002287Tibet Cheezheng Tibetan Medicine Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,65 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,92 Mr | 元6,79 Mr | 元6,30 Mr | 元5,89 Mr | 元5,57 Mr | 元4,48 Mr | 元2,98 Mr | 元2,31 Mr | 元2,30 Mr | 元2,08 Mr | 元2,07 Mr | 元1,79 Mr | 元1,58 Mr | 元1,44 Mr | 元1,36 Mr | 元1,32 Mr | 元1,30 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元376,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,71 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,02 Mr | 元1,76 Mr | 元1,55 Mr | 元1,74 Mr | 元1,57 Mr | 元1,27 Mr | 元332,30 Mn | 元0,00 | 元220,00 Mn | 元116,50 Mn | 元130,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元1,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元2,39 Mr | 元2,31 Mr | 元2,02 Mr | 元2,02 Mr | 元1,74 Mr | 元1,46 Mr | 元1,38 Mr | 元1,19 Mr | 元1,04 Mr | 元949,74 Mn | 元978,88 Mn | 元936,69 Mn | 元952,56 Mn | 元923,78 Mn | 元780,19 Mn | 元523,05 Mn | 元468,19 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,92 Mr | 元1,84 Mr | 元1,64 Mr | 元1,64 Mr | 元1,43 Mr | 元1,22 Mr | 元1,18 Mr | 元1,03 Mr | 元897,35 Mn | 元787,26 Mn | 元764,03 Mn | 元678,60 Mn | 元588,34 Mn | 元481,43 Mn | 元420,93 Mn | 元387,12 Mn | 元370,94 Mn |
| FAVÖK | 元743,61 Mn | 元675,46 Mn | 元562,05 Mn | 元611,46 Mn | 元482,76 Mn | 元396,13 Mn | 元354,42 Mn | 元329,67 Mn | 元317,06 Mn | 元258,86 Mn | 元279,14 Mn | 元252,40 Mn | 元233,12 Mn | 元212,18 Mn | 元196,36 Mn | 元152,40 Mn | 元150,20 Mn |
| Net Kâr | 元648,43 Mn | 元582,28 Mn | 元581,20 Mn | 元472,54 Mn | 元715,88 Mn | 元403,96 Mn | 元364,25 Mn | 元318,77 Mn | 元300,84 Mn | 元289,86 Mn | 元264,91 Mn | 元237,53 Mn | 元213,37 Mn | 元190,18 Mn | 元170,72 Mn | 元170,46 Mn | 元160,81 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,19 | 1,10 | 1,10 | 0,89 | 1,35 | 0,76 | 0,69 | 0,60 | 0,57 | 0,55 | 0,50 | 0,45 | 0,40 | 0,36 | 0,32 | 0,32 | 0,31 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元74,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元650,86 Mn | 元272,51 Mn | 元737,06 Mn | 元43,75 Mn | 元924,33 Mn | -元85,29 Mn | 元371,90 Mn | 元408,02 Mn | 元175,78 Mn | 元218,05 Mn | 元217,83 Mn | 元241,67 Mn | 元124,10 Mn | 元108,02 Mn | -元98,73 Mn | 元39,58 Mn | 元159,14 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元153,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,8% | 25,9% | 24,6% | 29,5% | 28,2% | 28,4% | 11,1% | 0,0% | 9,6% | 5,6% | 6,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,35 | 0,34 | 0,32 | 0,34 | 0,31 | 0,33 | 0,46 | 0,52 | 0,45 | 0,46 | 0,47 | 0,52 | 0,60 | 0,64 | 0,57 | 0,40 | 0,36 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,48 | 0,46 | 0,40 | 0,40 | 0,35 | 0,29 | 0,28 | 0,24 | 0,21 | 0,19 | 0,20 | 0,19 | 0,19 | 0,18 | 0,16 | 0,10 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 80,5% | 79,5% | 81,1% | 81,1% | 82,3% | 83,4% | 85,4% | 86,6% | 86,5% | 82,9% | 78,1% | 72,4% | 61,8% | 52,1% | 54,0% | 74,0% | 79,2% |
| FAVÖK Marjı | 31,1% | 29,2% | 27,8% | 30,2% | 27,7% | 27,1% | 25,6% | 27,6% | 30,6% | 27,3% | 28,5% | 26,9% | 24,5% | 23,0% | 25,2% | 29,1% | 32,1% |
| Net Kâr Marjı | 27,1% | 25,2% | 28,8% | 23,4% | 41,1% | 27,7% | 26,3% | 26,7% | 29,0% | 30,5% | 27,1% | 25,4% | 22,4% | 20,6% | 21,9% | 32,6% | 34,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 27,2% | 11,8% | 36,5% | 2,2% | 53,1% | -5,8% | 26,9% | 34,2% | 17,0% | 23,0% | 22,3% | 25,8% | 13,0% | 11,7% | -12,7% | 7,6% | 34,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |