002327Shenzhen Fuanna Bedding & Furnishing Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,06 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,68 Mr | 元4,96 Mr | 元4,94 Mr | 元4,67 Mr | 元4,71 Mr | 元4,77 Mr | 元4,70 Mr | 元4,64 Mr | 元4,01 Mr | 元3,53 Mr | 元2,93 Mr | 元2,79 Mr | 元2,38 Mr | 元2,07 Mr | 元1,69 Mr | 元1,44 Mr | 元1,26 Mr | 元497,92 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元459,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元985,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,69 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元479,65 Mn | 元430,49 Mn | 元378,71 Mn | 元303,11 Mn | 元390,09 Mn | 元492,98 Mn | 元381,80 Mn | 元414,20 Mn | 元320,88 Mn | 元276,89 Mn | 元140,77 Mn | 元142,03 Mn | 元121,05 Mn | 元116,05 Mn | 元97,36 Mn | 元86,34 Mn | 元77,69 Mn | 元138,01 Mn |
| Net Borç† | -元718,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,57 Mr | 元2,99 Mr | 元3,01 Mr | 元3,06 Mr | 元3,16 Mr | 元2,85 Mr | 元2,77 Mr | 元2,90 Mr | 元2,59 Mr | 元2,29 Mr | 元2,07 Mr | 元1,95 Mr | 元1,85 Mr | 元1,76 Mr | 元1,44 Mr | 元1,07 Mr | 元791,79 Mn | 元663,70 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,21 Mr | 元1,52 Mr | 元1,50 Mr | 元1,46 Mr | 元1,48 Mr | 元1,40 Mr | 元1,38 Mr | 元1,40 Mr | 元1,26 Mr | 元1,13 Mr | 元1,03 Mr | 元974,16 Mn | 元925,25 Mn | 元828,69 Mn | 元660,84 Mn | 元484,73 Mn | 元340,38 Mn | 元304,30 Mn |
| FAVÖK | 元564,13 Mn | 元837,33 Mn | 元850,56 Mn | 元785,08 Mn | 元866,67 Mn | 元665,91 Mn | 元608,76 Mn | 元647,14 Mn | 元595,25 Mn | 元559,63 Mn | 元490,75 Mn | 元502,16 Mn | 元429,62 Mn | 元374,47 Mn | 元277,55 Mn | 元167,82 Mn | 元117,08 Mn | 元101,08 Mn |
| Net Kâr | 元336,46 Mn | 元542,25 Mn | 元572,10 Mn | 元534,59 Mn | 元545,87 Mn | 元516,46 Mn | 元506,87 Mn | 元543,37 Mn | 元493,47 Mn | 元439,02 Mn | 元401,23 Mn | 元376,55 Mn | 元314,95 Mn | 元260,28 Mn | 元206,94 Mn | 元127,76 Mn | 元86,11 Mn | 元65,75 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,40 | 0,64 | 0,69 | 0,65 | 0,66 | 0,61 | 0,60 | 0,62 | 0,57 | 0,52 | 0,47 | 0,44 | 0,38 | 0,31 | 0,25 | 0,15 | 0,10 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元62,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元439,33 Mn | 元328,34 Mn | 元750,22 Mn | 元679,53 Mn | 元695,94 Mn | 元531,28 Mn | 元670,76 Mn | 元201,89 Mn | 元147,00 Mn | 元99,68 Mn | 元119,05 Mn | 元281,41 Mn | 元146,29 Mn | 元361,45 Mn | -元35,37 Mn | -元206,14 Mn | 元100,93 Mn | 元55,27 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元149,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,2% | 8,7% | 7,7% | 6,5% | 8,3% | 10,3% | 8,1% | 8,9% | 8,0% | 7,8% | 4,8% | 5,1% | 5,1% | 5,6% | 5,8% | 6,0% | 6,2% | 27,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,55 | 0,60 | 0,61 | 0,65 | 0,67 | 0,60 | 0,59 | 0,62 | 0,65 | 0,65 | 0,71 | 0,70 | 0,77 | 0,85 | 0,85 | 0,74 | 0,63 | 1,33 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,70 | 0,81 | 0,81 | 0,83 | 0,86 | 0,77 | 0,75 | 0,78 | 0,70 | 0,62 | 0,56 | 0,53 | 0,50 | 0,48 | 0,39 | 0,29 | 0,21 | 0,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 47,2% | 50,6% | 50,0% | 47,6% | 46,7% | 48,9% | 49,9% | 48,4% | 48,5% | 49,3% | 49,8% | 50,0% | 50,1% | 47,2% | 45,9% | 45,4% | 43,0% | 45,8% |
| FAVÖK Marjı | 22,0% | 28,0% | 28,3% | 25,7% | 27,5% | 23,3% | 22,0% | 22,3% | 23,0% | 24,4% | 23,7% | 25,8% | 23,3% | 21,3% | 19,3% | 15,7% | 14,8% | 15,2% |
| Net Kâr Marjı | 13,1% | 18,1% | 19,0% | 17,5% | 17,3% | 18,1% | 18,3% | 18,8% | 19,1% | 19,2% | 19,4% | 19,3% | 17,1% | 14,8% | 14,4% | 12,0% | 10,9% | 9,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 17,1% | 11,0% | 24,9% | 22,2% | 22,0% | 18,6% | 24,2% | 7,0% | 5,7% | 4,3% | 5,8% | 14,5% | 7,9% | 20,6% | -2,5% | -19,3% | 12,7% | 8,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |