002303MYS Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,20 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元7,15 Mr | 元7,14 Mr | 元7,74 Mr | 元7,41 Mr | 元7,33 Mr | 元7,31 Mr | 元7,29 Mr | 元6,37 Mr | 元5,93 Mr | 元4,82 Mr | 元3,23 Mr | 元2,93 Mr | 元2,65 Mr | 元2,20 Mr | 元2,05 Mr | 元2,01 Mr | 元1,80 Mr | 元466,48 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,82 Mr | 元1,66 Mr | 元1,69 Mr | 元1,44 Mr | 元1,50 Mr | 元1,43 Mr | 元1,07 Mr | 元916,69 Mn | 元794,03 Mn | 元331,24 Mn | 元229,06 Mn | 元217,94 Mn | 元201,12 Mn | 元141,79 Mn | 元114,29 Mn | 元107,53 Mn | 元84,40 Mn | 元41,50 Mn |
| Net Borç† | 元497,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,96 Mr | 元3,99 Mr | 元3,50 Mr | 元4,11 Mr | 元3,59 Mr | 元3,36 Mr | 元3,38 Mr | 元3,23 Mr | 元2,84 Mr | 元2,21 Mr | 元2,00 Mr | 元1,55 Mr | 元1,30 Mr | 元1,03 Mr | 元838,00 Mn | 元728,74 Mn | 元701,70 Mn | 元633,63 Mn |
| Brüt Kâr | 元961,00 Mn | 元1,01 Mr | 元823,85 Mn | 元694,54 Mn | 元744,24 Mn | 元743,88 Mn | 元1,04 Mr | 元1,00 Mr | 元947,18 Mn | 元614,72 Mn | 元500,04 Mn | 元510,04 Mn | 元408,67 Mn | 元266,10 Mn | 元253,04 Mn | 元253,85 Mn | 元224,62 Mn | 元184,42 Mn |
| FAVÖK | 元507,99 Mn | 元466,87 Mn | 元390,89 Mn | 元257,48 Mn | 元281,66 Mn | 元335,59 Mn | 元545,64 Mn | 元508,13 Mn | 元477,90 Mn | 元304,12 Mn | 元203,94 Mn | 元345,94 Mn | 元266,95 Mn | 元167,90 Mn | 元111,61 Mn | 元167,36 Mn | 元156,74 Mn | 元132,62 Mn |
| Net Kâr | 元260,94 Mn | 元281,60 Mn | 元196,09 Mn | 元134,63 Mn | 元98,91 Mn | 元194,09 Mn | 元535,28 Mn | 元401,21 Mn | 元348,19 Mn | 元223,40 Mn | 元220,48 Mn | 元261,54 Mn | 元174,07 Mn | 元107,19 Mn | 元105,92 Mn | 元142,49 Mn | 元132,64 Mn | 元101,98 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,17 | 0,18 | 0,13 | 0,09 | 0,06 | 0,13 | 0,35 | 0,26 | 0,23 | — | 0,15 | 0,18 | 0,12 | 0,07 | 0,07 | 0,10 | 0,12 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元124,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元247,33 Mn | 元319,39 Mn | 元374,89 Mn | 元250,65 Mn | -元71,15 Mn | 元21,32 Mn | 元80,80 Mn | -元298,27 Mn | -元303,72 Mn | -元70,14 Mn | -元72,23 Mn | 元262,94 Mn | 元237,34 Mn | 元52,55 Mn | -元400,08 Mn | -元332,63 Mn | 元152,82 Mn | 元95,06 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元126,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,4% | 23,3% | 21,9% | 19,4% | 20,4% | 19,6% | 14,6% | 14,4% | 13,4% | 6,9% | 7,1% | 7,4% | 7,6% | 6,4% | 5,6% | 5,4% | 4,7% | 8,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,55 | 0,56 | 0,45 | 0,56 | 0,49 | 0,46 | 0,46 | 0,51 | 0,48 | 0,46 | 0,62 | 0,53 | 0,49 | 0,47 | 0,41 | 0,36 | 0,39 | 1,36 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,88 | 0,88 | 0,78 | 0,91 | 0,80 | 0,74 | 0,75 | 0,72 | 0,63 | 0,49 | 0,44 | 0,34 | 0,29 | 0,23 | 0,19 | 0,16 | 0,16 | 0,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,3% | 25,2% | 23,5% | 16,9% | 20,7% | 22,2% | 30,7% | 31,1% | 33,4% | 27,8% | 24,9% | 32,9% | 31,4% | 25,8% | 30,2% | 34,8% | 32,0% | 29,1% |
| FAVÖK Marjı | 12,8% | 11,7% | 11,2% | 6,3% | 7,8% | 10,0% | 16,2% | 15,7% | 16,8% | 13,8% | 10,2% | 22,3% | 20,5% | 16,3% | 13,3% | 23,0% | 22,3% | 20,9% |
| Net Kâr Marjı | 6,6% | 7,0% | 5,6% | 3,3% | 2,8% | 5,8% | 15,8% | 12,4% | 12,3% | 10,1% | 11,0% | 16,9% | 13,4% | 10,4% | 12,6% | 19,6% | 18,9% | 16,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,2% | 8,0% | 10,7% | 6,1% | -2,0% | 0,6% | 2,4% | -9,2% | -10,7% | -3,2% | -3,6% | 16,9% | 18,2% | 5,1% | -47,7% | -45,6% | 21,8% | 15,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |