002355Xingmin Intelligent Transportation Systems (Group) Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $465,99 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,25 Mr | 元2,51 Mr | 元2,25 Mr | 元2,58 Mr | 元3,28 Mr | 元4,31 Mr | 元4,85 Mr | 元4,91 Mr | 元4,28 Mr | 元3,97 Mr | 元3,24 Mr | 元2,94 Mr | 元2,94 Mr | 元2,76 Mr | 元2,10 Mr | 元1,78 Mr | 元820,24 Mn | 元644,34 Mn | 元542,33 Mn | 元549,99 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元62,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,30 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元922,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元619,07 Mn | 元501,70 Mn | 元687,76 Mn | 元722,35 Mn | 元1,01 Mr | 元1,15 Mr | 元1,43 Mr | 元1,53 Mr | 元1,74 Mr | 元1,60 Mr | 元947,80 Mn | 元748,31 Mn | 元799,00 Mn | 元695,58 Mn | 元650,50 Mn | 元287,50 Mn | 元292,70 Mn | 元261,60 Mn | 元177,00 Mn | 元193,39 Mn |
| Net Borç† | 元552,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元909,35 Mn | 元778,80 Mn | 元806,50 Mn | 元817,19 Mn | 元1,42 Mr | 元1,46 Mr | 元1,83 Mr | 元1,88 Mr | 元1,86 Mr | 元1,29 Mr | 元1,10 Mr | 元1,32 Mr | 元1,28 Mr | 元1,13 Mr | 元1,51 Mr | 元1,34 Mr | 元1,07 Mr | 元983,27 Mn | 元787,33 Mn | 元572,66 Mn |
| Brüt Kâr | 元128,44 Mn | -元15,02 Mn | 元7,69 Mn | -元90,67 Mn | 元24,09 Mn | 元10,31 Mn | 元230,78 Mn | 元238,95 Mn | 元350,86 Mn | 元254,01 Mn | 元166,72 Mn | 元172,07 Mn | 元181,91 Mn | 元183,57 Mn | 元244,83 Mn | 元213,75 Mn | 元165,02 Mn | 元126,29 Mn | 元101,42 Mn | 元63,03 Mn |
| FAVÖK | -元27,04 Mn | -元119,83 Mn | -元77,39 Mn | -元209,71 Mn | -元380,02 Mn | -元110,32 Mn | 元142,65 Mn | 元99,72 Mn | 元273,20 Mn | 元227,97 Mn | 元146,11 Mn | 元168,59 Mn | 元168,27 Mn | 元155,17 Mn | 元198,66 Mn | 元150,22 Mn | 元130,55 Mn | 元96,47 Mn | 元86,34 Mn | 元50,38 Mn |
| Net Kâr | -元324,50 Mn | 元178,34 Mn | -元331,80 Mn | -元521,31 Mn | -元547,54 Mn | -元354,77 Mn | 元11,99 Mn | -元260,15 Mn | 元62,17 Mn | 元50,82 Mn | 元27,31 Mn | 元49,94 Mn | 元69,94 Mn | 元62,99 Mn | 元117,82 Mn | 元95,50 Mn | 元78,31 Mn | 元51,61 Mn | 元39,09 Mn | 元16,55 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,52 | 0,29 | -0,53 | -0,84 | -0,88 | -0,57 | 0,02 | -0,44 | 0,12 | 0,10 | 0,05 | 0,10 | 0,14 | 0,13 | 0,28 | 0,24 | 0,25 | 0,12 | 0,09 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元6,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元36,07 Mn | 元95,22 Mn | 元34,12 Mn | -元4,85 Mn | 元91,90 Mn | 元42,40 Mn | -元8,07 Mn | -元203,87 Mn | -元94,58 Mn | 元51,38 Mn | -元22,34 Mn | -元74,96 Mn | -元180,30 Mn | -元97,73 Mn | -元260,50 Mn | -元476,66 Mn | 元126,69 Mn | -元72,61 Mn | 元59,86 Mn | -元2,57 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元9,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 27,5% | 20,0% | 30,5% | 28,0% | 30,7% | 26,6% | 29,6% | 31,1% | 40,6% | 40,4% | 29,2% | 25,4% | 27,2% | 25,2% | 31,0% | 16,2% | 35,7% | 40,6% | 32,6% | 35,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,40 | 0,31 | 0,36 | 0,32 | 0,43 | 0,34 | 0,38 | 0,38 | 0,43 | 0,32 | 0,34 | 0,45 | 0,44 | 0,41 | 0,72 | 0,75 | 1,30 | 1,53 | 1,45 | 1,04 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,99 | 0,84 | 0,87 | 0,89 | 1,53 | 1,59 | 1,98 | 2,04 | 2,02 | 1,40 | 1,20 | 1,43 | 1,39 | 1,23 | 1,63 | 1,45 | 1,16 | 1,07 | 0,85 | 0,62 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,1% | -1,9% | 1,0% | -11,1% | 1,7% | 0,7% | 12,6% | 12,7% | 18,9% | 19,7% | 15,1% | 13,0% | 14,2% | 16,2% | 16,3% | 16,0% | 15,5% | 12,8% | 12,9% | 11,0% |
| FAVÖK Marjı | -3,0% | -15,4% | -9,6% | -25,7% | -26,8% | -7,5% | 7,8% | 5,3% | 14,7% | 17,7% | 13,2% | 12,8% | 13,1% | 13,7% | 13,2% | 11,2% | 12,2% | 9,8% | 11,0% | 8,8% |
| Net Kâr Marjı | -35,7% | 22,9% | -41,1% | -63,8% | -38,7% | -24,2% | 0,7% | -13,8% | 3,3% | 3,9% | 2,5% | 3,8% | 5,5% | 5,6% | 7,8% | 7,1% | 7,3% | 5,2% | 5,0% | 2,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,0% | 12,2% | 4,2% | -0,6% | 6,5% | 2,9% | -0,4% | -10,8% | -5,1% | 4,0% | -2,0% | -5,7% | -14,1% | -8,6% | -17,3% | -35,6% | 11,9% | -7,4% | 7,6% | -0,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |