002348GoldLok Holdings (Guangdong) Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,57 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元703,68 Mn | 元730,24 Mn | 元749,44 Mn | 元803,28 Mn | 元928,61 Mn | 元1,16 Mr | 元1,44 Mr | 元1,86 Mr | 元1,73 Mr | 元1,32 Mr | 元1,24 Mr | 元1,19 Mr | 元1,17 Mr | 元1,19 Mr | 元1,21 Mr | 元1,15 Mr | 元311,83 Mn | 元261,63 Mn | 元197,99 Mn | 元178,01 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元24,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元281,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元413,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元196,01 Mn | 元176,87 Mn | 元137,79 Mn | 元115,77 Mn | 元126,36 Mn | 元218,80 Mn | 元226,45 Mn | 元281,51 Mn | 元243,32 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元55,50 Mn | 元67,21 Mn | 元56,00 Mn | 元60,90 Mn | 元61,28 Mn | 元34,90 Mn | 元25,00 Mn |
| Net Borç† | 元171,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元320,51 Mn | 元308,45 Mn | 元264,97 Mn | 元312,03 Mn | 元439,06 Mn | 元505,62 Mn | 元708,01 Mn | 元821,44 Mn | 元655,95 Mn | 元401,65 Mn | 元411,31 Mn | 元414,70 Mn | 元422,90 Mn | 元389,86 Mn | 元349,64 Mn | 元332,74 Mn | 元306,44 Mn | 元293,72 Mn | 元238,74 Mn | 元188,81 Mn |
| Brüt Kâr | 元51,61 Mn | 元49,87 Mn | 元47,85 Mn | 元53,42 Mn | 元61,02 Mn | 元85,47 Mn | 元171,02 Mn | 元202,90 Mn | 元175,98 Mn | 元108,94 Mn | 元116,31 Mn | 元112,53 Mn | 元110,68 Mn | 元110,68 Mn | 元109,52 Mn | 元110,77 Mn | 元108,89 Mn | 元83,34 Mn | 元56,13 Mn | 元32,17 Mn |
| FAVÖK | -元18,18 Mn | -元15,19 Mn | -元19,04 Mn | -元41,04 Mn | -元56,41 Mn | -元100,84 Mn | 元20,29 Mn | 元99,84 Mn | 元95,78 Mn | 元40,92 Mn | 元59,82 Mn | 元59,31 Mn | 元73,64 Mn | 元83,51 Mn | 元84,44 Mn | 元87,04 Mn | 元104,62 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | -元43,23 Mn | -元57,30 Mn | -元61,98 Mn | -元83,63 Mn | -元108,66 Mn | -元191,21 Mn | -元328,94 Mn | 元11,28 Mn | 元55,09 Mn | 元42,55 Mn | 元55,86 Mn | 元45,80 Mn | 元65,16 Mn | 元64,43 Mn | 元88,78 Mn | 元67,80 Mn | 元72,37 Mn | 元47,65 Mn | 元29,87 Mn | 元20,40 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,05 | -0,06 | -0,07 | -0,09 | -0,11 | -0,20 | -0,35 | 0,01 | 0,06 | 0,04 | 0,06 | 0,05 | 0,07 | 0,07 | 0,09 | 0,07 | 0,08 | 0,05 | 0,03 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元13,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元21,45 Mn | -元16,19 Mn | -元2,28 Mn | 元11,59 Mn | 元21,29 Mn | 元21,87 Mn | -元22,10 Mn | -元43,23 Mn | -元171,54 Mn | -元58,04 Mn | 元19,36 Mn | -元88,60 Mn | -元110,33 Mn | -元28,08 Mn | -元24,30 Mn | -元166,24 Mn | 元10,39 Mn | -元23,78 Mn | -元22,81 Mn | 元4,77 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元9,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 27,9% | 24,2% | 18,4% | 14,4% | 13,6% | 18,8% | 15,7% | 15,1% | 14,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 4,7% | 5,6% | 4,9% | 19,5% | 23,4% | 17,6% | 14,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,46 | 0,42 | 0,35 | 0,39 | 0,47 | 0,44 | 0,49 | 0,44 | 0,38 | 0,30 | 0,33 | 0,35 | 0,36 | 0,33 | 0,29 | 0,29 | 0,98 | 1,12 | 1,21 | 1,06 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,78 | 0,75 | 0,64 | 0,76 | 1,06 | 1,22 | 1,71 | 1,99 | 1,59 | 0,97 | 1,00 | 1,00 | 1,02 | 0,94 | 0,85 | 0,81 | 0,74 | 0,71 | 0,58 | 0,46 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,1% | 16,2% | 18,1% | 17,1% | 13,9% | 16,9% | 24,2% | 24,7% | 26,8% | 27,1% | 28,3% | 27,1% | 26,2% | 28,4% | 31,3% | 33,3% | 35,5% | 28,4% | 23,5% | 17,0% |
| FAVÖK Marjı | -5,7% | -4,9% | -7,2% | -13,2% | -12,8% | -19,9% | 2,9% | 12,2% | 14,6% | 10,2% | 14,5% | 14,3% | 17,4% | 21,4% | 24,1% | 26,2% | 34,1% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -13,5% | -18,6% | -23,4% | -26,8% | -24,7% | -37,8% | -46,5% | 1,4% | 8,4% | 10,6% | 13,6% | 11,0% | 15,4% | 16,5% | 25,4% | 20,4% | 23,6% | 16,2% | 12,5% | 10,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -6,7% | -5,2% | -0,9% | 3,7% | 4,8% | 4,3% | -3,1% | -5,3% | -26,2% | -14,4% | 4,7% | -21,4% | -26,1% | -7,2% | -6,9% | -50,0% | 3,4% | -8,1% | -9,6% | 2,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |