002268CETC Cyberspace Security Technology Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,86 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元7,39 Mr | 元7,20 Mr | 元7,65 Mr | 元7,57 Mr | 元7,13 Mr | 元6,50 Mr | 元5,96 Mr | 元6,22 Mr | 元5,75 Mr | 元3,65 Mr | 元2,62 Mr | 元1,93 Mr | 元894,22 Mn | 元830,26 Mn | 元779,18 Mn | 元673,43 Mn | 元494,33 Mn | 元455,00 Mn | 元251,63 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,63 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元198,55 Mn | 元176,23 Mn | 元291,63 Mn | 元440,88 Mn | 元228,88 Mn | 元195,88 Mn | 元127,70 Mn | 元384,26 Mn | 元96,67 Mn | 元871,01 Mn | 元26,08 Mn | 元60,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元20,00 Mn |
| Net Borç† | -元2,63 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,26 Mr | 元2,46 Mr | 元3,05 Mr | 元3,42 Mr | 元2,95 Mr | 元2,37 Mr | 元2,09 Mr | 元1,92 Mr | 元2,12 Mr | 元1,79 Mr | 元1,58 Mr | 元1,22 Mr | 元452,31 Mn | 元311,21 Mn | 元501,19 Mn | 元377,43 Mn | 元268,06 Mn | 元210,03 Mn | 元200,23 Mn |
| Brüt Kâr | 元715,94 Mn | 元873,20 Mn | 元1,16 Mr | 元1,13 Mr | 元978,68 Mn | 元761,17 Mn | 元623,58 Mn | 元619,26 Mn | 元715,46 Mn | 元597,44 Mn | 元523,76 Mn | 元437,08 Mn | 元222,88 Mn | 元173,34 Mn | 元286,16 Mn | 元227,49 Mn | 元166,95 Mn | 元145,57 Mn | 元128,05 Mn |
| FAVÖK | 元123,09 Mn | 元232,15 Mn | 元435,57 Mn | 元406,79 Mn | 元333,12 Mn | 元194,05 Mn | 元137,25 Mn | 元69,03 Mn | 元150,84 Mn | 元174,75 Mn | 元156,42 Mn | 元137,52 Mn | 元25,15 Mn | -元10,18 Mn | 元90,62 Mn | 元64,84 Mn | 元30,91 Mn | 元38,56 Mn | 元45,70 Mn |
| Net Kâr | 元57,65 Mn | 元158,15 Mn | 元348,76 Mn | 元306,64 Mn | 元251,37 Mn | 元161,41 Mn | 元155,77 Mn | 元120,20 Mn | 元169,05 Mn | 元155,75 Mn | 元148,77 Mn | 元119,44 Mn | 元38,86 Mn | 元17,87 Mn | 元86,50 Mn | 元65,11 Mn | 元35,65 Mn | 元34,38 Mn | 元33,74 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,07 | 0,19 | 0,41 | 0,36 | 0,30 | 0,19 | 0,19 | 0,14 | 0,21 | 0,23 | 0,22 | 0,17 | 0,07 | 0,03 | 0,16 | 0,12 | 0,06 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元262,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元255,56 Mn | -元545,52 Mn | 元531,75 Mn | 元261,17 Mn | 元593,68 Mn | 元543,09 Mn | -元181,85 Mn | -元120,14 Mn | -元233,06 Mn | -元771,33 Mn | -元365,83 Mn | 元30,73 Mn | 元36,25 Mn | 元43,54 Mn | -元15,14 Mn | 元66,93 Mn | -元1,50 Mn | -元2,12 Mn | 元39,40 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元71,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,7% | 2,4% | 3,8% | 5,8% | 3,2% | 3,0% | 2,1% | 6,2% | 1,7% | 23,9% | 1,0% | 3,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 7,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,31 | 0,34 | 0,40 | 0,45 | 0,41 | 0,36 | 0,35 | 0,31 | 0,37 | 0,49 | 0,60 | 0,63 | 0,51 | 0,37 | 0,64 | 0,56 | 0,54 | 0,46 | 0,80 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,40 | 0,44 | 0,54 | 0,61 | 0,52 | 0,42 | 0,37 | 0,34 | 0,38 | 0,32 | 0,28 | 0,22 | 0,08 | 0,06 | 0,09 | 0,07 | 0,05 | 0,04 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,7% | 35,5% | 38,2% | 33,1% | 33,2% | 32,1% | 29,8% | 32,3% | 33,7% | 33,4% | 33,0% | 35,7% | 49,3% | 55,7% | 57,1% | 60,3% | 62,3% | 69,3% | 64,0% |
| FAVÖK Marjı | 5,5% | 9,4% | 14,3% | 11,9% | 11,3% | 8,2% | 6,6% | 3,6% | 7,1% | 9,8% | 9,9% | 11,2% | 5,6% | -3,3% | 18,1% | 17,2% | 11,5% | 18,4% | 22,8% |
| Net Kâr Marjı | 2,6% | 6,4% | 11,4% | 9,0% | 8,5% | 6,8% | 7,4% | 6,3% | 8,0% | 8,7% | 9,4% | 9,8% | 8,6% | 5,7% | 17,3% | 17,2% | 13,3% | 16,4% | 16,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,3% | -22,2% | 17,4% | 7,6% | 20,1% | 22,9% | -8,7% | -6,3% | -11,0% | -43,2% | -23,1% | 2,5% | 8,0% | 14,0% | -3,0% | 17,7% | -0,6% | -1,0% | 19,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 274,01 | -%2,18 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 664,50 | -%4,10 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,67 | +%0,28 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,12 | +%0,50 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 309,56 | -%6,42 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,49 | -%0,05 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,79 | -%2,56 |