002333Zyf Lopsking Material Technology Co.,Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $532,95 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,13 Mr | 元3,08 Mr | 元3,25 Mr | 元2,79 Mr | 元2,27 Mr | 元1,76 Mr | 元1,36 Mr | 元1,82 Mr | 元1,63 Mr | 元1,76 Mr | 元1,63 Mr | 元1,81 Mr | 元1,49 Mr | 元1,45 Mr | 元1,40 Mr | 元1,33 Mr | 元1,37 Mr | 元466,05 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元568,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,95 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元667,92 Mn | 元703,52 Mn | 元807,16 Mn | 元597,50 Mn | 元79,31 Mn | 元51,52 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元12,90 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元1,80 Mn | 元0,00 | 元30,00 Mn | 元85,87 Mn | 元148,39 Mn |
| Net Borç† | 元99,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,54 Mr | 元1,67 Mr | 元1,64 Mr | 元1,38 Mr | 元1,44 Mr | 元838,21 Mn | 元709,65 Mn | 元1,10 Mr | 元1,02 Mr | 元971,14 Mn | 元1,08 Mr | 元1,08 Mr | 元1,06 Mr | 元1,13 Mr | 元1,10 Mr | 元963,61 Mn | 元934,58 Mn | 元791,81 Mn |
| Brüt Kâr | 元213,08 Mn | 元208,12 Mn | 元215,16 Mn | 元125,35 Mn | 元177,50 Mn | 元94,33 Mn | 元41,98 Mn | 元47,92 Mn | 元58,38 Mn | 元90,40 Mn | 元84,40 Mn | 元160,40 Mn | 元187,95 Mn | 元179,58 Mn | 元171,36 Mn | 元162,75 Mn | 元221,00 Mn | 元139,47 Mn |
| FAVÖK | 元163,37 Mn | 元151,47 Mn | 元148,75 Mn | 元58,44 Mn | 元108,22 Mn | 元60,44 Mn | -元14,63 Mn | -元9,21 Mn | 元5,19 Mn | 元34,94 Mn | 元19,38 Mn | 元104,49 Mn | 元121,98 Mn | 元115,20 Mn | 元110,74 Mn | 元98,30 Mn | 元141,52 Mn | 元92,93 Mn |
| Net Kâr | 元53,33 Mn | 元51,12 Mn | 元52,23 Mn | -元49,25 Mn | 元33,65 Mn | 元26,88 Mn | 元49,00 Mn | -元153,12 Mn | -元38,96 Mn | 元140,82 Mn | 元206,13 Mn | 元53,71 Mn | 元86,66 Mn | 元84,43 Mn | 元86,99 Mn | 元66,23 Mn | 元99,66 Mn | 元55,12 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,08 | 0,08 | 0,08 | -0,08 | 0,05 | 0,05 | 0,10 | -0,30 | -0,08 | 0,28 | 0,41 | 0,11 | 0,17 | 0,17 | 0,18 | 0,13 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元31,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元56,86 Mn | 元31,62 Mn | -元353,91 Mn | -元441,30 Mn | -元437,28 Mn | -元155,40 Mn | 元9,16 Mn | -元48,53 Mn | -元146,32 Mn | -元160,32 Mn | -元276,32 Mn | -元73,54 Mn | -元101,75 Mn | -元178,91 Mn | -元20,54 Mn | -元30,51 Mn | 元60,44 Mn | 元36,74 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元25,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,4% | 22,8% | 24,8% | 21,4% | 3,5% | 2,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,8% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,0% | 2,3% | 6,3% | 31,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,49 | 0,54 | 0,50 | 0,49 | 0,64 | 0,48 | 0,52 | 0,60 | 0,63 | 0,55 | 0,66 | 0,60 | 0,71 | 0,78 | 0,79 | 0,73 | 0,68 | 1,70 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,79 | 0,86 | 0,84 | 0,71 | 0,74 | 0,43 | 0,36 | 0,56 | 0,52 | 0,50 | 0,55 | 0,55 | 0,54 | 0,58 | 0,56 | 0,49 | 0,48 | 0,41 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,8% | 12,4% | 13,1% | 9,1% | 12,3% | 11,3% | 5,9% | 4,4% | 5,7% | 9,3% | 7,8% | 14,9% | 17,7% | 15,8% | 15,6% | 16,9% | 23,6% | 17,6% |
| FAVÖK Marjı | 10,6% | 9,1% | 9,1% | 4,2% | 7,5% | 7,2% | -2,1% | -0,8% | 0,5% | 3,6% | 1,8% | 9,7% | 11,5% | 10,2% | 10,1% | 10,2% | 15,1% | 11,7% |
| Net Kâr Marjı | 3,5% | 3,1% | 3,2% | -3,6% | 2,3% | 3,2% | 6,9% | -13,9% | -3,8% | 14,5% | 19,1% | 5,0% | 8,2% | 7,4% | 7,9% | 6,9% | 10,7% | 7,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3,7% | 1,9% | -21,6% | -32,0% | -30,4% | -18,5% | 1,3% | -4,4% | -14,3% | -16,5% | -25,7% | -6,8% | -9,6% | -15,8% | -1,9% | -3,2% | 6,5% | 4,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |