002273Zhejiang Quartz Crystal Optoelectronic Technology Co Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,35 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元12,75 Mr | 元11,68 Mr | 元11,25 Mr | 元10,28 Mr | 元9,84 Mr | 元7,54 Mr | 元6,39 Mr | 元5,68 Mr | 元5,15 Mr | 元3,40 Mr | 元3,09 Mr | 元1,80 Mr | 元1,25 Mr | 元1,19 Mr | 元1,06 Mr | 元551,61 Mn | 元463,43 Mn | 元420,25 Mn | 元207,26 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元10,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元394,04 Mn | 元454,86 Mn | 元682,11 Mn | 元453,94 Mn | 元333,77 Mn | 元455,25 Mn | 元981,90 Mn | 元1,36 Mr | 元1,32 Mr | 元119,21 Mn | 元30,74 Mn | 元177,44 Mn | 元0,00 | 元3,60 Mn | 元0,00 | 元3,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元55,00 Mn |
| Net Borç† | -元1,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元6,90 Mr | 元6,24 Mr | 元5,06 Mr | 元4,36 Mr | 元3,79 Mr | 元3,21 Mr | 元2,99 Mr | 元2,32 Mr | 元2,14 Mr | 元1,66 Mr | 元1,17 Mr | 元971,98 Mn | 元622,88 Mn | 元591,60 Mn | 元432,36 Mn | 元331,82 Mn | 元187,95 Mn | 元182,81 Mn | 元167,36 Mn |
| Brüt Kâr | 元2,00 Mr | 元1,79 Mr | 元1,28 Mr | 元1,06 Mr | 元806,68 Mn | 元813,77 Mn | 元802,35 Mn | 元611,26 Mn | 元643,30 Mn | 元492,51 Mn | 元325,28 Mn | 元312,64 Mn | 元223,39 Mn | 元273,80 Mn | 元209,60 Mn | 元157,18 Mn | 元95,78 Mn | 元96,52 Mn | 元90,58 Mn |
| FAVÖK | 元1,74 Mr | 元1,52 Mr | 元886,79 Mn | 元735,43 Mn | 元649,35 Mn | 元606,85 Mn | 元560,10 Mn | 元437,96 Mn | 元473,14 Mn | 元351,00 Mn | 元243,55 Mn | 元257,93 Mn | 元190,44 Mn | 元217,15 Mn | 元174,20 Mn | 元129,91 Mn | 元77,40 Mn | 元80,74 Mn | 元71,24 Mn |
| Net Kâr | 元1,17 Mr | 元1,03 Mr | 元600,25 Mn | 元576,33 Mn | 元442,18 Mn | 元443,38 Mn | 元491,13 Mn | 元468,42 Mn | 元356,02 Mn | 元253,67 Mn | 元149,17 Mn | 元153,02 Mn | 元114,42 Mn | 元147,94 Mn | 元122,11 Mn | 元93,76 Mn | 元57,57 Mn | 元47,62 Mn | 元43,35 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,85 | 0,75 | 0,43 | 0,42 | 0,34 | 0,37 | 0,44 | 0,42 | 0,32 | 0,23 | 0,13 | 0,16 | 0,12 | 0,16 | 0,13 | 0,11 | 0,07 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元350,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元617,23 Mn | 元888,20 Mn | 元149,94 Mn | -元117,44 Mn | -元171,56 Mn | 元19,44 Mn | -元230,73 Mn | -元114,55 Mn | -元261,12 Mn | -元100,63 Mn | -元55,29 Mn | -元137,46 Mn | -元81,84 Mn | -元65,19 Mn | -元38,11 Mn | -元18,77 Mn | 元22,49 Mn | 元34,79 Mn | -元11,95 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元746,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,1% | 3,9% | 6,1% | 4,4% | 3,4% | 6,0% | 15,4% | 23,9% | 25,5% | 3,5% | 1,0% | 9,9% | 0,0% | 0,3% | 0,0% | 0,5% | 0,0% | 0,0% | 26,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,54 | 0,53 | 0,45 | 0,42 | 0,39 | 0,43 | 0,47 | 0,41 | 0,41 | 0,49 | 0,38 | 0,54 | 0,50 | 0,50 | 0,41 | 0,60 | 0,41 | 0,44 | 0,81 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,68 | 0,62 | 0,50 | 0,43 | 0,37 | 0,32 | 0,30 | 0,23 | 0,21 | 0,16 | 0,12 | 0,10 | 0,06 | 0,06 | 0,04 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 29,0% | 28,7% | 25,3% | 24,2% | 21,3% | 25,3% | 26,8% | 26,4% | 30,1% | 29,6% | 27,8% | 32,2% | 35,9% | 46,3% | 48,5% | 47,4% | 51,0% | 52,8% | 54,1% |
| FAVÖK Marjı | 25,1% | 24,4% | 17,5% | 16,9% | 17,1% | 18,9% | 18,7% | 18,9% | 22,1% | 21,1% | 20,8% | 26,5% | 30,6% | 36,7% | 40,3% | 39,2% | 41,2% | 44,2% | 42,6% |
| Net Kâr Marjı | 17,0% | 16,5% | 11,9% | 13,2% | 11,7% | 13,8% | 16,4% | 20,2% | 16,6% | 15,2% | 12,7% | 15,7% | 18,4% | 25,0% | 28,2% | 28,3% | 30,6% | 26,0% | 25,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,9% | 14,2% | 3,0% | -2,7% | -4,5% | 0,6% | -7,7% | -4,9% | -12,2% | -6,0% | -4,7% | -14,1% | -13,1% | -11,0% | -8,8% | -5,7% | 12,0% | 19,0% | -7,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 281,11 | -%2,76 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 701,74 | -%4,53 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,53 | -%0,79 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,76 | +%1,17 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 334,23 | -%4,86 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,30 | +%0,39 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,14 | -%2,19 |