002362Hanwang Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $600,34 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,93 Mr | 元1,95 Mr | 元1,90 Mr | 元2,02 Mr | 元2,19 Mr | 元2,11 Mr | 元1,30 Mr | 元1,16 Mr | 元1,07 Mr | 元938,73 Mn | 元850,68 Mn | 元854,28 Mn | 元845,10 Mn | 元1,09 Mr | 元1,27 Mr | 元1,91 Mr | 元611,15 Mn | 元358,36 Mn | 元277,15 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元405,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元832,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元370,80 Mn | 元169,05 Mn | 元85,63 Mn | 元82,19 Mn | 元44,86 Mn | 元12,17 Mn | 元10,00 Mn | 元39,88 Mn | 元43,60 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元5,03 Mn | 元14,77 Mn | 元120,00 Mn | 元188,00 Mn | 元159,80 Mn | 元129,60 Mn | 元83,19 Mn |
| Net Borç† | -元326,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,88 Mr | 元1,81 Mr | 元1,44 Mr | 元1,39 Mr | 元1,60 Mr | 元1,55 Mr | 元1,10 Mr | 元738,26 Mn | 元595,88 Mn | 元410,55 Mn | 元359,61 Mn | 元350,93 Mn | 元277,69 Mn | 元409,61 Mn | 元529,93 Mn | 元1,23 Mr | 元574,23 Mn | 元225,41 Mn | 元231,28 Mn |
| Brüt Kâr | 元680,62 Mn | 元673,26 Mn | 元551,19 Mn | 元529,35 Mn | 元765,73 Mn | 元810,64 Mn | 元438,36 Mn | 元261,75 Mn | 元268,24 Mn | 元187,01 Mn | 元163,07 Mn | 元159,40 Mn | 元72,83 Mn | 元168,26 Mn | 元88,32 Mn | 元492,98 Mn | 元287,34 Mn | 元132,26 Mn | 元134,52 Mn |
| FAVÖK | -元62,30 Mn | -元58,68 Mn | -元142,42 Mn | -元143,97 Mn | 元124,49 Mn | 元219,72 Mn | 元53,29 Mn | 元22,89 Mn | 元75,73 Mn | 元51,95 Mn | 元34,10 Mn | 元25,25 Mn | 元339,66 Mn | -元43,53 Mn | -元418,66 Mn | 元62,89 Mn | 元50,67 Mn | 元23,01 Mn | 元16,08 Mn |
| Net Kâr | -元195,94 Mn | -元110,16 Mn | -元134,76 Mn | -元135,64 Mn | 元54,09 Mn | 元103,99 Mn | 元37,43 Mn | 元15,86 Mn | 元43,25 Mn | 元21,32 Mn | 元4,82 Mn | 元10,65 Mn | -元216,37 Mn | 元11,53 Mn | -元496,70 Mn | 元87,90 Mn | 元85,60 Mn | 元29,93 Mn | 元27,33 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,80 | -0,45 | -0,55 | -0,55 | 0,22 | 0,48 | 0,17 | 0,07 | 0,20 | 0,10 | 0,02 | 0,05 | -1,01 | 0,05 | -2,32 | 0,44 | 0,40 | 0,14 | 0,13 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元207,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元136,16 Mn | -元105,87 Mn | -元173,45 Mn | -元80,33 Mn | -元122,40 Mn | 元6,26 Mn | 元84,75 Mn | -元21,86 Mn | 元48,86 Mn | 元49,41 Mn | 元30,52 Mn | 元45,41 Mn | -元5,15 Mn | -元116,47 Mn | -元205,98 Mn | -元548,17 Mn | 元43,78 Mn | 元10,36 Mn | 元169.980 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元99,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,2% | 8,6% | 4,5% | 4,1% | 2,0% | 0,6% | 0,8% | 3,4% | 4,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,6% | 1,4% | 9,4% | 9,8% | 26,1% | 36,2% | 30,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,98 | 0,93 | 0,76 | 0,69 | 0,73 | 0,73 | 0,84 | 0,64 | 0,56 | 0,44 | 0,42 | 0,41 | 0,33 | 0,38 | 0,42 | 0,65 | 0,94 | 0,63 | 0,83 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,72 | 1,65 | 1,32 | 1,27 | 1,46 | 1,41 | 1,00 | 0,67 | 0,54 | 0,38 | 0,33 | 0,32 | 0,25 | 0,37 | 0,48 | 1,13 | 0,52 | 0,21 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 36,2% | 37,2% | 38,2% | 37,9% | 47,8% | 52,4% | 40,0% | 35,5% | 45,0% | 45,6% | 45,3% | 45,4% | 26,2% | 41,1% | 16,7% | 40,0% | 50,0% | 58,7% | 58,2% |
| FAVÖK Marjı | -3,3% | -3,2% | -9,9% | -10,3% | 7,8% | 14,2% | 4,9% | 3,1% | 12,7% | 12,7% | 9,5% | 7,2% | 122,3% | -10,6% | -79,0% | 5,1% | 8,8% | 10,2% | 7,0% |
| Net Kâr Marjı | -10,4% | -6,1% | -9,3% | -9,7% | 3,4% | 6,7% | 3,4% | 2,1% | 7,3% | 5,2% | 1,3% | 3,0% | -77,9% | 2,8% | -93,7% | 7,1% | 14,9% | 13,3% | 11,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,2% | -5,8% | -12,0% | -5,8% | -7,6% | 0,4% | 7,7% | -3,0% | 8,2% | 12,0% | 8,5% | 12,9% | -1,9% | -28,4% | -38,9% | -44,4% | 7,6% | 4,6% | 0,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |