002293Luolai Lifestyle Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,36 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,26 Mr | 元6,23 Mr | 元6,80 Mr | 元7,10 Mr | 元6,27 Mr | 元6,26 Mr | 元5,37 Mr | 元5,05 Mr | 元4,59 Mr | 元4,21 Mr | 元3,48 Mr | 元3,11 Mr | 元2,66 Mr | 元2,34 Mr | 元2,15 Mr | 元1,88 Mr | 元1,56 Mr | 元458,44 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元439,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元685,35 Mn | 元806,20 Mn | 元1,24 Mr | 元1,30 Mr | 元831,61 Mn | 元645,10 Mn | 元157,76 Mn | 元177,90 Mn | 元345,49 Mn | 元539,16 Mn | 元115,13 Mn | 元40,08 Mn | 元50,24 Mn | 元32,05 Mn | 元34,86 Mn | 元23,25 Mn | 元4,79 Mn | 元19,17 Mn |
| Net Borç† | -元1,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,81 Mr | 元4,54 Mr | 元5,28 Mr | 元5,29 Mr | 元5,72 Mr | 元4,87 Mr | 元4,84 Mr | 元4,78 Mr | 元4,64 Mr | 元3,12 Mr | 元2,88 Mr | 元2,73 Mr | 元2,50 Mr | 元2,70 Mr | 元2,36 Mr | 元1,82 Mr | 元1,15 Mr | 元895,31 Mn |
| Brüt Kâr | 元2,32 Mr | 元2,05 Mr | 元2,39 Mr | 元2,33 Mr | 元2,46 Mr | 元2,03 Mr | 元2,06 Mr | 元2,11 Mr | 元1,94 Mr | 元1,48 Mr | 元1,38 Mr | 元1,20 Mr | 元1,08 Mr | 元1,12 Mr | 元981,88 Mn | 元684,44 Mn | 元444,56 Mn | 元333,18 Mn |
| FAVÖK | 元726,79 Mn | 元625,75 Mn | 元792,57 Mn | 元782,21 Mn | 元949,94 Mn | 元717,36 Mn | 元649,65 Mn | 元586,24 Mn | 元624,54 Mn | 元464,74 Mn | 元479,58 Mn | 元454,71 Mn | 元395,59 Mn | 元438,58 Mn | 元409,93 Mn | 元265,44 Mn | 元191,66 Mn | 元152,23 Mn |
| Net Kâr | 元519,86 Mn | 元432,85 Mn | 元572,44 Mn | 元580,78 Mn | 元713,21 Mn | 元584,99 Mn | 元546,08 Mn | 元534,52 Mn | 元427,88 Mn | 元317,30 Mn | 元410,09 Mn | 元398,09 Mn | 元332,15 Mn | 元382,09 Mn | 元374,01 Mn | 元240,87 Mn | 元146,50 Mn | 元110,07 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,62 | 0,52 | 0,68 | 0,69 | 0,85 | 0,71 | 0,66 | 0,66 | 0,55 | 0,41 | 0,53 | 0,52 | 0,43 | 0,49 | 0,48 | 0,31 | 0,23 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元105,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元901,87 Mn | 元609,29 Mn | 元761,10 Mn | 元288,21 Mn | 元672,79 Mn | 元566,42 Mn | 元497,68 Mn | 元129,06 Mn | 元404,37 Mn | 元482,29 Mn | 元351,24 Mn | 元500,74 Mn | 元265,40 Mn | 元92,74 Mn | 元117,72 Mn | 元80,25 Mn | 元107,73 Mn | 元75,96 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元154,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,0% | 12,9% | 18,2% | 18,4% | 13,3% | 10,3% | 2,9% | 3,5% | 7,5% | 12,8% | 3,3% | 1,3% | 1,9% | 1,4% | 1,6% | 1,2% | 0,3% | 4,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,77 | 0,73 | 0,78 | 0,75 | 0,91 | 0,78 | 0,90 | 0,95 | 1,01 | 0,74 | 0,83 | 0,88 | 0,94 | 1,15 | 1,10 | 0,97 | 0,74 | 1,95 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,14 | 1,08 | 1,25 | 1,26 | 1,36 | 1,16 | 1,15 | 1,13 | 1,10 | 0,74 | 0,68 | 0,65 | 0,59 | 0,64 | 0,56 | 0,43 | 0,27 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 48,2% | 45,2% | 45,2% | 43,9% | 43,0% | 41,7% | 42,6% | 44,2% | 41,9% | 47,5% | 47,9% | 43,9% | 43,1% | 41,4% | 41,6% | 37,6% | 38,8% | 37,2% |
| FAVÖK Marjı | 15,1% | 13,8% | 15,0% | 14,8% | 16,6% | 14,7% | 13,4% | 12,3% | 13,5% | 14,9% | 16,6% | 16,6% | 15,8% | 16,2% | 17,3% | 14,6% | 16,7% | 17,0% |
| Net Kâr Marjı | 10,8% | 9,5% | 10,8% | 11,0% | 12,5% | 12,0% | 11,3% | 11,2% | 9,2% | 10,2% | 14,2% | 14,6% | 13,3% | 14,1% | 15,8% | 13,2% | 12,8% | 12,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 18,7% | 13,4% | 14,4% | 5,4% | 11,8% | 11,6% | 10,3% | 2,7% | 8,7% | 15,4% | 12,2% | 18,3% | 10,6% | 3,4% | 5,0% | 4,4% | 9,4% | 8,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,18 | -%2,48 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,24 | -%5,29 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,26 | -%0,22 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,52 | -%0,22 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,10 | -%7,47 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 584,65 | -%0,37 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,62 | -%2,94 |