002272Sichuan Crun Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,10 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,47 Mr | 元3,30 Mr | 元3,27 Mr | 元3,28 Mr | 元3,00 Mr | 元2,83 Mr | 元1,85 Mr | 元1,78 Mr | 元1,57 Mr | 元1,64 Mr | 元1,74 Mr | 元1,89 Mr | 元1,98 Mr | 元1,72 Mr | 元1,26 Mr | 元1,09 Mr | 元826,53 Mn | 元630,81 Mn | 元347,76 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元229,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,16 Mr | 元990,90 Mn | 元1,01 Mr | 元911,15 Mn | 元824,27 Mn | 元602,74 Mn | 元191,30 Mn | 元230,37 Mn | 元153,28 Mn | 元193,00 Mn | 元197,82 Mn | 元223,89 Mn | 元356,83 Mn | 元123,50 Mn | 元149,27 Mn | 元89,40 Mn | 元196,50 Mn | 元92,00 Mn | 元120,88 Mn |
| Net Borç† | 元844,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,74 Mr | 元1,59 Mr | 元1,66 Mr | 元1,69 Mr | 元1,53 Mr | 元1,27 Mr | 元867,68 Mn | 元656,29 Mn | 元601,08 Mn | 元605,93 Mn | 元784,04 Mn | 元842,20 Mn | 元810,85 Mn | 元703,13 Mn | 元678,84 Mn | 元568,57 Mn | 元409,39 Mn | 元318,29 Mn | 元251,91 Mn |
| Brüt Kâr | 元287,42 Mn | 元247,64 Mn | 元224,50 Mn | 元302,03 Mn | 元335,69 Mn | 元322,95 Mn | 元169,48 Mn | 元106,37 Mn | 元106,46 Mn | 元112,60 Mn | 元102,56 Mn | 元137,94 Mn | 元92,77 Mn | 元128,59 Mn | 元169,88 Mn | 元161,79 Mn | 元147,05 Mn | 元124,01 Mn | 元99,93 Mn |
| FAVÖK | 元80,37 Mn | 元12,42 Mn | 元41,04 Mn | 元74,22 Mn | 元125,30 Mn | 元136,23 Mn | 元50,23 Mn | -元19,52 Mn | 元46,11 Mn | 元52,99 Mn | -元34,86 Mn | 元38,31 Mn | -元18,88 Mn | 元37,50 Mn | 元88,43 Mn | 元77,17 Mn | 元79,59 Mn | 元70,90 Mn | 元68,63 Mn |
| Net Kâr | -元24,91 Mn | -元115,69 Mn | -元63,60 Mn | 元11,98 Mn | 元51,24 Mn | 元65,03 Mn | 元64,71 Mn | 元44,99 Mn | 元6,44 Mn | 元14,55 Mn | -元67,87 Mn | 元10,61 Mn | -元29,24 Mn | 元14,13 Mn | 元57,56 Mn | 元50,71 Mn | 元60,50 Mn | 元50,28 Mn | 元43,65 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,05 | -0,24 | -0,15 | 0,03 | 0,12 | 0,15 | 0,15 | 0,11 | 0,02 | 0,03 | -0,16 | 0,03 | -0,07 | 0,04 | 0,17 | 0,15 | 0,20 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元58,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元34,68 Mn | -元173,25 Mn | 元67,19 Mn | -元139,58 Mn | -元200,74 Mn | -元73,67 Mn | 元28,31 Mn | -元36,51 Mn | -元4,51 Mn | -元768.030 | -元27,07 Mn | -元65,43 Mn | -元140,30 Mn | -元110,41 Mn | -元102,95 Mn | -元49,81 Mn | -元112,85 Mn | -元126,75 Mn | 元2,97 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元105,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 33,6% | 30,0% | 30,9% | 27,8% | 27,4% | 21,3% | 10,3% | 12,9% | 9,8% | 11,8% | 11,4% | 11,9% | 18,1% | 7,2% | 11,9% | 8,2% | 23,8% | 14,6% | 34,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,50 | 0,48 | 0,51 | 0,52 | 0,51 | 0,45 | 0,47 | 0,37 | 0,38 | 0,37 | 0,45 | 0,45 | 0,41 | 0,41 | 0,54 | 0,52 | 0,50 | 0,50 | 0,72 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,15 | 1,05 | 1,09 | 1,12 | 1,01 | 0,84 | 0,57 | 0,43 | 0,40 | 0,40 | 0,52 | 0,56 | 0,53 | 0,46 | 0,45 | 0,38 | 0,27 | 0,21 | 0,17 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,5% | 15,6% | 13,5% | 17,8% | 22,0% | 25,5% | 19,5% | 16,2% | 17,7% | 18,6% | 13,1% | 16,4% | 11,4% | 18,3% | 25,0% | 28,5% | 35,9% | 39,0% | 39,7% |
| FAVÖK Marjı | 4,6% | 0,8% | 2,5% | 4,4% | 8,2% | 10,7% | 5,8% | -3,0% | 7,7% | 8,7% | -4,4% | 4,5% | -2,3% | 5,3% | 13,0% | 13,6% | 19,4% | 22,3% | 27,2% |
| Net Kâr Marjı | -1,4% | -7,3% | -3,8% | 0,7% | 3,4% | 5,1% | 7,5% | 6,9% | 1,1% | 2,4% | -8,7% | 1,3% | -3,6% | 2,0% | 8,5% | 8,9% | 14,8% | 15,8% | 17,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,0% | -10,9% | 4,1% | -8,2% | -13,2% | -5,8% | 3,3% | -5,6% | -0,8% | -0,1% | -3,5% | -7,8% | -17,3% | -15,7% | -15,2% | -8,8% | -27,6% | -39,8% | 1,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |