002304Jiangsu Yanghe Distillery Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,50 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元58,60 Mr | 元67,35 Mr | 元69,79 Mr | 元67,97 Mr | 元67,80 Mr | 元53,87 Mr | 元53,46 Mr | 元49,97 Mr | 元43,26 Mr | 元38,80 Mr | 元33,89 Mr | 元28,83 Mr | 元28,35 Mr | 元23,67 Mr | 元18,90 Mr | 元11,48 Mr | 元6,47 Mr | 元2,17 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元13,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元11,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元46,89 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元173,37 Mn | 元145,81 Mn | 元417,40 Mn | 元449,79 Mn | 元596,97 Mn | 元8,65 Mn | 元72.723 | 元109.088 | 元8,35 Mn | 元960,18 Mn | 元2,24 Mr | 元1,75 Mr | 元2,53 Mr | 元370,86 Mn | 元123,75 Mn | 元203,85 Mn | 元145,60 Mn | 元64,40 Mn |
| Net Borç† | -元20,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元15,94 Mr | 元24,05 Mr | 元27,99 Mr | 元25,82 Mr | 元21,30 Mr | 元17,77 Mr | 元20,01 Mr | 元20,50 Mr | 元18,77 Mr | 元16,92 Mr | 元15,82 Mr | 元14,48 Mr | 元14,84 Mr | 元17,03 Mr | 元12,56 Mr | 元7,62 Mr | 元4,00 Mr | 元2,65 Mr |
| Brüt Kâr | 元10,03 Mr | 元15,87 Mr | 元19,32 Mr | 元17,69 Mr | 元14,56 Mr | 元11,40 Mr | 元12,85 Mr | 元13,62 Mr | 元11,63 Mr | 元10,25 Mr | 元9,31 Mr | 元8,36 Mr | 元8,65 Mr | 元10,56 Mr | 元7,23 Mr | 元4,29 Mr | 元2,34 Mr | 元1,40 Mr |
| FAVÖK | 元3,95 Mr | 元9,43 Mr | 元12,92 Mr | 元12,44 Mr | 元10,08 Mr | 元8,02 Mr | 元9,35 Mr | 元10,50 Mr | 元8,85 Mr | 元7,95 Mr | 元6,99 Mr | 元6,26 Mr | 元6,82 Mr | 元8,17 Mr | 元5,51 Mr | 元3,14 Mr | 元1,67 Mr | 元1,00 Mr |
| Net Kâr | 元2,21 Mr | 元6,67 Mr | 元10,02 Mr | 元9,38 Mr | 元7,51 Mr | 元7,48 Mr | 元7,38 Mr | 元8,12 Mr | 元6,63 Mr | 元5,83 Mr | 元5,37 Mr | 元4,51 Mr | 元5,00 Mr | 元6,15 Mr | 元4,02 Mr | 元2,20 Mr | 元1,25 Mr | 元743,06 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,46 | 4,43 | 6,65 | 6,23 | 4,98 | 4,98 | 4,90 | 5,39 | 4,40 | 3,87 | 3,56 | 2,99 | 3,31 | 4,07 | 2,66 | 1,46 | 0,83 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元144,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元1,09 Mr | 元3,33 Mr | 元5,28 Mr | 元3,53 Mr | 元15,79 Mr | 元4,83 Mr | 元7,31 Mr | 元9,45 Mr | 元7,13 Mr | 元7,35 Mr | 元5,25 Mr | 元951,54 Mn | 元504,99 Mn | 元2,13 Mr | 元3,62 Mr | 元3,06 Mr | 元1,21 Mr | 元508,95 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元678,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,3% | 0,2% | 0,6% | 0,7% | 0,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 2,5% | 6,6% | 6,1% | 8,9% | 1,6% | 0,7% | 1,8% | 2,2% | 3,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,27 | 0,36 | 0,40 | 0,38 | 0,31 | 0,33 | 0,37 | 0,41 | 0,43 | 0,44 | 0,47 | 0,50 | 0,52 | 0,72 | 0,66 | 0,66 | 0,62 | 1,22 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,34 | 0,51 | 0,60 | 0,55 | 0,45 | 0,38 | 0,43 | 0,44 | 0,40 | 0,36 | 0,34 | 0,31 | 0,32 | 0,36 | 0,27 | 0,16 | 0,09 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 63,0% | 66,0% | 69,0% | 68,5% | 68,4% | 64,2% | 64,2% | 66,4% | 62,0% | 60,6% | 58,9% | 57,7% | 58,3% | 62,0% | 57,6% | 56,3% | 58,5% | 52,7% |
| FAVÖK Marjı | 24,8% | 39,2% | 46,2% | 48,2% | 47,3% | 45,1% | 46,7% | 51,2% | 47,2% | 47,0% | 44,2% | 43,2% | 46,0% | 48,0% | 43,9% | 41,2% | 41,8% | 37,8% |
| Net Kâr Marjı | 13,8% | 27,7% | 35,8% | 36,3% | 35,2% | 42,1% | 36,9% | 39,6% | 35,3% | 34,4% | 33,9% | 31,1% | 33,7% | 36,1% | 32,0% | 28,9% | 31,3% | 28,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -6,8% | 13,8% | 18,9% | 13,7% | 74,1% | 27,2% | 36,5% | 46,1% | 38,0% | 43,4% | 33,2% | 6,6% | 3,4% | 12,5% | 28,8% | 40,2% | 30,3% | 19,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |