002334Shenzhen INVT Electric Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $795,95 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,30 Mr | 元5,32 Mr | 元5,19 Mr | 元4,89 Mr | 元3,47 Mr | 元2,93 Mr | 元2,67 Mr | 元3,39 Mr | 元3,22 Mr | 元2,59 Mr | 元2,04 Mr | 元1,82 Mr | 元1,61 Mr | 元1,40 Mr | 元1,32 Mr | 元1,13 Mr | 元275,39 Mn | 元182,79 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,80 Mr | 元1,18 Mr | 元969,33 Mn | 元1,26 Mr | 元699,57 Mn | 元475,45 Mn | 元424,32 Mn | 元583,97 Mn | 元347,70 Mn | 元210,66 Mn | 元31,50 Mn | 元4,30 Mn | 元30.000 | 元0,00 | 元2,00 Mn | 元0,00 | 元10,00 Mn | 元14,00 Mn |
| Net Borç† | 元375,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,45 Mr | 元4,30 Mr | 元4,57 Mr | 元4,08 Mr | 元2,99 Mr | 元2,27 Mr | 元2,23 Mr | 元2,21 Mr | 元2,11 Mr | 元1,31 Mr | 元1,07 Mr | 元1,05 Mr | 元921,58 Mn | 元730,73 Mn | 元684,64 Mn | 元503,81 Mn | 元320,43 Mn | 元244,98 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,31 Mr | 元1,22 Mr | 元1,36 Mr | 元1,16 Mr | 元913,27 Mn | 元765,05 Mn | 元727,41 Mn | 元776,54 Mn | 元774,05 Mn | 元496,68 Mn | 元439,66 Mn | 元433,40 Mn | 元378,81 Mn | 元292,59 Mn | 元266,56 Mn | 元209,69 Mn | 元134,65 Mn | 元92,21 Mn |
| FAVÖK | 元293,95 Mn | 元299,37 Mn | 元407,59 Mn | 元273,82 Mn | 元251,14 Mn | 元142,90 Mn | -元34,49 Mn | 元169,70 Mn | 元214,93 Mn | 元65,08 Mn | 元134,36 Mn | 元155,39 Mn | 元119,16 Mn | 元48,41 Mn | 元61,40 Mn | 元98,71 Mn | 元72,67 Mn | 元50,16 Mn |
| Net Kâr | 元208,33 Mn | 元286,66 Mn | 元371,35 Mn | 元274,95 Mn | 元182,31 Mn | 元135,65 Mn | -元297,62 Mn | 元224,18 Mn | 元225,85 Mn | 元68,07 Mn | 元148,88 Mn | 元161,91 Mn | 元123,48 Mn | 元90,42 Mn | 元77,98 Mn | 元115,70 Mn | 元81,68 Mn | 元40,71 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,26 | 0,36 | 0,46 | 0,35 | 0,24 | 0,18 | -0,39 | 0,30 | 0,29 | 0,09 | 0,21 | 0,22 | 0,20 | 0,16 | 0,11 | 0,17 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元483,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元307,55 Mn | 元119,38 Mn | 元334,44 Mn | 元32,91 Mn | -元11,26 Mn | 元237,34 Mn | 元285,50 Mn | -元197,89 Mn | -元170,38 Mn | -元86,80 Mn | 元3,84 Mn | 元61,14 Mn | 元156,85 Mn | 元26,86 Mn | -元46,35 Mn | 元61,66 Mn | 元63,93 Mn | 元34,71 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元752,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,5% | 22,2% | 18,7% | 25,8% | 20,1% | 16,2% | 15,9% | 17,2% | 10,8% | 8,1% | 1,5% | 0,2% | 0,0% | 0,0% | 0,2% | 0,0% | 3,6% | 7,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,71 | 0,81 | 0,88 | 0,83 | 0,86 | 0,78 | 0,83 | 0,65 | 0,66 | 0,51 | 0,53 | 0,58 | 0,57 | 0,52 | 0,52 | 0,45 | 1,16 | 1,34 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,45 | 1,40 | 1,48 | 1,32 | 0,97 | 0,74 | 0,72 | 0,72 | 0,68 | 0,43 | 0,35 | 0,34 | 0,30 | 0,24 | 0,22 | 0,16 | 0,10 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 29,5% | 28,3% | 29,7% | 28,5% | 30,6% | 33,7% | 32,7% | 35,1% | 36,7% | 37,8% | 40,9% | 41,3% | 41,1% | 40,0% | 38,9% | 41,6% | 42,0% | 37,6% |
| FAVÖK Marjı | 6,6% | 7,0% | 8,9% | 6,7% | 8,4% | 6,3% | -1,5% | 7,7% | 10,2% | 5,0% | 12,5% | 14,8% | 12,9% | 6,6% | 9,0% | 19,6% | 22,7% | 20,5% |
| Net Kâr Marjı | 4,7% | 6,7% | 8,1% | 6,7% | 6,1% | 6,0% | -13,4% | 10,1% | 10,7% | 5,2% | 13,9% | 15,4% | 13,4% | 12,4% | 11,4% | 23,0% | 25,5% | 16,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -6,9% | 2,8% | 7,3% | 0,8% | -0,4% | 10,4% | 12,8% | -8,9% | -8,1% | -6,6% | 0,4% | 5,8% | 17,0% | 3,7% | -6,8% | 12,2% | 20,0% | 14,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |