002281Accelink Technologies Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $24,47 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元16,35 Mr | 元14,79 Mr | 元12,03 Mr | 元9,90 Mr | 元9,48 Mr | 元8,61 Mr | 元7,23 Mr | 元6,08 Mr | 元5,16 Mr | 元4,82 Mr | 元4,21 Mr | 元3,59 Mr | 元2,65 Mr | 元2,52 Mr | 元1,63 Mr | 元1,45 Mr | 元1,30 Mr | 元546,56 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元4,44 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元5,90 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元10,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,78 Mr | 元2,30 Mr | 元1,61 Mr | 元2,02 Mr | 元2,09 Mr | 元1,77 Mr | 元1,15 Mr | 元1,33 Mr | 元665,63 Mn | 元836,55 Mn | 元494,48 Mn | 元471,42 Mn | 元392,25 Mn | 元456,90 Mn | 元248,86 Mn | 元201,73 Mn | 元46,85 Mn | 元149,75 Mn |
| Net Borç† | -元1,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元11,92 Mr | 元8,27 Mr | 元6,05 Mr | 元6,90 Mr | 元6,47 Mr | 元6,04 Mr | 元5,32 Mr | 元4,92 Mr | 元4,54 Mr | 元4,04 Mr | 元3,12 Mr | 元2,42 Mr | 元2,10 Mr | 元2,10 Mr | 元1,10 Mr | 元914,36 Mn | 元730,48 Mn | 元653,82 Mn |
| Brüt Kâr | 元2,61 Mr | 元1,69 Mr | 元1,20 Mr | 元1,45 Mr | 元1,41 Mr | 元1,27 Mr | 元1,04 Mr | 元900,97 Mn | 元913,98 Mn | 元856,29 Mn | 元788,47 Mn | 元527,99 Mn | 元426,59 Mn | 元427,54 Mn | 元269,19 Mn | 元256,12 Mn | 元230,68 Mn | 元180,50 Mn |
| FAVÖK | 元1,37 Mr | 元871,84 Mn | 元728,85 Mn | 元800,89 Mn | 元746,47 Mn | 元658,48 Mn | 元472,64 Mn | 元391,77 Mn | 元462,59 Mn | 元353,73 Mn | 元339,54 Mn | 元217,50 Mn | 元170,20 Mn | 元176,33 Mn | 元124,46 Mn | 元135,30 Mn | 元132,97 Mn | 元109,83 Mn |
| Net Kâr | 元946,32 Mn | 元661,32 Mn | 元619,08 Mn | 元608,41 Mn | 元567,27 Mn | 元487,38 Mn | 元357,70 Mn | 元332,72 Mn | 元334,29 Mn | 元285,02 Mn | 元243,29 Mn | 元144,13 Mn | 元163,51 Mn | 元160,23 Mn | 元111,68 Mn | 元126,82 Mn | 元104,19 Mn | 元76,01 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,20 | 0,84 | 0,79 | 0,87 | 0,85 | 0,73 | 0,54 | 0,53 | 0,53 | 0,45 | 0,39 | 0,25 | — | 0,29 | 0,23 | 0,26 | 0,22 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元881,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元826,11 Mn | -元1,31 Mr | 元379,84 Mn | 元211,11 Mn | 元326,41 Mn | 元683,09 Mn | -元49,10 Mn | -元44,88 Mn | -元48,47 Mn | -元69,68 Mn | 元15,62 Mn | 元24,63 Mn | 元60,08 Mn | 元58,44 Mn | -元92,60 Mn | -元81,12 Mn | 元66,29 Mn | 元25,29 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元825,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 17,0% | 15,6% | 13,4% | 20,4% | 22,0% | 20,6% | 15,9% | 21,9% | 12,9% | 17,4% | 11,7% | 13,1% | 14,8% | 18,2% | 15,3% | 13,9% | 3,6% | 27,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,73 | 0,56 | 0,50 | 0,70 | 0,68 | 0,70 | 0,74 | 0,81 | 0,88 | 0,84 | 0,74 | 0,67 | 0,79 | 0,84 | 0,68 | 0,63 | 0,56 | 1,20 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,18 | 0,82 | 0,60 | 0,68 | 0,64 | 0,60 | 0,52 | 0,49 | 0,45 | 0,40 | 0,31 | 0,24 | 0,21 | 0,21 | 0,11 | 0,09 | 0,07 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,9% | 20,4% | 19,9% | 21,0% | 21,9% | 21,1% | 19,5% | 18,3% | 20,1% | 21,2% | 25,3% | 21,8% | 20,3% | 20,3% | 24,4% | 28,0% | 31,6% | 27,6% |
| FAVÖK Marjı | 11,5% | 10,5% | 12,1% | 11,6% | 11,5% | 10,9% | 8,9% | 8,0% | 10,2% | 8,7% | 10,9% | 9,0% | 8,1% | 8,4% | 11,3% | 14,8% | 18,2% | 16,8% |
| Net Kâr Marjı | 7,9% | 8,0% | 10,2% | 8,8% | 8,8% | 8,1% | 6,7% | 6,8% | 7,4% | 7,0% | 7,8% | 6,0% | 7,8% | 7,6% | 10,1% | 13,9% | 14,3% | 11,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,9% | -15,9% | 6,3% | 3,1% | 5,0% | 11,3% | -0,9% | -0,9% | -1,1% | -1,7% | 0,5% | 1,0% | 2,9% | 2,8% | -8,4% | -8,9% | 9,1% | 3,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |