002344Haining China Leather Market Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $763,83 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元13,18 Mr | 元13,28 Mr | 元12,96 Mr | 元13,80 Mr | 元11,91 Mr | 元11,07 Mr | 元10,63 Mr | 元11,03 Mr | 元11,84 Mr | 元13,12 Mr | 元10,28 Mr | 元8,68 Mr | 元7,52 Mr | 元6,21 Mr | 元4,93 Mr | 元4,33 Mr | 元1,92 Mr | 元1,40 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元419,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,96 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元8,68 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,90 Mr | 元2,22 Mr | 元1,93 Mr | 元2,66 Mr | 元649,46 Mn | 元959,44 Mn | 元287,65 Mn | 元670,64 Mn | 元485,98 Mn | 元67,70 Mn | 元1,59 Mr | 元420,20 Mn | 元122,65 Mn | 元3,80 Mn | 元419,23 Mn | 元226,45 Mn | 元317,63 Mn | 元276,00 Mn |
| Net Borç† | 元1,45 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,05 Mr | 元1,09 Mr | 元1,29 Mr | 元1,32 Mr | 元1,45 Mr | 元1,43 Mr | 元1,42 Mr | 元1,63 Mr | 元1,87 Mr | 元2,17 Mr | 元1,72 Mr | 元2,22 Mr | 元2,38 Mr | 元2,01 Mr | 元1,72 Mr | 元986,35 Mn | 元559,66 Mn | 元644,03 Mn |
| Brüt Kâr | 元320,88 Mn | 元333,38 Mn | 元441,66 Mn | 元477,27 Mn | 元561,19 Mn | 元487,57 Mn | 元661,58 Mn | 元713,40 Mn | 元815,13 Mn | 元1,26 Mr | 元1,03 Mr | 元1,45 Mr | 元1,53 Mr | 元1,09 Mr | 元859,89 Mn | 元444,13 Mn | 元229,22 Mn | 元258,07 Mn |
| FAVÖK | 元449,55 Mn | 元465,89 Mn | 元535,76 Mn | 元659,41 Mn | 元602,26 Mn | 元550,78 Mn | 元684,90 Mn | 元774,70 Mn | 元710,44 Mn | 元1,30 Mr | 元949,90 Mn | 元1,39 Mr | 元1,49 Mr | 元1,03 Mr | 元802,30 Mn | 元313,57 Mn | 元155,85 Mn | — |
| Net Kâr | 元70,61 Mn | 元88,84 Mn | 元177,50 Mn | 元270,13 Mn | 元327,90 Mn | 元194,57 Mn | 元279,34 Mn | 元364,22 Mn | 元302,72 Mn | 元549,99 Mn | 元548,80 Mn | 元936,38 Mn | 元1,04 Mr | 元704,56 Mn | 元527,02 Mn | 元250,88 Mn | 元97,36 Mn | 元84,63 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | 0,07 | 0,14 | 0,21 | 0,26 | 0,15 | 0,22 | 0,28 | 0,24 | 0,49 | 0,49 | 0,84 | 0,93 | 0,63 | 0,47 | 0,23 | 0,12 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元83,10 Mn | 元357,24 Mn | -元30,47 Mn | -元178,32 Mn | 元345,32 Mn | 元259,62 Mn | 元449,01 Mn | -元145,56 Mn | 元149,51 Mn | -元643,10 Mn | -元1,38 Mr | -元726,44 Mn | 元387,96 Mn | 元143,88 Mn | -元354,98 Mn | 元726,80 Mn | 元300,27 Mn | -元104,29 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元144,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,4% | 16,7% | 14,9% | 19,3% | 5,5% | 8,7% | 2,7% | 6,1% | 4,1% | 0,5% | 15,5% | 4,8% | 1,6% | 0,1% | 8,5% | 5,2% | 16,6% | 19,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,08 | 0,10 | 0,10 | 0,12 | 0,13 | 0,13 | 0,15 | 0,16 | 0,17 | 0,17 | 0,26 | 0,32 | 0,32 | 0,35 | 0,23 | 0,29 | 0,46 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,12 | 0,13 | 0,15 | 0,15 | 0,17 | 0,16 | 0,16 | 0,19 | 0,22 | 0,25 | 0,20 | 0,26 | 0,27 | 0,23 | 0,20 | 0,11 | 0,06 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 30,5% | 30,5% | 34,3% | 36,1% | 38,7% | 34,1% | 46,7% | 43,7% | 43,6% | 58,0% | 59,6% | 65,3% | 64,3% | 54,1% | 50,1% | 45,0% | 41,0% | 40,1% |
| FAVÖK Marjı | 42,7% | 42,6% | 41,7% | 49,9% | 41,5% | 38,5% | 48,4% | 47,4% | 38,0% | 59,8% | 55,2% | 62,6% | 62,4% | 51,0% | 46,7% | 31,8% | 27,8% | — |
| Net Kâr Marjı | 6,7% | 8,1% | 13,8% | 20,4% | 22,6% | 13,6% | 19,7% | 22,3% | 16,2% | 25,3% | 31,9% | 42,1% | 43,6% | 35,0% | 30,7% | 25,4% | 17,4% | 13,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,9% | 32,7% | -2,4% | -13,5% | 23,8% | 18,2% | 31,7% | -8,9% | 8,0% | -29,6% | -80,2% | -32,7% | 16,3% | 7,2% | -20,7% | 73,7% | 53,7% | -16,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |