002302China West Construction Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $878,09 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元32,01 Mr | 元33,71 Mr | 元34,40 Mr | 元33,77 Mr | 元30,02 Mr | 元24,56 Mr | 元22,43 Mr | 元19,88 Mr | 元18,22 Mr | 元14,15 Mr | 元12,56 Mr | 元10,87 Mr | 元8,98 Mr | 元3,05 Mr | 元2,44 Mr | 元1,55 Mr | 元1,45 Mr | 元738,90 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元22,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元9,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元4,76 Mr | 元4,98 Mr | 元5,68 Mr | 元5,93 Mr | 元3,19 Mr | 元2,55 Mr | 元1,99 Mr | 元3,75 Mr | 元3,88 Mr | 元3,97 Mr | 元3,68 Mr | 元3,16 Mr | 元2,48 Mr | 元1,02 Mr | 元793,40 Mn | 元281,86 Mn | 元304,77 Mn | 元200,53 Mn |
| Net Borç† | 元2,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元18,06 Mr | 元20,29 Mr | 元22,79 Mr | 元24,81 Mr | 元26,84 Mr | 元23,35 Mr | 元22,82 Mr | 元18,74 Mr | 元14,87 Mr | 元11,50 Mr | 元10,25 Mr | 元10,17 Mr | 元8,56 Mr | 元2,11 Mr | 元2,10 Mr | 元1,36 Mr | 元912,58 Mn | 元782,21 Mn |
| Brüt Kâr | 元798,17 Mn | 元1,46 Mr | 元2,49 Mr | 元2,52 Mr | 元2,68 Mr | 元2,60 Mr | 元2,30 Mr | 元1,58 Mr | 元1,26 Mr | 元1,21 Mr | 元1,26 Mr | 元1,17 Mr | 元1,04 Mr | 元319,86 Mn | 元318,41 Mn | 元212,90 Mn | 元169,57 Mn | 元137,88 Mn |
| FAVÖK | 元60,74 Mn | 元722,41 Mn | 元1,78 Mr | 元1,76 Mr | 元1,84 Mr | 元1,55 Mr | 元1,53 Mr | 元1,03 Mr | 元752,03 Mn | 元963,42 Mn | 元971,30 Mn | 元942,71 Mn | 元880,06 Mn | 元328,53 Mn | 元288,31 Mn | 元203,16 Mn | 元160,51 Mn | 元133,41 Mn |
| Net Kâr | -元729,71 Mn | -元262,53 Mn | 元644,91 Mn | 元555,43 Mn | 元844,76 Mn | 元784,23 Mn | 元660,68 Mn | 元303,39 Mn | 元105,74 Mn | 元316,31 Mn | 元346,79 Mn | 元332,72 Mn | 元407,10 Mn | 元109,65 Mn | 元111,18 Mn | 元107,43 Mn | 元79,29 Mn | 元64,89 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,58 | -0,21 | 0,51 | 0,44 | 0,67 | 0,62 | 0,52 | 0,24 | 0,10 | 0,31 | 0,34 | 0,32 | 0,44 | 0,20 | 0,21 | 0,20 | 0,19 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元383,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元658,35 Mn | 元207,73 Mn | -元33,52 Mn | 元146,52 Mn | 元199,75 Mn | 元309,36 Mn | 元1,72 Mr | -元1,20 Mr | 元376,66 Mn | 元787,85 Mn | 元565,68 Mn | -元300,64 Mn | -元715,53 Mn | -元359,17 Mn | -元388,18 Mn | -元162,28 Mn | 元5,03 Mn | -元77,69 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元118,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,9% | 14,8% | 16,5% | 17,5% | 10,6% | 10,4% | 8,9% | 18,8% | 21,3% | 28,1% | 29,3% | 29,0% | 27,6% | 33,3% | 32,5% | 18,2% | 21,1% | 27,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,56 | 0,60 | 0,66 | 0,73 | 0,89 | 0,95 | 1,02 | 0,94 | 0,82 | 0,81 | 0,82 | 0,94 | 0,95 | 0,69 | 0,86 | 0,88 | 0,63 | 1,06 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,98 | 2,22 | 2,49 | 2,71 | 2,94 | 2,55 | 2,50 | 2,05 | 1,63 | 1,26 | 1,12 | 1,11 | 0,94 | 0,23 | 0,23 | 0,15 | 0,10 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,4% | 7,2% | 10,9% | 10,2% | 10,0% | 11,1% | 10,1% | 8,4% | 8,5% | 10,5% | 12,3% | 11,5% | 12,1% | 15,1% | 15,2% | 15,6% | 18,6% | 17,6% |
| FAVÖK Marjı | 0,3% | 3,6% | 7,8% | 7,1% | 6,9% | 6,6% | 6,7% | 5,5% | 5,1% | 8,4% | 9,5% | 9,3% | 10,3% | 15,5% | 13,8% | 14,9% | 17,6% | 17,1% |
| Net Kâr Marjı | -4,0% | -1,3% | 2,8% | 2,2% | 3,1% | 3,4% | 2,9% | 1,6% | 0,7% | 2,8% | 3,4% | 3,3% | 4,8% | 5,2% | 5,3% | 7,9% | 8,7% | 8,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3,6% | 1,0% | -0,1% | 0,6% | 0,7% | 1,3% | 7,6% | -6,4% | 2,5% | 6,9% | 5,5% | -3,0% | -8,4% | -17,0% | -18,5% | -11,9% | 0,6% | -9,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,18 | -%2,48 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,24 | -%5,29 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,26 | -%0,22 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,52 | -%0,22 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,10 | -%7,47 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 584,65 | -%0,37 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,62 | -%2,94 |