002290Suzhou Hesheng Special Material Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,49 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,02 Mr | 元1,79 Mr | 元1,77 Mr | 元1,53 Mr | 元1,63 Mr | 元1,46 Mr | 元1,52 Mr | 元3,37 Mr | 元3,24 Mr | 元1,95 Mr | 元1,34 Mr | 元1,43 Mr | 元1,34 Mr | 元1,35 Mr | 元1,29 Mr | 元1,14 Mr | 元995,02 Mn | 元385,16 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元512,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元967,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元754,76 Mn | 元667,74 Mn | 元782,32 Mn | 元601,55 Mn | 元768,82 Mn | 元754,66 Mn | 元845,85 Mn | 元1,81 Mr | 元1,70 Mr | 元602,10 Mn | 元363,36 Mn | 元459,64 Mn | 元282,19 Mn | 元292,96 Mn | 元256,15 Mn | 元169,61 Mn | 元96,75 Mn | 元141,60 Mn |
| Net Borç† | 元242,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,55 Mr | 元2,52 Mr | 元2,34 Mr | 元2,13 Mr | 元2,26 Mr | 元1,81 Mr | 元1,72 Mr | 元1,72 Mr | 元1,43 Mr | 元1,05 Mr | 元1,08 Mr | 元1,18 Mr | 元1,09 Mr | 元1,14 Mr | 元1,13 Mr | 元1,06 Mr | 元665,47 Mn | 元702,53 Mn |
| Brüt Kâr | 元364,61 Mn | 元245,03 Mn | 元238,60 Mn | 元230,62 Mn | 元256,97 Mn | 元232,98 Mn | 元220,74 Mn | 元242,90 Mn | 元256,29 Mn | 元166,57 Mn | 元146,21 Mn | 元148,41 Mn | 元136,49 Mn | 元101,95 Mn | 元134,10 Mn | 元162,34 Mn | 元125,98 Mn | 元118,84 Mn |
| FAVÖK | 元207,26 Mn | 元136,67 Mn | 元127,55 Mn | 元128,83 Mn | 元155,70 Mn | 元153,85 Mn | -元1,13 Mr | 元121,42 Mn | 元117,24 Mn | 元55,58 Mn | 元52,01 Mn | 元45,22 Mn | 元51,30 Mn | 元42,69 Mn | 元86,47 Mn | 元119,59 Mn | 元91,67 Mn | 元90,04 Mn |
| Net Kâr | 元163,37 Mn | 元97,91 Mn | 元82,77 Mn | 元65,93 Mn | 元81,98 Mn | 元55,08 Mn | -元1,20 Mr | 元62,84 Mn | 元2,37 Mn | 元27,97 Mn | 元28,27 Mn | -元122,22 Mn | 元30,01 Mn | 元24,80 Mn | 元61,69 Mn | 元95,00 Mn | 元77,99 Mn | 元66,57 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,66 | 0,39 | 0,34 | 0,27 | 0,34 | 0,23 | -4,94 | 0,26 | 0,01 | 0,13 | 0,13 | -0,58 | 0,14 | 0,12 | 0,29 | 0,45 | 0,44 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元91,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元157,00 Mn | 元187,43 Mn | 元222,91 Mn | 元148,85 Mn | 元89,11 Mn | 元74,86 Mn | 元56,75 Mn | -元87,93 Mn | -元1,05 Mr | -元27,12 Mn | -元85,80 Mn | 元49,57 Mn | 元49,89 Mn | 元175,95 Mn | -元196,56 Mn | -元120,47 Mn | -元73,89 Mn | 元33,62 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元5,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 37,4% | 37,4% | 44,3% | 39,3% | 47,0% | 51,6% | 55,6% | 53,6% | 52,7% | 30,8% | 27,2% | 32,2% | 21,0% | 21,7% | 19,9% | 14,8% | 9,7% | 36,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,26 | 1,41 | 1,32 | 1,39 | 1,38 | 1,24 | 1,13 | 0,51 | 0,44 | 0,54 | 0,81 | 0,83 | 0,81 | 0,85 | 0,88 | 0,93 | 0,67 | 1,82 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,64 | 2,60 | 2,42 | 2,20 | 2,34 | 1,87 | 1,77 | 1,78 | 1,47 | 1,08 | 1,12 | 1,22 | 1,12 | 1,18 | 1,17 | 1,10 | 0,69 | 0,73 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,3% | 9,7% | 10,2% | 10,8% | 11,4% | 12,8% | 12,9% | 14,1% | 18,0% | 15,9% | 13,5% | 12,6% | 12,5% | 8,9% | 11,8% | 15,3% | 18,9% | 16,9% |
| FAVÖK Marjı | 8,1% | 5,4% | 5,5% | 6,1% | 6,9% | 8,5% | -65,8% | 7,0% | 8,2% | 5,3% | 4,8% | 3,8% | 4,7% | 3,7% | 7,6% | 11,3% | 13,8% | 12,8% |
| Net Kâr Marjı | 6,4% | 3,9% | 3,5% | 3,1% | 3,6% | 3,0% | -69,8% | 3,6% | 0,2% | 2,7% | 2,6% | -10,3% | 2,8% | 2,2% | 5,4% | 9,0% | 11,7% | 9,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,2% | 7,4% | 9,5% | 7,0% | 3,9% | 4,1% | 3,3% | -5,1% | -73,4% | -2,6% | -7,9% | 4,2% | 4,6% | 15,4% | -17,3% | -11,4% | -11,1% | 4,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |