002274Jiansu Huachang Chemical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $849,94 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元7,68 Mr | 元7,79 Mr | 元8,33 Mr | 元8,31 Mr | 元8,13 Mr | 元7,41 Mr | 元6,65 Mr | 元6,54 Mr | 元6,26 Mr | 元6,16 Mr | 元6,25 Mr | 元6,29 Mr | 元5,14 Mr | 元4,08 Mr | 元3,76 Mr | 元3,36 Mr | 元3,34 Mr | 元3,18 Mr | 元2,62 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元254,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,28 Mr | 元927,06 Mn | 元1,49 Mr | 元1,68 Mr | 元2,36 Mr | 元3,42 Mr | 元2,77 Mr | 元2,78 Mr | 元2,62 Mr | 元2,38 Mr | 元2,47 Mr | 元3,33 Mr | 元2,46 Mr | 元2,17 Mr | 元1,63 Mr | 元1,54 Mr | 元1,56 Mr | 元1,41 Mr | 元1,50 Mr |
| Net Borç† | 元890,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元6,50 Mr | 元7,91 Mr | 元8,19 Mr | 元9,02 Mr | 元9,38 Mr | 元6,09 Mr | 元6,31 Mr | 元5,80 Mr | 元5,31 Mr | 元4,01 Mr | 元4,04 Mr | 元4,24 Mr | 元4,24 Mr | 元3,98 Mr | 元4,12 Mr | 元3,28 Mr | 元2,35 Mr | 元2,96 Mr | 元2,27 Mr |
| Brüt Kâr | 元237,70 Mn | 元1,03 Mr | 元1,37 Mr | 元1,56 Mr | 元2,50 Mr | 元556,49 Mn | 元722,20 Mn | 元623,55 Mn | 元520,65 Mn | 元226,61 Mn | 元387,12 Mn | 元225,83 Mn | 元242,29 Mn | 元175,34 Mn | 元373,29 Mn | 元196,68 Mn | 元67,73 Mn | 元512,28 Mn | 元414,74 Mn |
| FAVÖK | 元299,61 Mn | 元1,08 Mr | 元1,36 Mr | 元1,59 Mr | 元2,54 Mr | 元651,18 Mn | 元713,31 Mn | 元539,41 Mn | 元475,91 Mn | 元244,91 Mn | 元150,64 Mn | 元136,20 Mn | 元250,19 Mn | 元205,35 Mn | 元386,12 Mn | 元251,63 Mn | 元90,05 Mn | 元505,44 Mn | 元405,83 Mn |
| Net Kâr | -元204,34 Mn | 元521,37 Mn | 元729,68 Mn | 元872,11 Mn | 元1,63 Mr | 元182,63 Mn | 元201,55 Mn | 元142,03 Mn | 元57,31 Mn | 元30,60 Mn | 元29,39 Mn | -元123,87 Mn | 元13,19 Mn | -元79,42 Mn | 元80,13 Mn | 元10,38 Mn | -元99,42 Mn | 元202,13 Mn | 元162,59 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,21 | 0,55 | 0,77 | 0,92 | 1,73 | 0,19 | 0,21 | 0,15 | 0,06 | 0,03 | 0,03 | -0,17 | 0,02 | -0,14 | 0,14 | 0,02 | -0,17 | 0,34 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元63,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元709,17 Mn | 元162,62 Mn | 元653,95 Mn | 元1,22 Mr | 元1,63 Mr | 元470,46 Mn | 元322,33 Mn | -元23,92 Mn | -元251,44 Mn | 元160,76 Mn | 元30,50 Mn | -元760,55 Mn | -元545,75 Mn | -元244,82 Mn | 元10,91 Mn | 元86,10 Mn | 元168,15 Mn | -元207,46 Mn | -元24,20 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元584,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,6% | 11,9% | 17,9% | 20,2% | 29,0% | 46,1% | 41,7% | 42,6% | 41,8% | 38,6% | 39,4% | 53,0% | 47,8% | 53,1% | 43,4% | 45,9% | 46,6% | 44,4% | 57,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,85 | 1,01 | 0,98 | 1,09 | 1,15 | 0,82 | 0,95 | 0,89 | 0,85 | 0,65 | 0,65 | 0,67 | 0,82 | 0,98 | 1,09 | 0,97 | 0,70 | 0,93 | 0,87 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,23 | 1,50 | 1,55 | 1,71 | 1,78 | 1,15 | 1,20 | 1,10 | 1,01 | 0,76 | 0,76 | 0,80 | 0,80 | 0,75 | 0,78 | 0,62 | 0,45 | 0,56 | 0,43 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 3,7% | 13,0% | 16,7% | 17,3% | 26,7% | 9,1% | 11,4% | 10,7% | 9,8% | 5,6% | 9,6% | 5,3% | 5,7% | 4,4% | 9,1% | 6,0% | 2,9% | 17,3% | 18,3% |
| FAVÖK Marjı | 4,6% | 13,7% | 16,6% | 17,6% | 27,1% | 10,7% | 11,3% | 9,3% | 9,0% | 6,1% | 3,7% | 3,2% | 5,9% | 5,2% | 9,4% | 7,7% | 3,8% | 17,1% | 17,9% |
| Net Kâr Marjı | -3,1% | 6,6% | 8,9% | 9,7% | 17,4% | 3,0% | 3,2% | 2,4% | 1,1% | 0,8% | 0,7% | -2,9% | 0,3% | -2,0% | 1,9% | 0,3% | -4,2% | 6,8% | 7,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -10,9% | 2,1% | 8,0% | 13,5% | 17,4% | 7,7% | 5,1% | -0,4% | -4,7% | 4,0% | 0,8% | -18,0% | -12,9% | -6,2% | 0,3% | 2,6% | 7,2% | -7,0% | -1,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |