002347Taier Heavy Industry Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $444,49 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,39 Mr | 元2,57 Mr | 元2,48 Mr | 元2,54 Mr | 元2,60 Mr | 元2,06 Mr | 元2,19 Mr | 元2,22 Mr | 元2,00 Mr | 元1,84 Mr | 元1,73 Mr | 元1,71 Mr | 元1,65 Mr | 元1,23 Mr | 元1,17 Mr | 元1,06 Mr | 元488,52 Mn | 元429,98 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元511,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元619,74 Mn | 元765,91 Mn | 元529,58 Mn | 元445,03 Mn | 元597,43 Mn | 元359,51 Mn | 元493,09 Mn | 元607,42 Mn | 元426,60 Mn | 元300,30 Mn | 元217,04 Mn | 元210,11 Mn | 元466,96 Mn | 元170,00 Mn | 元55,81 Mn | 元80,06 Mn | 元109,56 Mn | 元77,58 Mn |
| Net Borç† | 元108,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,09 Mr | 元1,07 Mr | 元1,10 Mr | 元1,08 Mr | 元1,05 Mr | 元807,22 Mn | 元813,60 Mn | 元740,98 Mn | 元436,18 Mn | 元390,61 Mn | 元373,02 Mn | 元370,45 Mn | 元355,70 Mn | 元403,96 Mn | 元401,23 Mn | 元281,75 Mn | 元312,64 Mn | 元254,85 Mn |
| Brüt Kâr | 元108,34 Mn | 元177,15 Mn | 元157,71 Mn | 元174,01 Mn | 元192,65 Mn | 元177,48 Mn | 元193,57 Mn | 元185,13 Mn | 元138,49 Mn | 元129,23 Mn | 元123,31 Mn | 元111,68 Mn | 元129,80 Mn | 元151,94 Mn | 元140,52 Mn | 元101,73 Mn | 元126,36 Mn | 元98,92 Mn |
| FAVÖK | -元37,52 Mn | 元50,02 Mn | -元9,29 Mn | -元34,57 Mn | 元70,57 Mn | 元57,59 Mn | 元78,71 Mn | 元83,02 Mn | -元18,07 Mn | 元70,26 Mn | 元57,47 Mn | 元45,74 Mn | 元390,48 Mn | 元85,62 Mn | 元84,60 Mn | 元64,98 Mn | 元85,98 Mn | 元73,31 Mn |
| Net Kâr | -元94,94 Mn | 元14,59 Mn | -元42,52 Mn | -元38,56 Mn | 元18,19 Mn | 元26,43 Mn | 元25,19 Mn | 元20,06 Mn | -元74,23 Mn | 元10,58 Mn | 元11,61 Mn | 元8,42 Mn | 元14,53 Mn | 元42,68 Mn | 元67,07 Mn | 元48,89 Mn | 元63,15 Mn | 元62,74 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,19 | 0,03 | -0,08 | -0,08 | 0,04 | 0,06 | 0,06 | 0,04 | -0,17 | 0,02 | 0,03 | 0,02 | 0,03 | 0,11 | 0,18 | 0,13 | 0,23 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元61,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元39,74 Mn | -元21,57 Mn | 元18,85 Mn | 元32,13 Mn | 元50,41 Mn | 元67,82 Mn | 元73,33 Mn | -元56,12 Mn | -元49,82 Mn | -元1,49 Mn | -元12,53 Mn | -元855.390 | -元88,04 Mn | -元169,36 Mn | -元40,05 Mn | -元130,75 Mn | 元24,23 Mn | 元2,88 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元46,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 26,0% | 29,8% | 21,3% | 17,5% | 23,0% | 17,4% | 22,5% | 27,4% | 21,4% | 16,3% | 12,5% | 12,3% | 28,3% | 13,8% | 4,8% | 7,5% | 22,4% | 18,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,46 | 0,42 | 0,44 | 0,42 | 0,40 | 0,39 | 0,37 | 0,33 | 0,22 | 0,21 | 0,22 | 0,22 | 0,22 | 0,33 | 0,34 | 0,27 | 0,64 | 0,59 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,97 | 0,96 | 0,98 | 0,96 | 0,94 | 0,72 | 0,73 | 0,66 | 0,39 | 0,35 | 0,33 | 0,33 | 0,32 | 0,36 | 0,36 | 0,25 | 0,28 | 0,23 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,0% | 16,5% | 14,3% | 16,1% | 18,3% | 22,0% | 23,8% | 25,0% | 31,8% | 33,1% | 33,1% | 30,1% | 36,5% | 37,6% | 35,0% | 36,1% | 40,4% | 38,8% |
| FAVÖK Marjı | -3,5% | 4,7% | -0,8% | -3,2% | 6,7% | 7,1% | 9,7% | 11,2% | -4,1% | 18,0% | 15,4% | 12,3% | 109,8% | 21,2% | 21,1% | 23,1% | 27,5% | 28,8% |
| Net Kâr Marjı | -8,7% | 1,4% | -3,9% | -3,6% | 1,7% | 3,3% | 3,1% | 2,7% | -17,0% | 2,7% | 3,1% | 2,3% | 4,1% | 10,6% | 16,7% | 17,4% | 20,2% | 24,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,7% | -2,0% | 1,7% | 3,0% | 4,8% | 8,4% | 9,0% | -7,6% | -11,4% | -0,4% | -3,4% | -0,2% | -24,8% | -41,9% | -10,0% | -46,4% | 7,8% | 1,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |