002312Sichuan Development Lomon Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,33 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元20,13 Mr | 元18,37 Mr | 元17,07 Mr | 元15,34 Mr | 元11,21 Mr | 元7,34 Mr | 元7,78 Mr | 元3,55 Mr | 元3,77 Mr | 元4,77 Mr | 元6,88 Mr | 元2,86 Mr | 元1,76 Mr | 元1,27 Mr | 元1,04 Mr | 元891,24 Mn | 元801,22 Mn | 元301,14 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元9,99 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元10,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元7,65 Mr | 元6,65 Mr | 元6,09 Mr | 元4,08 Mr | 元590,76 Mn | 元1,05 Mr | 元917,64 Mn | 元120,00 Mn | 元222,91 Mn | 元1,45 Mr | 元1,61 Mr | 元643,13 Mn | 元514,40 Mn | 元307,87 Mn | 元210,11 Mn | 元151,50 Mn | 元103,59 Mn | 元72,23 Mn |
| Net Borç† | 元4,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元9,95 Mr | 元8,17 Mr | 元7,70 Mr | 元10,02 Mr | 元6,65 Mr | 元5,17 Mr | 元1,90 Mr | 元712,85 Mn | 元797,64 Mn | 元1,03 Mr | 元1,40 Mr | 元1,24 Mr | 元882,88 Mn | 元643,51 Mn | 元431,76 Mn | 元372,19 Mn | 元287,65 Mn | 元240,35 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,28 Mr | 元1,12 Mr | 元969,98 Mn | 元2,04 Mr | 元1,39 Mr | 元882,51 Mn | 元312,73 Mn | 元48,10 Mn | 元78,09 Mn | 元141,28 Mn | 元459,64 Mn | 元329,18 Mn | 元271,25 Mn | 元204,72 Mn | 元151,91 Mn | 元126,81 Mn | 元116,45 Mn | 元97,65 Mn |
| FAVÖK | 元1,24 Mr | 元1,07 Mr | 元856,05 Mn | 元1,78 Mr | 元1,20 Mr | 元779,25 Mn | 元197,28 Mn | -元50,45 Mn | -元81,47 Mn | -元339,70 Mn | 元105,81 Mn | 元147,56 Mn | 元124,65 Mn | 元72,98 Mn | 元55,28 Mn | 元33,58 Mn | 元42,75 Mn | 元36,70 Mn |
| Net Kâr | 元414,00 Mn | 元532,91 Mn | 元414,32 Mn | 元1,07 Mr | 元790,25 Mn | 元668,74 Mn | 元84,59 Mn | -元218,79 Mn | 元302,40 Mn | -元1,30 Mr | -元37,93 Mn | 元94,05 Mn | 元86,57 Mn | 元56,66 Mn | 元53,65 Mn | 元52,52 Mn | 元47,48 Mn | 元36,11 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,22 | 0,28 | 0,22 | 0,58 | 0,46 | 0,48 | 0,06 | -0,16 | 0,22 | -0,95 | -0,03 | 0,08 | 0,08 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元45,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元237,69 Mn | -元237,57 Mn | 元6,95 Mn | 元718,24 Mn | -元120,81 Mn | 元474,90 Mn | 元21,00 Mn | -元12,42 Mn | -元100,41 Mn | -元888,30 Mn | -元954,17 Mn | -元488,25 Mn | -元120,66 Mn | -元155,80 Mn | -元114,91 Mn | -元25,12 Mn | -元9,46 Mn | -元25,73 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元752,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 38,0% | 36,2% | 35,7% | 26,6% | 5,3% | 14,2% | 11,8% | 3,4% | 5,9% | 30,3% | 23,4% | 22,5% | 29,2% | 24,2% | 20,2% | 17,0% | 12,9% | 24,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,49 | 0,44 | 0,45 | 0,65 | 0,59 | 0,71 | 0,24 | 0,20 | 0,21 | 0,22 | 0,20 | 0,43 | 0,50 | 0,51 | 0,41 | 0,42 | 0,36 | 0,80 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,99 | 0,81 | 0,76 | 0,99 | 0,66 | 0,51 | 0,19 | 0,07 | 0,08 | 0,10 | 0,14 | 0,12 | 0,09 | 0,06 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,9% | 13,7% | 12,6% | 20,4% | 20,9% | 17,1% | 16,4% | 6,7% | 9,8% | 13,7% | 32,8% | 26,5% | 30,7% | 31,8% | 35,2% | 34,1% | 40,5% | 40,6% |
| FAVÖK Marjı | 12,5% | 13,1% | 11,1% | 17,8% | 18,1% | 15,1% | 10,4% | -7,1% | -10,2% | -32,8% | 7,5% | 11,9% | 14,1% | 11,3% | 12,8% | 9,0% | 14,9% | 15,3% |
| Net Kâr Marjı | 4,2% | 6,5% | 5,4% | 10,6% | 11,9% | 12,9% | 4,4% | -30,7% | 37,9% | -126,1% | -2,7% | 7,6% | 9,8% | 8,8% | 12,4% | 14,1% | 16,5% | 15,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,4% | -2,9% | 0,1% | 7,2% | -1,8% | 9,2% | 1,1% | -1,7% | -12,6% | -85,9% | -68,1% | -39,4% | -13,7% | -24,2% | -26,6% | -6,7% | -3,3% | -10,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |