002313Sunsea AIoT Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $463,01 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,06 Mr | 元3,32 Mr | 元3,65 Mr | 元4,87 Mr | 元7,11 Mr | 元7,19 Mr | 元6,96 Mr | 元6,89 Mr | 元4,97 Mr | 元3,90 Mr | 元4,40 Mr | 元4,46 Mr | 元3,96 Mr | 元3,22 Mr | 元1,72 Mr | 元1,44 Mr | 元1,10 Mr | 元435,89 Mn | 元390,87 Mn | 元309,57 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元482,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元58,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,45 Mr | 元1,77 Mr | 元1,72 Mr | 元1,76 Mr | 元2,45 Mr | 元1,86 Mr | 元1,82 Mr | 元1,54 Mr | 元877,81 Mn | 元193,71 Mn | 元785,77 Mn | 元636,22 Mn | 元647,09 Mn | 元394,15 Mn | 元211,16 Mn | 元146,42 Mn | 元94,89 Mn | 元129,96 Mn | 元121,01 Mn | 元54,69 Mn |
| Net Borç† | 元963,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,75 Mr | 元2,97 Mr | 元2,82 Mr | 元3,35 Mr | 元4,70 Mr | 元3,78 Mr | 元4,77 Mr | 元4,41 Mr | 元2,97 Mr | 元2,69 Mr | 元2,84 Mr | 元2,40 Mr | 元2,05 Mr | 元1,90 Mr | 元1,32 Mr | 元900,87 Mn | 元684,49 Mn | 元415,58 Mn | 元350,73 Mn | 元311,73 Mn |
| Brüt Kâr | 元367,85 Mn | 元414,88 Mn | 元370,86 Mn | 元273,60 Mn | 元698,68 Mn | 元361,64 Mn | 元916,20 Mn | 元717,57 Mn | 元561,00 Mn | 元543,25 Mn | 元614,01 Mn | 元600,03 Mn | 元599,14 Mn | 元599,84 Mn | 元428,48 Mn | 元279,69 Mn | 元203,70 Mn | 元125,63 Mn | 元107,53 Mn | 元88,88 Mn |
| FAVÖK | -元18,50 Mn | 元152,99 Mn | -元78,29 Mn | -元767,12 Mn | 元64,27 Mn | -元321,66 Mn | 元231,44 Mn | 元223,24 Mn | 元147,69 Mn | 元117,86 Mn | 元109,27 Mn | 元137,80 Mn | 元147,73 Mn | 元239,19 Mn | 元177,41 Mn | 元116,26 Mn | 元90,68 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | -元227,85 Mn | -元133,73 Mn | -元364,53 Mn | -元1,28 Mr | -元162,83 Mn | -元546,64 Mn | 元64,61 Mn | 元71,70 Mn | 元102,02 Mn | 元67,47 Mn | -元28,95 Mn | 元12,11 Mn | 元52,03 Mn | 元171,43 Mn | 元145,47 Mn | 元100,78 Mn | 元72,54 Mn | 元35,51 Mn | 元33,09 Mn | 元22,96 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,61 | -0,36 | -0,97 | -3,41 | -0,43 | -1,46 | 0,21 | 0,23 | 0,33 | 0,22 | -0,09 | 0,04 | 0,16 | 0,60 | 0,56 | 0,39 | 0,36 | 0,14 | 0,13 | 0,09 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元169,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元138,47 Mn | -元2,06 Mn | -元192,15 Mn | 元449,27 Mn | 元21,34 Mn | -元92,60 Mn | -元708,57 Mn | -元867,29 Mn | 元41,06 Mn | 元278,10 Mn | 元314,19 Mn | 元204,04 Mn | -元546,61 Mn | -元364,34 Mn | -元343,75 Mn | -元11,86 Mn | 元64,57 Mn | 元57,56 Mn | 元37,37 Mn | 元9,61 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元40,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 47,3% | 53,4% | 47,2% | 36,2% | 34,5% | 25,8% | 26,2% | 22,3% | 17,7% | 5,0% | 17,8% | 14,3% | 16,4% | 12,2% | 12,3% | 10,2% | 8,6% | 29,8% | 31,0% | 17,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,90 | 0,90 | 0,77 | 0,69 | 0,66 | 0,52 | 0,69 | 0,64 | 0,60 | 0,69 | 0,65 | 0,54 | 0,52 | 0,59 | 0,77 | 0,63 | 0,62 | 0,95 | 0,90 | 1,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 47,00 | 50,80 | 48,28 | 57,35 | 80,46 | 64,59 | 81,65 | 75,38 | 50,81 | 45,93 | 48,62 | 41,13 | 35,07 | 32,47 | 22,61 | 15,41 | 11,71 | 7,11 | 6,00 | 5,33 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,4% | 14,0% | 13,1% | 8,2% | 14,9% | 9,6% | 19,2% | 16,3% | 18,9% | 20,2% | 21,6% | 25,0% | 29,2% | 31,6% | 32,4% | 31,0% | 29,8% | 30,2% | 30,7% | 28,5% |
| FAVÖK Marjı | -0,7% | 5,2% | -2,8% | -22,9% | 1,4% | -8,5% | 4,8% | 5,1% | 5,0% | 4,4% | 3,8% | 5,7% | 7,2% | 12,6% | 13,4% | 12,9% | 13,2% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -8,3% | -4,5% | -12,9% | -38,0% | -3,5% | -14,5% | 1,4% | 1,6% | 3,4% | 2,5% | -1,0% | 0,5% | 2,5% | 9,0% | 11,0% | 11,2% | 10,6% | 8,5% | 9,4% | 7,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,0% | -0,1% | -6,8% | 13,4% | 0,5% | -2,5% | -14,8% | -19,7% | 1,4% | 10,4% | 11,1% | 8,5% | -26,7% | -19,2% | -26,0% | -1,3% | 9,4% | 13,9% | 10,7% | 3,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |