002331Anhui Wantong Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $424,86 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,13 Mr | 元3,09 Mr | 元2,89 Mr | 元2,67 Mr | 元2,79 Mr | 元2,84 Mr | 元3,23 Mr | 元2,84 Mr | 元2,03 Mr | 元1,88 Mr | 元1,79 Mr | 元1,57 Mr | 元1,23 Mr | 元1,14 Mr | 元927,29 Mn | 元552,26 Mn | 元568,03 Mn | 元153,88 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元960,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,56 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元598,92 Mn | 元423,75 Mn | 元313,89 Mn | 元119,47 Mn | 元89,85 Mn | 元66,68 Mn | 元158,10 Mn | 元49,00 Mn | 元23,03 Mn | 元23,51 Mn | 元33,91 Mn | 元25,44 Mn | 元17,79 Mn | 元29,71 Mn | 元12,44 Mn | 元3,51 Mn | 元35,40 Mn | 元32,00 Mn |
| Net Borç† | -元397,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,34 Mr | 元1,21 Mr | 元1,01 Mr | 元981,52 Mn | 元1,00 Mr | 元1,57 Mr | 元1,45 Mr | 元1,24 Mr | 元993,63 Mn | 元983,07 Mn | 元871,71 Mn | 元769,46 Mn | 元781,07 Mn | 元649,02 Mn | 元465,99 Mn | 元285,62 Mn | 元236,32 Mn | 元216,71 Mn |
| Brüt Kâr | 元140,86 Mn | 元282,47 Mn | 元218,21 Mn | 元184,05 Mn | 元200,74 Mn | 元340,69 Mn | 元415,02 Mn | 元329,49 Mn | 元219,53 Mn | 元176,72 Mn | 元158,07 Mn | 元140,42 Mn | 元149,28 Mn | 元137,93 Mn | 元94,62 Mn | 元75,93 Mn | 元62,38 Mn | 元58,48 Mn |
| FAVÖK | -元164,66 Mn | 元85,10 Mn | -元31,27 Mn | -元32,94 Mn | -元19,22 Mn | 元119,51 Mn | 元216,29 Mn | 元174,56 Mn | 元104,07 Mn | 元111,28 Mn | 元87,22 Mn | 元90,30 Mn | 元76,40 Mn | 元67,91 Mn | 元47,33 Mn | 元45,48 Mn | 元38,23 Mn | 元34,48 Mn |
| Net Kâr | -元325,89 Mn | 元36,92 Mn | -元78,41 Mn | -元103,12 Mn | -元90,38 Mn | -元195,32 Mn | 元168,58 Mn | 元105,82 Mn | 元82,72 Mn | 元76,87 Mn | 元69,49 Mn | 元57,13 Mn | 元70,76 Mn | 元65,67 Mn | 元51,48 Mn | 元40,77 Mn | 元33,19 Mn | 元26,27 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,77 | 0,09 | -0,19 | -0,25 | -0,22 | -0,47 | 0,41 | 0,27 | 0,24 | 0,22 | 0,20 | 0,18 | 0,23 | 0,21 | 0,18 | 0,15 | 0,16 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元83,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元75,97 Mn | 元98,21 Mn | -元140,66 Mn | 元7,35 Mn | -元76,55 Mn | 元73,18 Mn | 元69,62 Mn | -元4,84 Mn | -元48,95 Mn | 元1,28 Mn | 元69,58 Mn | -元30,44 Mn | 元18,58 Mn | -元49.460 | 元15,83 Mn | -元53,83 Mn | 元40,25 Mn | 元13,41 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元9,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,1% | 13,7% | 10,8% | 4,5% | 3,2% | 2,3% | 4,9% | 1,7% | 1,1% | 1,3% | 1,9% | 1,6% | 1,5% | 2,6% | 1,3% | 0,6% | 6,2% | 20,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,43 | 0,39 | 0,35 | 0,37 | 0,36 | 0,55 | 0,45 | 0,44 | 0,49 | 0,52 | 0,49 | 0,49 | 0,64 | 0,57 | 0,50 | 0,52 | 0,42 | 1,41 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,85 | 0,77 | 0,64 | 0,62 | 0,63 | 0,99 | 0,92 | 0,79 | 0,63 | 0,62 | 0,55 | 0,49 | 0,50 | 0,41 | 0,30 | 0,18 | 0,15 | 0,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,5% | 23,4% | 21,6% | 18,8% | 20,0% | 21,7% | 28,6% | 26,6% | 22,1% | 18,0% | 18,1% | 18,2% | 19,1% | 21,3% | 20,3% | 26,6% | 26,4% | 27,0% |
| FAVÖK Marjı | -12,3% | 7,0% | -3,1% | -3,4% | -1,9% | 7,6% | 14,9% | 14,1% | 10,5% | 11,3% | 10,0% | 11,7% | 9,8% | 10,5% | 10,2% | 15,9% | 16,2% | 15,9% |
| Net Kâr Marjı | -24,3% | 3,1% | -7,8% | -10,5% | -9,0% | -12,4% | 11,6% | 8,5% | 8,3% | 7,8% | 8,0% | 7,4% | 9,1% | 10,1% | 11,0% | 14,3% | 14,0% | 12,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -5,7% | 8,1% | -13,9% | 0,7% | -7,6% | 4,7% | 4,8% | -0,4% | -4,9% | 0,1% | 8,0% | -4,0% | 2,4% | -0,0% | 3,4% | -18,8% | 17,0% | 6,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |