002314Shenzhen New Nanshan Holding (Group) Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $905,39 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元60,06 Mr | 元70,09 Mr | 元72,90 Mr | 元69,52 Mr | 元71,25 Mr | 元53,53 Mr | 元43,31 Mr | 元31,73 Mr | 元25,86 Mr | 元14,72 Mr | 元11,81 Mr | 元10,54 Mr | 元3,96 Mr | 元4,09 Mr | 元4,31 Mr | 元3,38 Mr | 元3,09 Mr | 元2,14 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元7,63 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元45,72 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元13,98 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元31,71 Mr | 元36,05 Mr | 元32,95 Mr | 元29,45 Mr | 元27,73 Mr | 元23,39 Mr | 元15,42 Mr | 元9,79 Mr | 元8,37 Mr | 元2,54 Mr | 元1,17 Mr | 元2,79 Mr | 元1,22 Mr | 元1,29 Mr | 元1,12 Mr | 元558,31 Mn | 元429,93 Mn | 元733,92 Mn |
| Net Borç† | 元23,87 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元13,02 Mr | 元8,37 Mr | 元12,02 Mr | 元12,11 Mr | 元10,91 Mr | 元10,68 Mr | 元7,22 Mr | 元7,00 Mr | 元7,24 Mr | 元4,82 Mr | 元4,67 Mr | 元4,39 Mr | 元2,09 Mr | 元2,26 Mr | 元2,41 Mr | 元2,20 Mr | 元1,88 Mr | 元2,35 Mr |
| Brüt Kâr | 元2,61 Mr | 元1,58 Mr | 元2,55 Mr | 元2,14 Mr | 元1,93 Mr | 元2,55 Mr | 元2,28 Mr | 元2,89 Mr | 元3,15 Mr | 元1,72 Mr | 元963,54 Mn | 元724,48 Mn | 元352,17 Mn | 元384,03 Mn | 元463,88 Mn | 元506,53 Mn | 元455,13 Mn | 元560,62 Mn |
| FAVÖK | 元793,11 Mn | 元1,06 Mr | 元1,45 Mr | 元1,57 Mr | 元1,48 Mr | 元1,94 Mr | 元1,49 Mr | 元1,78 Mr | 元1,88 Mr | 元975,04 Mn | 元480,49 Mn | 元398,52 Mn | 元255,83 Mn | 元313,81 Mn | 元388,95 Mn | 元358,95 Mn | 元345,12 Mn | 元414,90 Mn |
| Net Kâr | -元1,97 Mr | -元1,77 Mr | 元147,02 Mn | 元680,83 Mn | 元975,97 Mn | 元1,29 Mr | 元403,48 Mn | 元501,96 Mn | 元585,95 Mn | 元527,00 Mn | 元219,97 Mn | -元86,72 Mn | 元37,77 Mn | -元104,62 Mn | 元104,26 Mn | 元145,25 Mn | 元127,25 Mn | 元154,24 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,73 | -0,65 | 0,05 | 0,25 | 0,36 | 0,48 | 0,15 | 0,19 | 0,31 | 0,28 | 0,12 | -0,15 | 0,07 | -0,18 | 0,18 | 0,25 | 0,29 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元69,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元2,67 Mr | -元2,10 Mr | 元1,32 Mr | -元5,96 Mr | -元1,13 Mr | -元6,37 Mr | -元4,56 Mr | -元744,03 Mn | -元910,82 Mn | 元1,13 Mr | 元1,95 Mr | -元535,74 Mn | -元306,96 Mn | -元399,33 Mn | -元493,22 Mn | -元269,20 Mn | 元8,96 Mn | -元303,70 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,45 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 52,8% | 51,4% | 45,2% | 42,4% | 38,9% | 43,7% | 35,6% | 30,9% | 32,4% | 17,3% | 9,9% | 26,5% | 30,8% | 31,5% | 26,0% | 16,5% | 13,9% | 34,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,22 | 0,12 | 0,16 | 0,17 | 0,15 | 0,20 | 0,17 | 0,22 | 0,28 | 0,33 | 0,40 | 0,42 | 0,53 | 0,55 | 0,56 | 0,65 | 0,61 | 1,09 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,93 | 0,60 | 0,86 | 0,87 | 0,78 | 0,76 | 0,52 | 0,50 | 0,52 | 0,34 | 0,33 | 0,31 | 0,15 | 0,16 | 0,17 | 0,16 | 0,13 | 0,17 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,0% | 18,8% | 21,3% | 17,7% | 17,7% | 23,9% | 31,6% | 41,3% | 43,5% | 35,7% | 20,6% | 16,5% | 16,9% | 17,0% | 19,2% | 23,0% | 24,2% | 23,9% |
| FAVÖK Marjı | 6,1% | 12,7% | 12,0% | 12,9% | 13,6% | 18,2% | 20,6% | 25,4% | 25,9% | 20,2% | 10,3% | 9,1% | 12,3% | 13,9% | 16,1% | 16,3% | 18,3% | 17,7% |
| Net Kâr Marjı | -15,1% | -21,2% | 1,2% | 5,6% | 8,9% | 12,1% | 5,6% | 7,2% | 8,1% | 10,9% | 4,7% | -2,0% | 1,8% | -4,6% | 4,3% | 6,6% | 6,8% | 6,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 20,5% | -25,1% | 10,9% | -49,2% | -10,4% | -59,6% | -63,2% | -10,6% | -12,6% | 23,5% | 41,9% | -12,2% | -14,7% | -17,6% | -20,4% | -12,2% | 0,5% | -12,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |