002358Henan Senyuan Electric Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $728,42 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,91 Mr | 元6,62 Mr | 元6,35 Mr | 元6,27 Mr | 元5,98 Mr | 元7,04 Mr | 元8,07 Mr | 元9,65 Mr | 元8,55 Mr | 元7,48 Mr | 元4,63 Mr | 元3,88 Mr | 元2,82 Mr | 元1,74 Mr | 元1,49 Mr | 元1,21 Mr | 元473,30 Mn | 元381,82 Mn | 元300,83 Mn | 元264,05 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元131,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,40 Mr | 元2,25 Mr | 元2,22 Mr | 元2,27 Mr | 元2,21 Mr | 元2,36 Mr | 元2,35 Mr | 元3,12 Mr | 元2,34 Mr | 元1,92 Mr | 元1,61 Mr | 元1,26 Mr | 元532,41 Mn | 元365,91 Mn | 元396,69 Mn | 元262,42 Mn | 元141,29 Mn | 元101,37 Mn | 元107,97 Mn | 元112,97 Mn |
| Net Borç† | 元2,27 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,90 Mr | 元2,76 Mr | 元2,62 Mr | 元2,40 Mr | 元1,71 Mr | 元1,65 Mr | 元1,61 Mr | 元2,86 Mr | 元3,53 Mr | 元2,94 Mr | 元1,68 Mr | 元1,14 Mr | 元1,31 Mr | 元986,71 Mn | 元706,93 Mn | 元488,90 Mn | 元406,36 Mn | 元332,41 Mn | 元287,64 Mn | 元176,23 Mn |
| Brüt Kâr | 元785,37 Mn | 元738,06 Mn | 元700,88 Mn | 元576,66 Mn | 元331,09 Mn | 元260,00 Mn | 元426,72 Mn | 元916,74 Mn | 元834,96 Mn | 元690,82 Mn | 元548,34 Mn | 元434,45 Mn | 元486,86 Mn | 元347,70 Mn | 元228,72 Mn | 元157,44 Mn | 元127,98 Mn | 元106,74 Mn | 元82,02 Mn | 元59,53 Mn |
| FAVÖK | 元420,48 Mn | 元419,63 Mn | 元402,89 Mn | 元374,93 Mn | -元139,73 Mn | -元666,17 Mn | 元202,07 Mn | 元525,16 Mn | 元565,05 Mn | 元441,98 Mn | 元346,56 Mn | 元237,90 Mn | 元375,16 Mn | 元261,48 Mn | 元161,50 Mn | 元103,04 Mn | 元88,67 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元87,43 Mn | 元88,70 Mn | 元73,90 Mn | 元38,17 Mn | -元489,69 Mn | -元988,53 Mn | 元9,33 Mn | 元311,08 Mn | 元446,72 Mn | 元330,56 Mn | 元182,61 Mn | 元263,09 Mn | 元259,82 Mn | 元192,17 Mn | 元130,56 Mn | 元70,68 Mn | 元60,32 Mn | 元50,19 Mn | 元33,24 Mn | 元16,38 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,09 | 0,10 | 0,08 | 0,04 | -0,53 | -1,06 | 0,01 | 0,33 | 0,48 | 0,39 | 0,23 | 0,33 | 0,36 | 0,28 | 0,19 | 0,11 | 0,12 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元116,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元11,32 Mn | 元116,17 Mn | 元56,21 Mn | -元173,08 Mn | 元686,13 Mn | -元561,55 Mn | 元922,52 Mn | -元1,90 Mr | -元706,49 Mn | 元114,90 Mn | -元192,81 Mn | -元665,85 Mn | -元21,05 Mn | -元400,21 Mn | -元184,82 Mn | -元77,74 Mn | 元48,07 Mn | 元21,80 Mn | 元27,26 Mn | 元1,60 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元17,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 34,7% | 34,1% | 35,1% | 36,1% | 37,0% | 33,5% | 29,1% | 32,3% | 27,4% | 25,6% | 34,7% | 32,4% | 18,9% | 21,0% | 26,7% | 21,7% | 29,9% | 26,5% | 35,9% | 42,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,42 | 0,42 | 0,41 | 0,38 | 0,29 | 0,23 | 0,20 | 0,30 | 0,41 | 0,39 | 0,36 | 0,29 | 0,47 | 0,57 | 0,48 | 0,40 | 0,86 | 0,87 | 0,96 | 0,67 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,87 | 0,83 | 0,79 | 0,72 | 0,51 | 0,50 | 0,48 | 0,86 | 1,06 | 0,88 | 0,51 | 0,34 | 0,39 | 0,30 | 0,21 | 0,15 | 0,12 | 0,10 | 0,09 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,0% | 26,8% | 26,7% | 24,0% | 19,4% | 15,8% | 26,5% | 32,0% | 23,6% | 23,5% | 32,6% | 38,2% | 37,1% | 35,2% | 32,4% | 32,2% | 31,5% | 32,1% | 28,5% | 33,8% |
| FAVÖK Marjı | 14,5% | 15,2% | 15,4% | 15,6% | -8,2% | -40,4% | 12,6% | 18,4% | 16,0% | 15,0% | 20,6% | 20,9% | 28,6% | 26,5% | 22,8% | 21,1% | 21,8% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 3,0% | 3,2% | 2,8% | 1,6% | -28,7% | -60,0% | 0,6% | 10,9% | 12,6% | 11,2% | 10,9% | 23,2% | 19,8% | 19,5% | 18,5% | 14,5% | 14,8% | 15,1% | 11,6% | 9,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,4% | 4,2% | 2,1% | -7,2% | 40,2% | -34,1% | 57,3% | -66,3% | -20,0% | 3,9% | -11,5% | -58,6% | -1,6% | -40,6% | -26,1% | -15,9% | 11,8% | 6,6% | 9,5% | 0,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |