002328Shanghai Xinpeng Industry Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $934,56 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,53 Mr | 元5,89 Mr | 元6,01 Mr | 元5,80 Mr | 元5,45 Mr | 元4,80 Mr | 元4,00 Mr | 元3,97 Mr | 元4,00 Mr | 元4,04 Mr | 元3,89 Mr | 元3,87 Mr | 元3,75 Mr | 元3,07 Mr | 元2,74 Mr | 元2,40 Mr | 元2,41 Mr | 元862,28 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,85 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元541,90 Mn | 元683,92 Mn | 元925,63 Mn | 元647,49 Mn | 元630,52 Mn | 元519,77 Mn | 元224,90 Mn | 元20,00 Mn | 元61,42 Mn | 元7,80 Mn | 元104,96 Mn | 元181,22 Mn | 元409,79 Mn | 元81,96 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元45,00 Mn |
| Net Borç† | -元1,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,83 Mr | 元5,01 Mr | 元5,80 Mr | 元6,02 Mr | 元4,70 Mr | 元4,23 Mr | 元3,60 Mr | 元4,07 Mr | 元3,94 Mr | 元3,95 Mr | 元3,95 Mr | 元3,65 Mr | 元2,66 Mr | 元1,59 Mr | 元1,41 Mr | 元1,28 Mr | 元1,18 Mr | 元1,38 Mr |
| Brüt Kâr | 元394,48 Mn | 元534,04 Mn | 元578,62 Mn | 元539,01 Mn | 元362,05 Mn | 元378,78 Mn | 元445,16 Mn | 元526,70 Mn | 元467,44 Mn | 元509,13 Mn | 元415,73 Mn | 元421,86 Mn | 元347,70 Mn | 元222,64 Mn | 元234,51 Mn | 元307,12 Mn | 元364,20 Mn | 元271,76 Mn |
| FAVÖK | 元300,37 Mn | 元309,33 Mn | 元429,88 Mn | 元465,19 Mn | 元373,91 Mn | 元365,76 Mn | 元202,04 Mn | 元385,22 Mn | 元352,16 Mn | 元369,56 Mn | 元311,46 Mn | 元307,24 Mn | 元2,79 Mr | 元101,44 Mn | 元101,20 Mn | 元191,75 Mn | 元272,07 Mn | 元220,59 Mn |
| Net Kâr | 元140,68 Mn | 元153,92 Mn | 元188,78 Mn | 元311,40 Mn | 元399,43 Mn | 元144,65 Mn | 元107,51 Mn | 元100,24 Mn | 元92,06 Mn | 元95,41 Mn | 元90,82 Mn | 元85,83 Mn | 元46,62 Mn | 元32,85 Mn | 元63,81 Mn | 元157,55 Mn | 元151,33 Mn | 元113,89 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,18 | 0,20 | 0,25 | 0,41 | 0,52 | 0,19 | 0,14 | 0,13 | 0,12 | 0,12 | 0,12 | 0,11 | 0,06 | 0,04 | 0,08 | 0,21 | 0,26 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元52,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元284,50 Mn | 元661,99 Mn | 元268,31 Mn | 元61,07 Mn | 元71,89 Mn | 元159,17 Mn | 元221,77 Mn | 元61,94 Mn | 元215,13 Mn | 元255,08 Mn | -元4,35 Mn | 元252,01 Mn | -元168,59 Mn | -元447,40 Mn | -元528,15 Mn | -元143,53 Mn | 元214,42 Mn | 元81,84 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元108,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,8% | 11,6% | 15,4% | 11,2% | 11,6% | 10,8% | 5,6% | 0,5% | 1,5% | 0,2% | 2,7% | 4,7% | 10,9% | 2,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 5,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,69 | 0,85 | 0,97 | 1,04 | 0,86 | 0,88 | 0,90 | 1,02 | 0,99 | 0,98 | 1,01 | 0,94 | 0,71 | 0,52 | 0,51 | 0,53 | 0,49 | 1,60 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,00 | 1,30 | 1,51 | 1,56 | 1,22 | 1,10 | 0,93 | 1,06 | 1,02 | 1,03 | 1,03 | 0,95 | 0,69 | 0,41 | 0,37 | 0,33 | 0,31 | 0,36 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,3% | 10,7% | 10,0% | 8,9% | 7,7% | 8,9% | 12,4% | 12,9% | 11,9% | 12,9% | 10,5% | 11,6% | 13,1% | 14,0% | 16,7% | 24,0% | 30,8% | 19,7% |
| FAVÖK Marjı | 7,8% | 6,2% | 7,4% | 7,7% | 7,9% | 8,6% | 5,6% | 9,5% | 8,9% | 9,4% | 7,9% | 8,4% | 104,8% | 6,4% | 7,2% | 15,0% | 23,0% | 16,0% |
| Net Kâr Marjı | 3,7% | 3,1% | 3,3% | 5,2% | 8,5% | 3,4% | 3,0% | 2,5% | 2,3% | 2,4% | 2,3% | 2,4% | 1,8% | 2,1% | 4,5% | 12,3% | 12,8% | 8,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,4% | 13,2% | 4,6% | 1,0% | 1,5% | 3,8% | 6,2% | 1,5% | 5,5% | 6,5% | -0,1% | 6,9% | -6,3% | -28,1% | -37,5% | -11,2% | 18,1% | 5,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |