002283Tianrun Industry Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,37 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元8,37 Mr | 元8,17 Mr | 元8,40 Mr | 元7,98 Mr | 元8,88 Mr | 元8,18 Mr | 元6,82 Mr | 元6,39 Mr | 元6,25 Mr | 元5,12 Mr | 元4,79 Mr | 元4,93 Mr | 元4,65 Mr | 元4,44 Mr | 元4,13 Mr | 元2,37 Mr | 元1,96 Mr | 元1,40 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元835,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元6,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,05 Mr | 元1,18 Mr | 元1,40 Mr | 元1,57 Mr | 元2,33 Mr | 元2,07 Mr | 元1,50 Mr | 元1,50 Mr | 元1,62 Mr | 元1,04 Mr | 元1,02 Mr | 元1,25 Mr | 元1,10 Mr | 元1,01 Mr | 元704,10 Mn | 元401,64 Mn | 元256,67 Mn | 元563,06 Mn |
| Net Borç† | 元4,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,05 Mr | 元3,60 Mr | 元3,99 Mr | 元3,12 Mr | 元4,70 Mr | 元4,41 Mr | 元3,57 Mr | 元3,38 Mr | 元3,01 Mr | 元1,76 Mr | 元1,68 Mr | 元1,60 Mr | 元1,57 Mr | 元1,07 Mr | 元1,46 Mr | 元1,39 Mr | 元774,69 Mn | 元802,51 Mn |
| Brüt Kâr | 元829,83 Mn | 元715,82 Mn | 元856,48 Mn | 元591,21 Mn | 元1,06 Mr | 元1,03 Mr | 元869,05 Mn | 元827,35 Mn | 元770,65 Mn | 元435,08 Mn | 元395,94 Mn | 元331,77 Mn | 元320,53 Mn | 元196,99 Mn | 元369,86 Mn | 元416,24 Mn | 元229,47 Mn | 元210,49 Mn |
| FAVÖK | 元745,58 Mn | 元681,47 Mn | 元779,29 Mn | 元566,32 Mn | 元956,56 Mn | 元933,89 Mn | 元755,66 Mn | 元709,99 Mn | 元670,31 Mn | 元447,44 Mn | 元381,65 Mn | 元333,72 Mn | 元252,32 Mn | 元181,61 Mn | 元344,89 Mn | 元356,61 Mn | 元207,89 Mn | 元197,87 Mn |
| Net Kâr | 元367,81 Mn | 元332,50 Mn | 元390,81 Mn | 元203,59 Mn | 元541,28 Mn | 元507,90 Mn | 元353,79 Mn | 元342,30 Mn | 元335,13 Mn | 元194,30 Mn | 元150,26 Mn | 元133,32 Mn | 元101,07 Mn | 元63,48 Mn | 元202,71 Mn | 元221,66 Mn | 元113,01 Mn | 元101,29 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,33 | 0,29 | 0,34 | 0,18 | 0,49 | 0,45 | 0,31 | 0,30 | 0,30 | 0,17 | 0,14 | 0,12 | 0,09 | 0,06 | 0,20 | 0,23 | 0,14 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元208,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元594,81 Mn | 元303,11 Mn | 元620,37 Mn | 元161,85 Mn | 元287,60 Mn | 元212,31 Mn | 元23,77 Mn | 元418,34 Mn | -元288,69 Mn | 元80,31 Mn | 元158,53 Mn | 元11,93 Mn | -元246,07 Mn | -元649,51 Mn | -元686,89 Mn | -元176,61 Mn | -元117,48 Mn | 元37,84 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元312,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,5% | 14,5% | 16,7% | 19,6% | 26,2% | 25,4% | 22,1% | 23,5% | 25,9% | 20,2% | 21,4% | 25,5% | 23,6% | 22,8% | 17,0% | 16,9% | 13,1% | 40,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,48 | 0,44 | 0,47 | 0,39 | 0,53 | 0,54 | 0,52 | 0,53 | 0,48 | 0,34 | 0,35 | 0,32 | 0,34 | 0,24 | 0,35 | 0,59 | 0,39 | 0,57 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,66 | 0,59 | 0,65 | 0,51 | 0,77 | 0,72 | 0,58 | 0,55 | 0,49 | 0,29 | 0,27 | 0,26 | 0,26 | 0,17 | 0,24 | 0,23 | 0,13 | 0,13 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,5% | 19,9% | 21,5% | 18,9% | 22,6% | 23,4% | 24,3% | 24,5% | 25,6% | 24,7% | 23,6% | 20,7% | 20,4% | 18,4% | 25,4% | 29,9% | 29,6% | 26,2% |
| FAVÖK Marjı | 18,4% | 18,9% | 19,5% | 18,1% | 20,3% | 21,2% | 21,1% | 21,0% | 22,3% | 25,4% | 22,8% | 20,8% | 16,1% | 17,0% | 23,7% | 25,6% | 26,8% | 24,7% |
| Net Kâr Marjı | 9,1% | 9,2% | 9,8% | 6,5% | 11,5% | 11,5% | 9,9% | 10,1% | 11,1% | 11,0% | 9,0% | 8,3% | 6,4% | 5,9% | 13,9% | 15,9% | 14,6% | 12,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 14,7% | 8,4% | 15,6% | 5,2% | 6,1% | 4,8% | 0,7% | 12,4% | -9,6% | 4,6% | 9,5% | 0,7% | -15,7% | -60,8% | -47,1% | -12,7% | -15,2% | 4,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |