002324Shanghai PRET Composites Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,52 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元12,83 Mr | 元11,71 Mr | 元11,91 Mr | 元8,61 Mr | 元4,62 Mr | 元4,41 Mr | 元3,89 Mr | 元3,89 Mr | 元3,84 Mr | 元3,44 Mr | 元2,92 Mr | 元2,25 Mr | 元2,02 Mr | 元1,54 Mr | 元1,32 Mr | 元1,19 Mr | 元1,16 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元7,82 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,87 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元5,42 Mr | 元4,91 Mr | 元4,78 Mr | 元3,62 Mr | 元1,40 Mr | 元1,02 Mr | 元1,00 Mr | 元1,18 Mr | 元1,10 Mr | 元854,79 Mn | 元664,79 Mn | 元273,73 Mn | 元297,15 Mn | 元114,50 Mn | 元54,48 Mn | 元6,71 Mn | 元50,00 Mn |
| Net Borç† | 元4,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元9,89 Mr | 元8,28 Mr | 元8,69 Mr | 元6,73 Mr | 元4,85 Mr | 元4,43 Mr | 元3,58 Mr | 元3,65 Mr | 元3,39 Mr | 元3,14 Mr | 元2,78 Mr | 元2,02 Mr | 元1,70 Mr | 元1,21 Mr | 元923,97 Mn | 元807,40 Mn | 元489,59 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,31 Mr | 元1,17 Mr | 元1,37 Mr | 元892,68 Mn | 元475,04 Mn | 元896,23 Mn | 元641,21 Mn | 元560,69 Mn | 元591,63 Mn | 元796,82 Mn | 元633,62 Mn | 元404,70 Mn | 元341,54 Mn | 元260,06 Mn | 元152,11 Mn | 元146,52 Mn | 元141,75 Mn |
| FAVÖK | 元845,24 Mn | 元518,41 Mn | 元787,37 Mn | 元395,52 Mn | 元156,15 Mn | 元578,68 Mn | 元287,42 Mn | 元209,58 Mn | 元267,92 Mn | 元490,17 Mn | 元414,63 Mn | 元269,82 Mn | 元245,79 Mn | 元194,49 Mn | 元97,52 Mn | 元105,76 Mn | 元109,17 Mn |
| Net Kâr | 元367,48 Mn | 元141,15 Mn | 元468,37 Mn | 元202,09 Mn | 元23,75 Mn | 元395,71 Mn | 元164,89 Mn | 元72,32 Mn | 元174,23 Mn | 元277,94 Mn | 元260,39 Mn | 元196,05 Mn | 元197,29 Mn | 元158,62 Mn | 元88,04 Mn | 元100,55 Mn | 元96,07 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,33 | 0,13 | 0,45 | 0,20 | 0,02 | 0,39 | 0,16 | 0,07 | 0,17 | 0,28 | 0,26 | 0,20 | 0,20 | 0,16 | 0,09 | 0,10 | 0,13 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元489,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元330,13 Mn | -元920,59 Mn | -元133,01 Mn | -元242,75 Mn | -元212,01 Mn | 元312,51 Mn | 元300,99 Mn | 元134,53 Mn | -元222,58 Mn | -元21,57 Mn | 元190,02 Mn | 元166,82 Mn | -元95,47 Mn | -元207,04 Mn | -元293,26 Mn | -元135,00 Mn | 元4,93 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元807,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 42,2% | 42,0% | 40,2% | 42,0% | 30,3% | 23,1% | 25,8% | 30,3% | 28,6% | 24,9% | 22,8% | 12,2% | 14,7% | 7,4% | 4,1% | 0,6% | 4,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,77 | 0,71 | 0,73 | 0,78 | 1,05 | 1,00 | 0,92 | 0,94 | 0,88 | 0,91 | 0,95 | 0,90 | 0,84 | 0,78 | 0,70 | 0,68 | 0,42 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,03 | 1,70 | 1,79 | 1,38 | 1,00 | 0,91 | 0,74 | 0,75 | 0,70 | 0,65 | 0,57 | 0,41 | 0,35 | 0,25 | 0,19 | 0,17 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,3% | 14,1% | 15,8% | 13,3% | 9,8% | 20,2% | 17,9% | 15,4% | 17,5% | 25,4% | 22,8% | 20,1% | 20,1% | 21,6% | 16,5% | 18,1% | 29,0% |
| FAVÖK Marjı | 8,5% | 6,3% | 9,1% | 5,9% | 3,2% | 13,1% | 8,0% | 5,7% | 7,9% | 15,6% | 14,9% | 13,4% | 14,5% | 16,1% | 10,6% | 13,1% | 22,3% |
| Net Kâr Marjı | 3,7% | 1,7% | 5,4% | 3,0% | 0,5% | 8,9% | 4,6% | 2,0% | 5,1% | 8,9% | 9,4% | 9,7% | 11,6% | 13,1% | 9,5% | 12,5% | 19,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,3% | -11,1% | -1,5% | -3,6% | -4,4% | 7,1% | 8,4% | 3,7% | -6,6% | -0,7% | 6,8% | 8,3% | -5,6% | -17,2% | -31,7% | -16,7% | 1,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |