002318Zhejiang Jiuli Hi-Tech Metals Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,62 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元13,94 Mr | 元14,20 Mr | 元13,02 Mr | 元9,87 Mr | 元7,83 Mr | 元6,82 Mr | 元5,98 Mr | 元5,18 Mr | 元4,95 Mr | 元3,88 Mr | 元3,65 Mr | 元3,52 Mr | 元3,10 Mr | 元2,76 Mr | 元2,58 Mr | 元1,95 Mr | 元2,03 Mr | 元1,27 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元4,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元8,87 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,83 Mr | 元1,97 Mr | 元1,68 Mr | 元1,32 Mr | 元914,11 Mn | 元550,45 Mn | 元1,64 Mr | 元1,12 Mr | 元1,44 Mr | 元550,45 Mn | 元452,10 Mn | 元346,25 Mn | 元717,47 Mn | 元639,88 Mn | 元734,16 Mn | 元321,07 Mn | 元504,75 Mn | 元741,83 Mn |
| Net Borç† | -元1,53 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元12,03 Mr | 元10,90 Mr | 元8,55 Mr | 元6,52 Mr | 元5,95 Mr | 元4,93 Mr | 元4,42 Mr | 元4,03 Mr | 元2,83 Mr | 元2,69 Mr | 元2,71 Mr | 元2,89 Mr | 元2,84 Mr | 元2,65 Mr | 元2,16 Mr | 元1,78 Mr | 元1,58 Mr | 元1,83 Mr |
| Brüt Kâr | 元2,86 Mr | 元2,92 Mr | 元2,15 Mr | 元1,59 Mr | 元1,42 Mr | 元1,39 Mr | 元1,16 Mr | 元940,24 Mn | 元561,82 Mn | 元585,82 Mn | 元506,37 Mn | 元574,76 Mn | 元620,93 Mn | 元511,00 Mn | 元330,59 Mn | 元233,03 Mn | 元290,07 Mn | 元277,00 Mn |
| FAVÖK | 元1,89 Mr | 元2,02 Mr | 元1,44 Mr | 元1,06 Mr | 元995,82 Mn | 元1,02 Mr | 元795,43 Mn | 元591,56 Mn | 元365,45 Mn | 元365,69 Mn | 元303,27 Mn | 元399,36 Mn | 元405,20 Mn | 元329,66 Mn | 元229,46 Mn | 元166,53 Mn | 元196,82 Mn | 元192,50 Mn |
| Net Kâr | 元1,51 Mr | 元1,49 Mr | 元1,49 Mr | 元1,29 Mr | 元794,08 Mn | 元771,53 Mn | 元500,04 Mn | 元303,64 Mn | 元133,82 Mn | 元167,77 Mn | 元122,80 Mn | 元189,94 Mn | 元217,19 Mn | 元154,90 Mn | 元111,98 Mn | 元73,22 Mn | 元95,43 Mn | 元81,24 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,59 | 1,55 | 1,53 | 1,35 | 0,83 | 0,80 | 0,59 | 0,36 | 0,16 | 0,20 | 0,15 | 0,23 | 0,28 | 0,20 | 0,14 | 0,09 | 0,12 | 0,10 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元370,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,18 Mr | 元327,67 Mn | 元1,51 Mr | 元586,38 Mn | 元80,26 Mn | 元949,36 Mn | 元254,03 Mn | 元469,49 Mn | -元253,68 Mn | 元137,28 Mn | 元21,10 Mn | -元190,59 Mn | 元10,17 Mn | 元63,63 Mn | -元393,79 Mn | -元208,76 Mn | -元25,48 Mn | 元23,40 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元733,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,1% | 13,9% | 12,9% | 13,4% | 11,7% | 8,1% | 27,4% | 21,6% | 29,1% | 14,2% | 12,4% | 9,8% | 23,1% | 23,2% | 28,5% | 16,4% | 24,8% | 58,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,86 | 0,77 | 0,66 | 0,66 | 0,76 | 0,72 | 0,74 | 0,78 | 0,57 | 0,69 | 0,74 | 0,82 | 0,92 | 0,96 | 0,84 | 0,91 | 0,78 | 1,45 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,36 | 1,23 | 0,96 | 0,74 | 0,67 | 0,56 | 0,50 | 0,45 | 0,32 | 0,30 | 0,31 | 0,33 | 0,32 | 0,30 | 0,24 | 0,20 | 0,18 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,8% | 26,8% | 25,1% | 24,3% | 23,9% | 28,1% | 26,3% | 23,3% | 19,9% | 21,8% | 18,7% | 19,9% | 21,9% | 19,3% | 15,3% | 13,1% | 18,3% | 15,1% |
| FAVÖK Marjı | 15,7% | 18,5% | 16,8% | 16,3% | 16,7% | 20,8% | 18,0% | 14,7% | 12,9% | 13,6% | 11,2% | 13,8% | 14,3% | 12,4% | 10,6% | 9,3% | 12,4% | 10,5% |
| Net Kâr Marjı | 12,5% | 13,7% | 17,4% | 19,7% | 13,4% | 15,6% | 11,3% | 7,5% | 4,7% | 6,2% | 4,5% | 6,6% | 7,6% | 5,8% | 5,2% | 4,1% | 6,0% | 4,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,8% | 3,0% | 17,7% | 9,0% | 1,3% | 19,3% | 5,7% | 11,6% | -9,0% | 5,1% | 0,8% | -6,6% | 0,4% | 2,4% | -18,3% | -11,7% | -1,6% | 1,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |