002321Henan Huaying Agricultural Development Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $665,41 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,93 Mr | 元3,69 Mr | 元3,68 Mr | 元3,53 Mr | 元4,35 Mr | 元7,25 Mr | 元8,34 Mr | 元9,06 Mr | 元8,06 Mr | 元6,20 Mr | 元4,96 Mr | 元4,28 Mr | 元3,65 Mr | 元2,81 Mr | 元2,37 Mr | 元2,30 Mr | 元1,99 Mr | 元1,20 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元413,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,44 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,61 Mr | 元1,36 Mr | 元1,30 Mr | 元1,23 Mr | 元1,11 Mr | 元3,60 Mr | 元3,85 Mr | 元4,70 Mr | 元4,15 Mr | 元2,69 Mr | 元2,68 Mr | 元2,02 Mr | 元1,72 Mr | 元1,24 Mr | 元807,47 Mn | 元970,24 Mn | 元757,67 Mn | 元605,46 Mn |
| Net Borç† | 元1,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元5,44 Mr | 元4,70 Mr | 元3,70 Mr | 元2,89 Mr | 元3,17 Mr | 元3,09 Mr | 元5,48 Mr | 元5,32 Mr | 元4,11 Mr | 元2,51 Mr | 元1,85 Mr | 元1,84 Mr | 元1,76 Mr | 元1,81 Mr | 元1,69 Mr | 元1,30 Mr | 元932,18 Mn | 元954,80 Mn |
| Brüt Kâr | 元286,88 Mn | 元306,83 Mn | 元292,17 Mn | 元160,19 Mn | -元61,98 Mn | -元527,83 Mn | 元368,92 Mn | 元545,02 Mn | 元438,14 Mn | 元283,48 Mn | 元198,11 Mn | 元149,90 Mn | 元21,63 Mn | 元89,43 Mn | 元187,85 Mn | 元154,49 Mn | 元119,37 Mn | 元124,30 Mn |
| FAVÖK | 元243,90 Mn | 元312,82 Mn | 元299,82 Mn | 元113,24 Mn | -元1,49 Mr | -元547,51 Mn | 元354,47 Mn | 元608,03 Mn | 元443,59 Mn | 元339,38 Mn | 元362,28 Mn | 元262,74 Mn | 元102,61 Mn | 元176,54 Mn | 元249,06 Mn | 元188,21 Mn | 元161,50 Mn | 元162,73 Mn |
| Net Kâr | -元59,90 Mn | 元32,36 Mn | -元31,84 Mn | -元596,94 Mn | -元2,54 Mr | -元1,14 Mr | -元52,30 Mn | 元118,89 Mn | 元61,26 Mn | 元91,47 Mn | 元17,48 Mn | 元12,58 Mn | -元127,37 Mn | 元4,30 Mn | 元85,21 Mn | 元56,57 Mn | 元40,27 Mn | 元46,80 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,03 | 0,02 | -0,01 | -0,28 | -1,19 | -2,14 | -0,10 | 0,22 | 0,11 | 0,17 | 0,04 | 0,03 | -0,35 | 0,02 | 0,29 | 0,19 | 0,19 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元9,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元345,26 Mn | 元161,11 Mn | -元252,24 Mn | -元763,26 Mn | -元293,86 Mn | -元359,12 Mn | 元60,73 Mn | 元741,17 Mn | -元897,93 Mn | -元216,05 Mn | 元384,60 Mn | 元295,68 Mn | -元185,76 Mn | 元4,23 Mn | -元94,54 Mn | -元341,71 Mn | -元109,51 Mn | -元36,26 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元54,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 41,0% | 36,7% | 35,5% | 34,9% | 25,6% | 49,7% | 46,1% | 51,8% | 51,5% | 43,4% | 54,0% | 47,2% | 47,2% | 44,1% | 34,0% | 42,2% | 38,1% | 50,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,38 | 1,27 | 1,01 | 0,82 | 0,73 | 0,43 | 0,66 | 0,59 | 0,51 | 0,40 | 0,37 | 0,43 | 0,48 | 0,64 | 0,71 | 0,57 | 0,47 | 0,79 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,77 | 3,26 | 2,57 | 2,01 | 2,20 | 2,14 | 3,80 | 3,69 | 2,85 | 1,74 | 1,28 | 1,28 | 1,22 | 1,26 | 1,17 | 0,90 | 0,65 | 0,66 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 5,3% | 6,5% | 7,9% | 5,5% | -2,0% | -17,1% | 6,7% | 10,3% | 10,7% | 11,3% | 10,7% | 8,2% | 1,2% | 4,9% | 11,1% | 11,9% | 12,8% | 13,0% |
| FAVÖK Marjı | 4,5% | 6,7% | 8,1% | 3,9% | -47,1% | -17,7% | 6,5% | 11,4% | 10,8% | 13,5% | 19,6% | 14,3% | 5,8% | 9,8% | 14,8% | 14,4% | 17,3% | 17,0% |
| Net Kâr Marjı | -1,1% | 0,7% | -0,9% | -20,6% | -80,2% | -37,0% | -1,0% | 2,2% | 1,5% | 3,6% | 0,9% | 0,7% | -7,3% | 0,2% | 5,1% | 4,3% | 4,3% | 4,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,3% | 3,4% | -6,8% | -26,4% | -9,3% | -11,6% | 1,1% | 13,9% | -21,8% | -8,6% | 20,8% | 16,1% | -10,6% | 0,2% | -5,6% | -26,2% | -11,7% | -3,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |