002330Shandong Delisi Food Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $382,18 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,65 Mr | 元3,31 Mr | 元3,35 Mr | 元3,47 Mr | 元2,27 Mr | 元2,01 Mr | 元1,92 Mr | 元1,78 Mr | 元1,67 Mr | 元1,78 Mr | 元1,73 Mr | 元1,73 Mr | 元1,69 Mr | 元1,64 Mr | 元1,60 Mr | 元1,51 Mr | 元1,67 Mr | 元631,81 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元622,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元819,43 Mn | 元540,56 Mn | 元566,78 Mn | 元611,24 Mn | 元485,13 Mn | 元339,37 Mn | 元230,00 Mn | 元130,00 Mn | 元33,00 Mn | 元120,00 Mn | 元100,00 Mn | 元100,21 Mn | 元1,09 Mn | 元3,42 Mn | 元8,11 Mn | 元8,05 Mn | 元217,51 Mn | 元143,31 Mn |
| Net Borç† | 元115,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,14 Mr | 元2,95 Mr | 元3,08 Mr | 元3,07 Mr | 元3,13 Mr | 元3,28 Mr | 元2,34 Mr | 元2,01 Mr | 元1,60 Mr | 元1,57 Mr | 元1,54 Mr | 元1,62 Mr | 元2,05 Mr | 元1,97 Mr | 元1,92 Mr | 元1,44 Mr | 元1,11 Mr | 元1,19 Mr |
| Brüt Kâr | 元151,65 Mn | 元150,55 Mn | 元124,50 Mn | 元182,52 Mn | 元221,72 Mn | 元200,25 Mn | 元221,25 Mn | 元192,03 Mn | 元167,52 Mn | 元210,11 Mn | 元202,31 Mn | 元215,72 Mn | 元210,44 Mn | 元223,55 Mn | 元184,00 Mn | 元169,96 Mn | 元193,45 Mn | 元167,95 Mn |
| FAVÖK | 元38,97 Mn | 元33,82 Mn | 元20,70 Mn | 元118,23 Mn | 元126,32 Mn | 元82,50 Mn | 元69,24 Mn | 元51,13 Mn | 元42,84 Mn | 元20,37 Mn | 元91,93 Mn | 元95,11 Mn | 元92,75 Mn | 元98,40 Mn | 元67,49 Mn | 元76,58 Mn | 元123,68 Mn | 元122,30 Mn |
| Net Kâr | -元10,30 Mn | -元33,67 Mn | -元34,00 Mn | 元31,64 Mn | 元43,74 Mn | 元29,10 Mn | 元7,99 Mn | 元8,00 Mn | 元7,42 Mn | 元9,03 Mn | 元22,61 Mn | 元35,20 Mn | 元42,05 Mn | 元48,63 Mn | 元46,18 Mn | 元44,29 Mn | 元63,18 Mn | 元67,19 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,02 | -0,05 | -0,05 | 0,05 | 0,09 | 0,06 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,05 | 0,07 | 0,08 | 0,10 | 0,09 | 0,09 | 0,17 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元8,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元108,72 Mn | -元205,26 Mn | -元323,39 Mn | -元396,21 Mn | -元133,73 Mn | -元44,57 Mn | -元52,79 Mn | -元100,01 Mn | 元29,00 Mn | 元49,85 Mn | 元21,50 Mn | -元5,92 Mn | 元20,13 Mn | -元67,84 Mn | -元168,13 Mn | -元203,11 Mn | -元35,36 Mn | -元16,70 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元133,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 22,4% | 16,3% | 16,9% | 17,6% | 21,4% | 16,9% | 12,0% | 7,3% | 2,0% | 6,7% | 5,8% | 5,8% | 0,1% | 0,2% | 0,5% | 0,5% | 13,0% | 22,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,86 | 0,89 | 0,92 | 0,89 | 1,38 | 1,63 | 1,22 | 1,13 | 0,96 | 0,88 | 0,89 | 0,93 | 1,21 | 1,20 | 1,20 | 0,95 | 0,67 | 1,89 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,38 | 1,29 | 1,35 | 1,34 | 1,37 | 1,43 | 1,03 | 0,88 | 0,70 | 0,69 | 0,68 | 0,71 | 0,90 | 0,86 | 0,84 | 0,63 | 0,49 | 0,52 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,8% | 5,1% | 4,0% | 5,9% | 7,1% | 6,1% | 9,4% | 9,5% | 10,4% | 13,4% | 13,1% | 13,3% | 10,3% | 11,4% | 9,6% | 11,8% | 17,4% | 14,1% |
| FAVÖK Marjı | 1,2% | 1,1% | 0,7% | 3,8% | 4,0% | 2,5% | 3,0% | 2,5% | 2,7% | 1,3% | 6,0% | 5,9% | 4,5% | 5,0% | 3,5% | 5,3% | 11,1% | 10,3% |
| Net Kâr Marjı | -0,3% | -1,1% | -1,1% | 1,0% | 1,4% | 0,9% | 0,3% | 0,4% | 0,5% | 0,6% | 1,5% | 2,2% | 2,1% | 2,5% | 2,4% | 3,1% | 5,7% | 5,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3,5% | -7,0% | -10,5% | -12,9% | -4,3% | -1,4% | -2,3% | -5,0% | 1,8% | 3,2% | 1,4% | -0,4% | 1,0% | -3,4% | -8,7% | -14,1% | -3,2% | -1,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |