002291Guangdong Yowant Technology Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $761,45 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,71 Mr | 元5,63 Mr | 元6,80 Mr | 元6,78 Mr | 元7,06 Mr | 元5,52 Mr | 元5,29 Mr | 元3,07 Mr | 元3,18 Mr | 元2,99 Mr | 元3,03 Mr | 元2,82 Mr | 元2,87 Mr | 元2,65 Mr | 元2,05 Mr | 元1,79 Mr | 元1,81 Mr | 元739,84 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元251,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,95 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,04 Mr | 元1,25 Mr | 元1,53 Mr | 元901,44 Mn | 元928,57 Mn | 元1,53 Mr | 元1,14 Mr | 元956,21 Mn | 元1,24 Mr | 元942,56 Mn | 元1,02 Mr | 元691,75 Mn | 元963,93 Mn | 元736,59 Mn | 元397,60 Mn | 元275,33 Mn | 元376,98 Mn | 元293,01 Mn |
| Net Borç† | 元785,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,30 Mr | 元4,75 Mr | 元4,77 Mr | 元3,89 Mr | 元2,80 Mr | 元2,15 Mr | 元2,06 Mr | 元1,50 Mr | 元1,49 Mr | 元1,47 Mr | 元1,63 Mr | 元1,75 Mr | 元1,83 Mr | 元1,56 Mr | 元1,34 Mr | 元1,14 Mr | 元879,87 Mn | 元768,27 Mn |
| Brüt Kâr | 元112,36 Mn | 元11,21 Mn | -元15,66 Mn | 元612,84 Mn | 元384,62 Mn | 元680,80 Mn | 元970,01 Mn | 元801,39 Mn | 元844,33 Mn | 元792,24 Mn | 元849,90 Mn | 元878,04 Mn | 元855,45 Mn | 元705,20 Mn | 元685,39 Mn | 元541,63 Mn | 元413,55 Mn | 元344,90 Mn |
| FAVÖK | -元368,41 Mn | -元666,49 Mn | -元881,91 Mn | -元14,84 Mn | -元277,68 Mn | 元223,65 Mn | 元318,62 Mn | 元167,92 Mn | -元28,86 Mn | 元118,91 Mn | 元136,25 Mn | 元167,87 Mn | 元148,96 Mn | 元125,95 Mn | 元163,46 Mn | 元153,65 Mn | 元142,80 Mn | 元141,56 Mn |
| Net Kâr | -元648,70 Mn | -元1,00 Mr | -元1,05 Mr | -元262,86 Mn | -元699,99 Mn | 元24,30 Mn | 元150,46 Mn | 元4,48 Mn | -元352,05 Mn | 元20,84 Mn | 元22,53 Mn | 元35,95 Mn | 元34,02 Mn | 元55,83 Mn | 元99,44 Mn | 元100,30 Mn | 元113,82 Mn | 元102,94 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,70 | -1,09 | -1,14 | -0,29 | -0,90 | 0,03 | 0,24 | 0,01 | -0,88 | 0,05 | 0,06 | 0,10 | 0,09 | 0,15 | 0,27 | 0,28 | 0,38 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元55,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元48,78 Mn | -元30,22 Mn | -元515,51 Mn | -元1,04 Mr | -元21,75 Mn | -元342,12 Mn | 元112,13 Mn | 元120,08 Mn | 元69,98 Mn | 元51,04 Mn | -元54,16 Mn | 元2,15 Mn | -元155,88 Mn | -元188,66 Mn | -元180,17 Mn | -元328,80 Mn | -元111,85 Mn | -元24,78 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元69,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 22,0% | 22,2% | 22,6% | 13,3% | 13,1% | 27,8% | 21,6% | 31,1% | 38,8% | 31,6% | 33,8% | 24,5% | 33,6% | 27,8% | 19,4% | 15,4% | 20,8% | 39,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,70 | 0,84 | 0,70 | 0,57 | 0,40 | 0,39 | 0,39 | 0,49 | 0,47 | 0,49 | 0,54 | 0,62 | 0,64 | 0,59 | 0,65 | 0,64 | 0,49 | 1,04 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,20 | 1,72 | 1,73 | 1,41 | 1,02 | 0,78 | 0,74 | 0,54 | 0,54 | 0,53 | 0,59 | 0,63 | 0,66 | 0,56 | 0,49 | 0,41 | 0,32 | 0,28 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 3,4% | 0,2% | -0,3% | 15,7% | 13,7% | 31,7% | 47,1% | 53,4% | 56,6% | 53,8% | 52,2% | 50,2% | 46,8% | 45,3% | 51,2% | 47,4% | 47,0% | 44,9% |
| FAVÖK Marjı | -11,2% | -14,0% | -18,5% | -0,4% | -9,9% | 10,4% | 15,5% | 11,2% | -1,9% | 8,1% | 8,4% | 9,6% | 8,1% | 8,1% | 12,2% | 13,4% | 16,2% | 18,4% |
| Net Kâr Marjı | -19,7% | -21,1% | -22,0% | -6,7% | -25,0% | 1,1% | 7,3% | 0,3% | -23,6% | 1,4% | 1,4% | 2,1% | 1,9% | 3,6% | 7,4% | 8,8% | 12,9% | 13,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,5% | -0,6% | -10,8% | -26,8% | -0,8% | -15,9% | 5,5% | 8,0% | 4,7% | 3,5% | -3,3% | 0,1% | -8,5% | -12,1% | -13,4% | -28,8% | -12,7% | -3,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |