002354Tianyu Digital Technology Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,87 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,81 Mr | 元1,77 Mr | 元2,02 Mr | 元2,77 Mr | 元3,59 Mr | 元3,83 Mr | 元6,36 Mr | 元8,58 Mr | 元14,61 Mr | 元7,39 Mr | 元7,31 Mr | 元744,16 Mn | 元994,77 Mn | 元934,56 Mn | 元888,98 Mn | 元713,20 Mn | 元322,14 Mn | 元286,21 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元382,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元612,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元121,20 Mn | 元23,04 Mn | 元17,19 Mn | 元24,20 Mn | 元16,14 Mn | 元26,52 Mn | 元1,40 Mr | 元1,79 Mr | 元1,80 Mr | 元438,36 Mn | 元586,48 Mn | 元0,00 | 元415,68 Mn | 元368,17 Mn | 元304,60 Mn | 元185,80 Mn | 元109,80 Mn | 元85,00 Mn |
| Net Borç† | -元261,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,07 Mr | 元1,58 Mr | 元1,76 Mr | 元1,74 Mr | 元1,76 Mr | 元994,84 Mn | 元1,33 Mr | 元2,59 Mr | 元3,09 Mr | 元1,67 Mr | 元936,87 Mn | 元473,41 Mn | 元404,07 Mn | 元366,99 Mn | 元425,37 Mn | 元306,43 Mn | 元236,37 Mn | 元285,77 Mn |
| Brüt Kâr | 元496,77 Mn | 元350,55 Mn | 元376,17 Mn | 元281,02 Mn | 元288,40 Mn | 元345,67 Mn | 元615,66 Mn | 元1,65 Mr | 元1,98 Mr | 元988,15 Mn | 元642,34 Mn | 元389,33 Mn | 元68,29 Mn | 元71,89 Mn | 元75,17 Mn | 元49,78 Mn | 元49,98 Mn | 元51,68 Mn |
| FAVÖK | 元7,92 Mn | 元3,67 Mn | 元30,80 Mn | -元20,22 Mn | 元375.220 | -元247,84 Mn | -元285,61 Mn | 元546,49 Mn | 元1,16 Mr | 元573,61 Mn | 元390,29 Mn | 元213,91 Mn | 元56,67 Mn | 元52,29 Mn | 元54,80 Mn | 元30,57 Mn | 元46,28 Mn | 元57,79 Mn |
| Net Kâr | -元48,85 Mn | -元117,95 Mn | -元1,09 Mr | -元282,39 Mn | 元42,72 Mn | 元152,94 Mn | -元1,20 Mr | -元7,15 Mr | 元1,02 Mr | 元546,73 Mn | 元362,10 Mn | 元231,74 Mn | 元11,08 Mn | 元21,46 Mn | 元26,51 Mn | 元11,38 Mn | 元27,17 Mn | 元31,53 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,03 | -0,07 | -0,66 | -0,17 | 0,03 | 0,09 | -1,28 | -7,67 | 1,08 | 0,67 | 0,57 | 0,54 | 0,04 | 0,08 | 0,10 | 0,05 | 0,14 | 0,16 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元35,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元97,03 Mn | -元78,29 Mn | 元14,88 Mn | -元123,80 Mn | -元20,64 Mn | 元104,55 Mn | 元431,41 Mn | 元134,08 Mn | 元887,32 Mn | 元506,65 Mn | 元306,16 Mn | 元135,79 Mn | -元38,93 Mn | -元28,12 Mn | -元206,31 Mn | -元157,19 Mn | -元4,70 Mn | -元15,22 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元23,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,7% | 1,3% | 0,8% | 0,9% | 0,5% | 0,7% | 22,1% | 20,9% | 12,3% | 5,9% | 8,0% | 0,0% | 41,8% | 39,4% | 34,3% | 26,1% | 34,1% | 29,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,15 | 0,89 | 0,87 | 0,63 | 0,49 | 0,26 | 0,21 | 0,30 | 0,21 | 0,23 | 0,13 | 0,64 | 0,41 | 0,39 | 0,48 | 0,43 | 0,73 | 1,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,74 | 1,32 | 1,47 | 1,46 | 1,48 | 0,83 | 1,11 | 2,17 | 2,58 | 1,40 | 0,78 | 0,40 | 0,34 | 0,31 | 0,36 | 0,26 | 0,20 | 0,24 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,9% | 22,2% | 21,4% | 16,1% | 16,4% | 34,7% | 46,3% | 63,6% | 64,1% | 59,2% | 68,6% | 82,2% | 16,9% | 19,6% | 17,7% | 16,2% | 21,1% | 18,1% |
| FAVÖK Marjı | 0,4% | 0,2% | 1,7% | -1,2% | 0,0% | -24,9% | -21,5% | 21,1% | 37,6% | 34,3% | 41,7% | 45,2% | 14,0% | 14,2% | 12,9% | 10,0% | 19,6% | 20,2% |
| Net Kâr Marjı | -2,4% | -7,5% | -61,8% | -16,2% | 2,4% | 15,4% | -90,0% | -276,1% | 32,9% | 32,7% | 38,7% | 49,0% | 2,7% | 5,8% | 6,2% | 3,7% | 11,5% | 11,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,7% | -5,0% | 0,8% | -7,1% | -1,2% | 10,5% | 32,4% | 5,2% | 28,7% | 30,3% | 32,7% | 28,7% | -9,6% | -7,7% | -48,5% | -51,3% | -2,0% | -5,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 274,20 | -%2,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 648,06 | -%6,47 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,55 | +%0,14 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,41 | +%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 300,20 | -%9,25 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 590,00 | +%0,54 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,97 | -%2,16 |