002360Shanxi Tond Chemical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $305,57 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,43 Mr | 元4,71 Mr | 元3,90 Mr | 元3,00 Mr | 元2,13 Mr | 元1,73 Mr | 元1,50 Mr | 元1,32 Mr | 元1,49 Mr | 元1,43 Mr | 元1,30 Mr | 元1,37 Mr | 元1,24 Mr | 元921,56 Mn | 元681,68 Mn | 元627,76 Mn | 元276,07 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元80,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,44 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元908,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,75 Mr | 元2,04 Mr | 元1,21 Mr | 元948,42 Mn | 元442,51 Mn | 元221,46 Mn | 元110,15 Mn | 元28,52 Mn | 元136,60 Mn | 元129,20 Mn | 元30,00 Mn | 元110,00 Mn | 元114,75 Mn | 元90,62 Mn | 元0,00 | 元3,95 Mn | 元40,00 Mn |
| Net Borç† | 元1,67 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元469,90 Mn | 元541,81 Mn | 元959,72 Mn | 元1,09 Mr | 元848,22 Mn | 元957,36 Mn | 元838,87 Mn | 元891,19 Mn | 元703,23 Mn | 元640,43 Mn | 元659,91 Mn | 元877,59 Mn | 元815,07 Mn | 元558,99 Mn | 元522,03 Mn | 元309,02 Mn | 元229,16 Mn |
| Brüt Kâr | 元143,02 Mn | 元162,25 Mn | 元359,63 Mn | 元404,64 Mn | 元305,57 Mn | 元367,80 Mn | 元333,60 Mn | 元378,03 Mn | 元293,87 Mn | 元288,42 Mn | 元290,94 Mn | 元362,55 Mn | 元340,29 Mn | 元184,07 Mn | 元144,49 Mn | 元113,87 Mn | 元97,65 Mn |
| FAVÖK | 元42,00 Mn | 元23,55 Mn | 元267,59 Mn | 元297,18 Mn | 元215,86 Mn | 元290,71 Mn | 元234,57 Mn | 元273,09 Mn | 元197,42 Mn | 元195,03 Mn | 元192,14 Mn | 元249,44 Mn | 元850,20 Mn | 元124,09 Mn | 元87,24 Mn | 元72,72 Mn | 元67,98 Mn |
| Net Kâr | -元1,09 Mr | -元69,82 Mn | 元438,05 Mn | 元183,98 Mn | 元120,14 Mn | 元153,20 Mn | 元152,23 Mn | 元143,68 Mn | 元96,13 Mn | 元82,74 Mn | 元81,04 Mn | 元123,90 Mn | 元113,96 Mn | 元69,27 Mn | 元58,88 Mn | 元52,82 Mn | 元45,17 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -2,72 | -0,17 | 1,09 | 0,46 | 0,31 | 0,40 | 0,41 | 0,37 | 0,25 | 0,21 | 0,21 | 0,32 | 0,32 | 0,19 | 0,16 | 0,15 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元9,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元163,63 Mn | -元840,45 Mn | -元719,70 Mn | -元584,68 Mn | -元386,80 Mn | 元171,53 Mn | 元123,01 Mn | 元154,83 Mn | 元83,27 Mn | 元112,18 Mn | 元54,30 Mn | 元120,09 Mn | 元139,43 Mn | -元18,68 Mn | -元33,47 Mn | -元2,89 Mn | 元24,47 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元16,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 51,0% | 43,3% | 31,1% | 31,6% | 20,8% | 12,8% | 7,4% | 2,2% | 9,2% | 9,0% | 2,3% | 8,1% | 9,2% | 9,8% | 0,0% | 0,6% | 14,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,14 | 0,11 | 0,25 | 0,36 | 0,40 | 0,55 | 0,56 | 0,67 | 0,47 | 0,45 | 0,51 | 0,64 | 0,66 | 0,61 | 0,77 | 0,49 | 0,83 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,52 | 0,60 | 1,06 | 1,20 | 0,93 | 1,05 | 0,92 | 0,98 | 0,77 | 0,71 | 0,73 | 0,97 | 0,90 | 0,62 | 0,57 | 0,34 | 0,25 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 30,4% | 29,9% | 37,5% | 37,3% | 36,0% | 38,4% | 39,8% | 42,4% | 41,8% | 45,0% | 44,1% | 41,3% | 41,7% | 32,9% | 27,7% | 36,8% | 42,6% |
| FAVÖK Marjı | 8,9% | 4,3% | 27,9% | 27,4% | 25,4% | 30,4% | 28,0% | 30,6% | 28,1% | 30,5% | 29,1% | 28,4% | 104,3% | 22,2% | 16,7% | 23,5% | 29,7% |
| Net Kâr Marjı | -232,7% | -12,9% | 45,6% | 16,9% | 14,2% | 16,0% | 18,1% | 16,1% | 13,7% | 12,9% | 12,3% | 14,1% | 14,0% | 12,4% | 11,3% | 17,1% | 19,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 34,8% | -155,1% | -75,0% | -53,9% | -45,6% | 17,9% | 14,7% | 17,4% | 11,8% | 17,5% | 8,2% | 13,7% | 17,1% | -3,3% | -6,4% | -0,9% | 10,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |