,14 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,53 | 0,65 | 0,49 | 0,55 | 0,38 | 0,32 | 0,41 | 0,36 | 0,36 | 0,46 | 0,53 | 0,49 | 0,33 | 0,33 | 0,40 | 0,40 | 0,35 | 0,33 | 0,25 | 0,20 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元37,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元575,65 Mn | 元524,69 Mn | 元89,61 Mn | 元662,41 Mn | 元287,21 Mn | 元473,25 Mn | 元1,27 Mr | -元114,03 Mn | 元506,85 Mn | 元191,15 Mn | 元947,37 Mn | 元439,80 Mn | 元265,88 Mn | -元173,01 Mn | -元1,83 Mr | -元84,85 Mn | -元75,10 Mn | 元152,77 Mn | 元231,81 Mn | 元305,21 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元727,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 32,3% | 28,7% | 22,8% | 23,9% | 24,6% | 26,3% | 25,6% | 33,0% | 26,9% | 31,2% | 32,2% | 41,9% | 48,6% | 49,7% | 45,5% | 22,7% | 18,9% | 20,9% | 52,5% | 59,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,59 | 0,61 | 0,55 | 0,65 | 0,58 | 0,61 | 0,78 | 0,76 | 0,71 | 0,69 | 0,67 | 0,54 | 0,47 | 0,49 | 0,54 | 0,62 | 0,65 | 0,60 | 0,84 | 0,70 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,25 | 1,31 | 1,13 | 1,23 | 1,10 | 1,19 | 1,41 | 1,30 | 1,11 | 1,04 | 0,98 | 0,77 | 0,59 | 0,55 | 0,48 | 0,36 | 0,29 | 0,25 | 0,23 | 0,19 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,7% | 14,2% | 12,8% | 12,4% | 9,7% | 9,0% | 8,7% | 10,0% | 9,4% | 11,8% | 14,5% | 17,5% | 17,2% | 18,3% | 18,8% | 23,5% | 26,0% | 25,6% | 26,4% | 25,4% |
| FAVÖK Marjı | 17,7% | 17,5% | 16,8% | 15,6% | 13,7% | 11,8% | 11,4% | 13,4% | 15,3% | 17,6% | 20,1% | 22,8% | 23,6% | 21,6% | 23,0% | 26,6% | 28,5% | 29,0% | — | — |
| Net Kâr Marjı | 6,8% | 8,1% | 7,0% | 7,3% | 5,6% | 4,4% | 4,7% | 4,5% | 5,2% | 7,1% | 8,7% | 9,7% | 8,3% | 8,8% | 12,4% | 16,3% | 17,8% | 16,9% | 16,2% | 15,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,7% | 5,8% | 1,2% | 7,8% | 3,8% | 5,8% | 13,1% | -1,3% | 6,7% | 2,7% | 14,0% | 8,3% | 6,6% | -4,6% | -55,6% | -3,4% | -3,8% | 8,7% | 14,8% | 22,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |