002279Beijing Join-Cheer Software Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $859,03 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,49 Mr | 元2,52 Mr | 元2,96 Mr | 元2,77 Mr | 元2,63 Mr | 元2,72 Mr | 元3,05 Mr | 元3,27 Mr | 元4,71 Mr | 元2,80 Mr | 元2,50 Mr | 元824,65 Mn | 元762,32 Mn | 元705,34 Mn | 元691,63 Mn | 元660,28 Mn | 元626,51 Mn | 元226,18 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元512,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元974,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,51 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元61,89 Mn | 元36,65 Mn | 元81,30 Mn | 元95,44 Mn | 元839,08 Mn | 元816,35 Mn | 元1,04 Mr | 元1,08 Mr | 元1,02 Mr | 元80,42 Mn | 元78,05 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元25,00 Mn |
| Net Borç† | -元1,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,58 Mr | 元4,02 Mr | 元3,41 Mr | 元2,89 Mr | 元2,70 Mr | 元2,81 Mr | 元3,09 Mr | 元2,71 Mr | 元1,98 Mr | 元1,31 Mr | 元713,61 Mn | 元324,66 Mn | 元288,92 Mn | 元245,43 Mn | 元236,11 Mn | 元183,83 Mn | 元122,69 Mn | 元130,03 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,01 Mr | 元931,50 Mn | 元932,86 Mn | 元843,74 Mn | 元813,94 Mn | 元688,09 Mn | 元961,44 Mn | 元1,12 Mr | 元953,83 Mn | 元748,86 Mn | 元462,35 Mn | 元301,44 Mn | 元264,49 Mn | 元220,12 Mn | 元221,81 Mn | 元167,30 Mn | 元113,43 Mn | 元119,88 Mn |
| FAVÖK | 元63,35 Mn | -元39,54 Mn | 元54,80 Mn | 元114,49 Mn | 元112,75 Mn | -元43,51 Mn | 元155,90 Mn | 元345,04 Mn | 元378,32 Mn | 元253,58 Mn | 元151,28 Mn | 元63,83 Mn | 元305,52 Mn | 元261,61 Mn | 元63,20 Mn | 元43,92 Mn | 元39,72 Mn | 元48,13 Mn |
| Net Kâr | 元44,74 Mn | -元155,56 Mn | -元142,20 Mn | 元51,91 Mn | -元131,74 Mn | 元71,63 Mn | 元52,26 Mn | -元841,46 Mn | 元306,94 Mn | 元218,61 Mn | 元134,98 Mn | 元72,68 Mn | 元59,43 Mn | 元19,53 Mn | 元61,39 Mn | 元46,26 Mn | 元41,44 Mn | 元48,58 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,05 | -0,18 | -0,17 | 0,07 | -0,19 | 0,10 | 0,07 | -1,19 | 0,44 | 0,31 | 0,21 | 0,13 | 0,10 | 0,03 | 0,11 | 0,08 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元233,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元72,43 Mn | -元101,03 Mn | 元191,02 Mn | 元123,85 Mn | 元182,18 Mn | 元171,10 Mn | 元123,61 Mn | 元397,04 Mn | 元47,12 Mn | 元36,57 Mn | 元170,87 Mn | 元61,35 Mn | 元61,39 Mn | 元15,01 Mn | 元4,50 Mn | 元24,66 Mn | 元22,93 Mn | 元22,53 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元39,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,5% | 1,5% | 2,7% | 3,4% | 31,9% | 30,0% | 34,1% | 33,0% | 21,6% | 2,9% | 3,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 11,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,04 | 1,59 | 1,15 | 1,04 | 1,03 | 1,03 | 1,02 | 0,83 | 0,42 | 0,47 | 0,29 | 0,39 | 0,38 | 0,35 | 0,34 | 0,28 | 0,20 | 0,57 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,71 | 2,66 | 2,25 | 1,91 | 1,79 | 1,86 | 2,05 | 1,79 | 1,31 | 0,87 | 0,47 | 0,21 | 0,19 | 0,16 | 0,16 | 0,12 | 0,08 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 39,3% | 23,1% | 27,4% | 29,2% | 30,1% | 24,5% | 31,1% | 41,3% | 48,3% | 57,0% | 64,8% | 92,8% | 91,5% | 89,7% | 93,9% | 91,0% | 92,5% | 92,2% |
| FAVÖK Marjı | 2,5% | -1,0% | 1,6% | 4,0% | 4,2% | -1,5% | 5,0% | 12,7% | 19,1% | 19,3% | 21,2% | 19,7% | 105,7% | 106,6% | 26,8% | 23,9% | 32,4% | 37,0% |
| Net Kâr Marjı | 1,7% | -3,9% | -4,2% | 1,8% | -4,9% | 2,5% | 1,7% | -31,0% | 15,5% | 16,6% | 18,9% | 22,4% | 20,6% | 8,0% | 26,0% | 25,2% | 33,8% | 37,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,8% | -2,5% | 5,6% | 4,3% | 6,7% | 6,1% | 4,0% | 14,6% | 2,4% | 2,8% | 23,9% | 18,9% | 21,2% | 6,1% | 1,9% | 13,4% | 18,7% | 17,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |