002309Jiangsu Zhongli Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $808,32 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,60 Mr | 元5,52 Mr | 元7,71 Mr | 元9,60 Mr | 元13,54 Mr | 元16,27 Mr | 元21,42 Mr | 元25,60 Mr | 元31,83 Mr | 元24,92 Mr | 元21,35 Mr | 元17,11 Mr | 元15,23 Mr | 元12,08 Mr | 元7,71 Mr | 元3,27 Mr | 元2,59 Mr | 元1,12 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元662,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,82 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,29 Mr | 元2,08 Mr | 元4,48 Mr | 元4,68 Mr | 元6,61 Mr | 元6,98 Mr | 元8,70 Mr | 元11,64 Mr | 元16,68 Mr | 元13,66 Mr | 元11,17 Mr | 元9,22 Mr | 元7,30 Mr | 元6,20 Mr | 元3,53 Mr | 元648,30 Mn | 元289,48 Mn | 元501,00 Mn |
| Net Borç† | -元88,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,34 Mr | 元2,33 Mr | 元4,04 Mr | 元8,16 Mr | 元10,37 Mr | 元9,03 Mr | 元11,76 Mr | 元16,70 Mr | 元19,38 Mr | 元11,24 Mr | 元12,08 Mr | 元9,20 Mr | 元8,03 Mr | 元6,30 Mr | 元4,79 Mr | 元2,91 Mr | 元1,64 Mr | 元1,64 Mr |
| Brüt Kâr | 元202,12 Mn | 元104,62 Mn | 元394,22 Mn | 元551,23 Mn | 元570,92 Mn | 元486,20 Mn | 元1,61 Mr | 元2,99 Mr | 元3,18 Mr | 元2,08 Mr | 元2,64 Mr | 元2,02 Mr | 元1,50 Mr | 元1,18 Mr | 元640,45 Mn | 元358,08 Mn | 元345,73 Mn | 元303,12 Mn |
| FAVÖK | -元11,27 Mn | -元910,96 Mn | -元517,84 Mn | 元225,54 Mn | -元1,60 Mr | -元575,16 Mn | 元854,29 Mn | 元1,32 Mr | 元1,53 Mr | 元884,18 Mn | 元1,45 Mr | 元1,19 Mr | 元888,90 Mn | 元741,68 Mn | 元346,96 Mn | 元216,25 Mn | 元246,39 Mn | 元230,65 Mn |
| Net Kâr | -元56,96 Mn | -元1,17 Mr | -元1,50 Mr | -元475,58 Mn | -元4,19 Mr | -元2,92 Mr | 元54,62 Mn | -元287,96 Mn | 元305,54 Mn | 元74,25 Mn | 元415,25 Mn | 元285,58 Mn | 元173,42 Mn | 元236,04 Mn | 元207,76 Mn | 元188,79 Mn | 元182,63 Mn | 元149,57 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,02 | -0,39 | -1,72 | -0,55 | -4,80 | -3,35 | 0,06 | -0,33 | 0,48 | 0,12 | 0,73 | 0,52 | 0,36 | 0,49 | 0,43 | 0,40 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元27,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元500,70 Mn | -元807,27 Mn | 元132,04 Mn | 元173,21 Mn | -元18,54 Mn | -元458,68 Mn | 元3,54 Mr | 元2,18 Mr | -元939,05 Mn | -元2,22 Mr | -元1,32 Mr | -元1,62 Mr | -元241,75 Mn | -元1,31 Mr | -元2,74 Mr | -元391,33 Mn | -元286,86 Mn | 元14,19 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元87,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,0% | 37,6% | 58,1% | 48,8% | 48,8% | 42,9% | 40,6% | 45,5% | 52,4% | 54,8% | 52,3% | 53,8% | 47,9% | 51,4% | 45,8% | 19,8% | 11,2% | 44,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,51 | 0,42 | 0,52 | 0,85 | 0,77 | 0,56 | 0,55 | 0,65 | 0,61 | 0,45 | 0,57 | 0,54 | 0,53 | 0,52 | 0,62 | 0,89 | 0,63 | 1,47 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,28 | 1,28 | 2,22 | 4,49 | 5,71 | 4,97 | 6,47 | 9,18 | 10,66 | 6,18 | 6,64 | 5,06 | 4,41 | 3,47 | 2,63 | 1,60 | 0,90 | 0,90 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,7% | 4,5% | 9,7% | 6,8% | 5,5% | 5,4% | 13,6% | 17,9% | 16,4% | 18,5% | 21,8% | 21,9% | 18,7% | 18,8% | 13,4% | 12,3% | 21,0% | 18,5% |
| FAVÖK Marjı | -0,5% | -39,0% | -12,8% | 2,8% | -15,4% | -6,4% | 7,3% | 7,9% | 7,9% | 7,9% | 12,0% | 12,9% | 11,1% | 11,8% | 7,2% | 7,4% | 15,0% | 14,1% |
| Net Kâr Marjı | -2,4% | -50,3% | -37,0% | -5,8% | -40,4% | -32,3% | 0,5% | -1,7% | 1,6% | 0,7% | 3,4% | 3,1% | 2,2% | 3,7% | 4,3% | 6,5% | 11,1% | 9,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 21,4% | -34,6% | 3,3% | 2,1% | -0,2% | -5,1% | 30,1% | 13,1% | -4,8% | -19,8% | -11,0% | -17,6% | -3,0% | -20,9% | -57,3% | -13,4% | -17,5% | 0,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |