002345Guangdong CHJ Industry Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,19 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元7,57 Mr | 元5,75 Mr | 元5,74 Mr | 元5,55 Mr | 元5,63 Mr | 元5,29 Mr | 元5,28 Mr | 元5,46 Mr | 元5,40 Mr | 元5,06 Mr | 元4,38 Mr | 元4,37 Mr | 元3,42 Mr | 元2,06 Mr | 元1,88 Mr | 元1,48 Mr | 元515,45 Mn | 元417,25 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元564,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,75 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,82 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,09 Mr | 元443,87 Mn | 元658,83 Mn | 元821,77 Mn | 元849,15 Mn | 元908,16 Mn | 元1,02 Mr | 元1,43 Mr | 元1,35 Mr | 元1,48 Mr | 元1,07 Mr | 元1,28 Mr | 元101,42 Mn | 元238,10 Mn | 元298,80 Mn | 元0,00 | 元87,49 Mn | 元75,00 Mn |
| Net Borç† | 元360,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元9,21 Mr | 元6,43 Mr | 元5,81 Mr | 元4,34 Mr | 元4,56 Mr | 元3,16 Mr | 元3,49 Mr | 元3,20 Mr | 元3,05 Mr | 元2,71 Mr | 元2,66 Mr | 元2,45 Mr | 元2,06 Mr | 元1,53 Mr | 元1,31 Mr | 元828,66 Mn | 元568,56 Mn | 元448,57 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,88 Mr | 元1,37 Mr | 元1,37 Mr | 元1,18 Mr | 元1,40 Mr | 元1,07 Mr | 元1,25 Mr | 元1,20 Mr | 元1,09 Mr | 元989,94 Mn | 元945,74 Mn | 元792,51 Mn | 元586,60 Mn | 元490,75 Mn | 元456,80 Mn | 元289,03 Mn | 元217,46 Mn | 元159,05 Mn |
| FAVÖK | 元1,01 Mr | 元586,43 Mn | 元560,55 Mn | 元442,85 Mn | 元563,76 Mn | 元271,62 Mn | 元395,06 Mn | 元395,31 Mn | 元404,62 Mn | 元366,65 Mn | 元387,54 Mn | 元341,73 Mn | 元244,20 Mn | 元214,64 Mn | 元216,38 Mn | 元142,16 Mn | 元119,84 Mn | 元77,80 Mn |
| Net Kâr | 元497,01 Mn | 元193,65 Mn | 元333,35 Mn | 元199,13 Mn | 元350,68 Mn | 元139,69 Mn | 元81,19 Mn | 元71,04 Mn | 元284,24 Mn | 元197,45 Mn | 元255,33 Mn | 元220,71 Mn | 元175,92 Mn | 元130,08 Mn | 元150,82 Mn | 元103,29 Mn | 元84,53 Mn | 元51,34 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,56 | 0,22 | 0,38 | 0,22 | 0,39 | 0,16 | 0,09 | 0,08 | 0,33 | 0,23 | 0,30 | 0,26 | 0,23 | 0,18 | 0,21 | 0,15 | 0,16 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元92,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元144,21 Mn | 元351,25 Mn | 元416,11 Mn | 元320,49 Mn | 元50,91 Mn | 元318,34 Mn | 元41,20 Mn | 元150,88 Mn | 元221,37 Mn | 元368,02 Mn | 元256,36 Mn | 元231,00 Mn | 元257,63 Mn | -元9,68 Mn | -元381,71 Mn | -元372,74 Mn | 元21,26 Mn | 元22,85 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元83,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,4% | 7,7% | 11,5% | 14,8% | 15,1% | 17,2% | 19,3% | 26,3% | 25,0% | 29,1% | 24,4% | 29,4% | 3,0% | 11,5% | 15,9% | 0,0% | 17,0% | 18,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,22 | 1,12 | 1,01 | 0,78 | 0,81 | 0,60 | 0,66 | 0,59 | 0,56 | 0,53 | 0,61 | 0,56 | 0,60 | 0,74 | 0,70 | 0,56 | 1,10 | 1,08 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,41 | 1,68 | 1,52 | 1,14 | 1,19 | 0,83 | 0,91 | 0,84 | 0,80 | 0,71 | 0,70 | 0,64 | 0,54 | 0,40 | 0,34 | 0,22 | 0,15 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,4% | 21,3% | 23,5% | 27,1% | 30,7% | 33,9% | 35,9% | 37,6% | 35,9% | 36,6% | 35,5% | 32,4% | 28,5% | 32,2% | 34,9% | 34,9% | 38,2% | 35,5% |
| FAVÖK Marjı | 10,9% | 9,1% | 9,6% | 10,2% | 12,4% | 8,6% | 11,3% | 12,4% | 13,3% | 13,5% | 14,6% | 14,0% | 11,9% | 14,1% | 16,5% | 17,2% | 21,1% | 17,3% |
| Net Kâr Marjı | 5,4% | 3,0% | 5,7% | 4,6% | 7,7% | 4,4% | 2,3% | 2,2% | 9,3% | 7,3% | 9,6% | 9,0% | 8,6% | 8,5% | 11,5% | 12,5% | 14,9% | 11,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,6% | 5,5% | 7,2% | 7,4% | 1,1% | 10,1% | 1,2% | 4,7% | 7,3% | 13,6% | 9,6% | 9,4% | 12,5% | -0,6% | -29,1% | -45,0% | 3,7% | 5,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |